FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Steaua București - Olympique Lyon

«1456789»
Flaviu8621.10.2008 20:27

imi explica si mie cineva pe ce post a jucat Dayro in meciul acesta? eu dupa 75 minute tot nu mi-am dat seama

 

si inca ceva, draga toja, sa te duci in brazilia ca vad ca acolo iti place mai mult sa joci, mai bine era neaga (chiar daca joaca prost rica, macar ar fi pus suflet) asta e...ne-am obisnuit cu Steaua asta!

greenyes21.10.2008 20:29
imi explica si mie cineva pe ce post a jucat Dayro in meciul acesta? eu dupa 75 minute tot nu mi-am dat seama

 

e valabil si penru Toja.....de ce l a trimis in dreapta nu stiu.....ce e sigur nu e pe stanga....

Kekea21.10.2008 20:29

Becali ar trebui sa transfere la iarna un antrenor.

F0RTA STEAUA21.10.2008 20:29

a inceput sa fie chiar penibil jocu Stelei...ce frumoasa a fost prima repriza si acum??pacat de 2-3 jucatori si Laca

giovanutz21.10.2008 20:32
:thumbdown: Laca ROAGA-TE DE FRANCEZII SA IL IMPRUMUTE PE BENZEMA POATE EGALAM SI NOI :thumbdown:
cred in steaua mea21.10.2008 20:33

hai ca m-am saturat frate, 20 minute pe urma fug dupa minge fara niciun rezultat... hai cu locu 4, hai afara cu berbecu !

Kekea21.10.2008 20:35

Terminati frate cu Lacatus...am vazut cat se pricepe la antrenorat.In seara asta poarta si el o parte de vina.Sa il iei pe Semedo sa il muti pe tot terenu si sa ii dai mingi la cap.Zice-ti-mi unde a dat dovada de cunostinte tactice aici??

greenyes21.10.2008 20:36

Cand o sa realizeze toti cei care se ocupa de echipa asta ca noi nu avem MIJLOC.

 

Cu alde Lovin si restul atacantilor reprofilati NU SE POATE CONSTRUI, nu se paote juca fotbal. Am aratat ca o echipa handicapata, incapabila sa atacam cand trebuie si a trebuit sa atacam.

Alaturi de Radoi trebuie inca trei jucatori care sa stie fotbal frate, sa stie cu mingea, sa vada jocul.......

AlexV21.10.2008 20:37

Gigi tre sa vada niste casete cu antrenori.

steauafan21.10.2008 20:37

Pleaca Lacatus, du-te cu antrenoratu tau cu tot!

 

Flaviu8621.10.2008 20:37

da...LUPTA Steaua! cui sa ii strigi? lui toja?lui Dayro?sau arthuro? in cot ii doare pe ei de suporteri! din punctul meu de vedere o echipa cu 11 ROMANI !!!

ros-albastru4ever21.10.2008 20:37

M-am convins de un lucru: Toja o sa ajunga la Steaua 2 sau in cel mai fericit caz pentru el,la buzau...nu se pricepe absolut deloc...pe cate sperante am avut cand a fost cumparat,atat de mare este dezamagirea de acum...nu stiu cum de a fost desemnat omul meciului cu Brazilia,nu imi dau seama la cum joaca el acum...

dax4721.10.2008 20:39

Bravo Lyon ! Inca o lectie de fotbal predata, dar tot degeaba. 1000 de jocuri in Ghencea se vor termina tot cu 1000 de victorii pentru francezi. Chiar nu suntem in stare sa castigam un joc acasa. N-avem cum. Asta e ... Macar a fost un meci frumos. . .

Joga Bonito21.10.2008 20:40
In presa se vehiculeaza urmatoarea formula de joc:

Zapata - Ogararu, Radoi, Goian, P. Marin - Ov. Petre, Lovin - Nicolita, Dayro, Semedo - Arthuro

PRAF!Nu va faceti iluzii,vom lua bataie SI azi...

 

Lacatus! Lacatus! Lacatus!

 

Acuma sincer, ma tem doar de Becali si religia lui...

 

Punct si de la capat! Desi nu s-a terminat meciul, nu prea sunt increzator intr-un rezultat pozitiv. Ce vreau sa subliniez e ca baietii s-au daruit exemplar si nu merita sa fie criticati. Atat s-a putut.

Sper din tot sufletul sa ne calificam in Cupa UEFA.

bogdan21.10.2008 20:40

4 goluri si toate primite pe partea lui Marin, ar trebui sa iasa la pensie pentru ca s-a vazut ca nu mai poate. Pacat, chiar am sperat.

ros-albastru4ever21.10.2008 20:41

ma tem acum de o cadere psihica a echipei in campionat...daca mai pierdem si acolo din cauza meciului asta,e de rau :|

greenyes21.10.2008 20:41
M-am convins de un lucru: Toja o sa ajunga la Steaua 2 sau in cel mai fericit caz pentru el,la buzau...nu se pricepe absolut deloc...pe cate sperante am avut cand a fost cumparat,atat de mare este dezamagirea de acum...nu stiu cum de a fost desemnat omul meciului cu Brazilia,nu imi dau seama la cum joaca el acum...

 

Frate, poti tu spune ca Toja a jucat mijlocas stanga???????????? Poti spune ca noi am construit si Toja a gresit de fiecare data ultima pasa????? A stricat vreo morisca de pase marca Steaua?????

Kekea21.10.2008 20:41

Se pare ca Lacatus trebuie sa schimbe sistemul sau sa plece.

Alex88pl21.10.2008 20:42

imi bag &^%&^$& in el de fotbal...las-o incolo de treaba.chiar asa de praf sa fie?

giovanutz21.10.2008 20:42

ISI BAT JOC DE NOI,MAI BINE FLUIERA ARBITRU.LASA-NE Laca SI DU-TE CU FIARELE TALE CA ESTI PRAF

:thumbdown:

 

andrey_ptm_steaua21.10.2008 20:42

ca de obicei...asa suntem noi romanii...prosti,prosti,prosti....toja du-te in africa si invata-i p-aia cum sa sara mingea din ei...Semedo alearga fara cap...p Marin atat mai poate...arthuro un gol in rest a jukat pt Lyon...pakt...mare pakt

F0RTA STEAUA21.10.2008 20:43

asta e culme frate in ultimele 3 minute sa ne dea gol mah?5-3 ne facem de rusine..nu avem mijloc..l-a bagat pe toja marele jucator brazilian :cursing:

Matteo21.10.2008 20:43

toate golurile Stelei au fost din nimereala si noroc, nu avem nici o conceptie de joc, jucam numai cu mingi lungi pe varfuri ca echipele de divizia B, avem o mentalitate de kkt si avem jucatori debusolati care nu joaca pe posturile lor, e un mare terci e Steaua in momentu de fata.....si toate astea multumita lui Lacatus ;)

tazonne21.10.2008 20:43

ole ole multumim rapidule:))))))

dinou in nota echipei, noroc la 2 goluri, un atac de kkt si un antrenor de sampion league!

steaua_gloria21.10.2008 20:44

toja a supt-o bine, la fel ca si arturo . ne inecam ca tganu la mal . fmm de meci si de CL, ca nu -i pentru noi . E pentru Bate, pentru CFR, Anortosis.

«1456789»