imi explica si mie cineva pe ce post a jucat Dayro in meciul acesta? eu dupa 75 minute tot nu mi-am dat seama
si inca ceva, draga toja, sa te duci in brazilia ca vad ca acolo iti place mai mult sa joci, mai bine era neaga (chiar daca joaca prost rica, macar ar fi pus suflet) asta e...ne-am obisnuit cu Steaua asta!
