FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Dinamo - Steaua 1 - 1 (0 - 1)

«1567»
Liviu O.02.11.2008 20:04

Eu zic ca acel jucator de mijlocul terenului pe 2-3 milioane care trebuie adus este Cristea.

dangeor02.11.2008 20:05

Care Cristea?

Liviu O.02.11.2008 20:13
Care Cristea?

Adrian Cristea

mountytoma03.11.2008 08:13
Adrian Cristea

 

abia am scapat de putoarea de Dica, acum ne chinuim sa scapam de Dayro, un alt indolent, si voi vreti sa il aducem pe campionul indolentei, Adrian Cristea? ala e si javra pana in maduva oaselor, nu are ce cauta la Steaua! si e de valoarea lui Andrei ionescu al nostru, febletea ciobanului, asa ca mi-e teama ca s-ar putea sa il ia!

Melku03.11.2008 11:43

Nu am jucat rau, am avut multe actiuni pe poarta, pacat ca nu am luat toate punctele. A fost un meci intre norocoasa si ghinionista campionatului pentru ca trecand peste problemele pe care le-am avut in ultimul timp, antrenori, joc prost, nu poti sa spui ca ai noroc cand pierzi cu Otopeni in minutul 90 pe un contraatac, cand pierzi puncte cu Buzaul acasa dupa foarte multe ocazii in timp ce Dinamo castiga meciuri de genul cel cu Otelul (penalty ratat, oare?) etc. si alte rezultate la limita.

Marius03.11.2008 12:21
abia am scapat de putoarea de Dica, acum ne chinuim sa scapam de Dayro, un alt indolent, si voi vreti sa il aducem pe campionul indolentei, Adrian Cristea? ala e si javra pana in maduva oaselor, nu are ce cauta la Steaua! si e de valoarea lui Andrei ionescu al nostru, febletea ciobanului, asa ca mi-e teama ca s-ar putea sa il ia!

 

Mah, Andrei Ionescu e smecher :cool:

 

Daca voiai sa-l jignesti pe Cristea spuneai ca-i de valoarea lui Abel Moreno sau... Croitoru

mountytoma03.11.2008 15:52
Mah, Andrei Ionescu e smecher :cool:

 

Daca voiai sa-l jignesti pe Cristea spuneai ca-i de valoarea lui Abel Moreno sau... Croitoru

 

Croitoru e bun pe langa Adrian Cristea. iar valoarea lui abel moreno nu o stie nimeni, ca nu a avut unde si cum sa o arate. primul si singurul lui meci, cand nu stia nici cu ce tramvai sa vina la stadion, nu se pune!

cornisa5806.11.2008 16:31

Cãnd o sã batem pe javrele astea sã mã mai liniștesc :noexpression:

zzr12.11.2008 21:46

i`am dominat pe pe cainii aia jegosi spurcati cel putin pana in minutu' 85'. Se putea si mai bine . FORZA Steaua :steag_cruce_invers:

«1567»