@ SRamos
bai un meci nu se cistiga doar din centrari pe care le poate da Lovin sau Pertre (2 din 10 bune)
dar Tiago paseaza bine si precis
Si vad ca tu esti mai destept decit toti aia de la nationala Columbiei ...Toja nu joaca aproape nimic aci fiindca nu-i inteles ,el joaca fotbal ,la pasele lui filtrante prin care poti sa scapi de adversar marii fatbalisti romini se duc cu intirziere ca ei nu stiu sa joace fotbal ci doar anti fotbal
(deposedari prin fault)
si de Golanski > Ogararu ce zici?
singurul Jucator de valoare de la Steaua este Goian
daca se joaca cu Neaga - e timp perdut .
de Pedriel toata viata am putea sa spunem ca a jucat doar doua meciuri ------- pai trebuie sa joace cit mai mult cu mingi pe jos primite de la Toja Tiago, Dairo ca altii (romini) nu pot sa le dea ,ei nu pot pasa decit inapoi cind au adversar in fata Si se pare ca degraba il vor invata si pe Toja si Tiago ca pe Dairo l-au deprins deja
Stancu e al doilea roman de la Steaua ..... se vede ca-i baiat inteligent joaca cu capu
