La Steaua trebuie sa vina antrenori straini.
Si am zis mai sus 2: Temuri Ketsbaia sau Protasov.
Insa cred ca antrenor va fi numit Piturca.
Daca Dorinel va fi numit, sigur Piturca va fi antrenorul Stelei.
Dorinel e chemat acum ca sa ii creasca CVul si ca sa fie platite anumite datorii(se pare ca penescu si porumbboyul aveau dreptate).El ii va incalzi lui putirca locul.
Dupa meciul cu Serbia, piti va fi dat afara si va veni la Steaua.
Se duce totul dracului.
Probabil ca cel mai bine ar fi,dupa acele declaratii cum ca acum 2 sezoane a ajuns pe 2 cu indirecte si blaturi, ca Steaua sa fie retrogradata iar becalii bagat la puscarie.
Nu ne-ar strica un nou inceput...
