FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Steaua București - Olympique Lyon

«1234569»
Joga Bonito21.10.2008 19:07
In presa se vehiculeaza urmatoarea formula de joc:

Zapata - Ogararu, Radoi, Goian, P. Marin - Ov. Petre, Lovin - Nicolita, Dayro, Semedo - Arthuro

PRAF!Nu va faceti iluzii,vom lua bataie SI azi...

 

Lacatus! Lacatus! Lacatus!

 

Acuma sincer, ma tem doar de Becali si religia lui...

ros-albastru4ever21.10.2008 19:17

pffffff...sa nu picam,sa nu picam :(( ... Petre Marin si-a aratat pentru a cata oara varsta...hai baieti,nu cedati,pe ei :steag_cruce_invers:

Dragoshel21.10.2008 19:18

NU VA retrageti in aparareeeeeeee

Alex88pl21.10.2008 19:21

Semedo e cam aiurit....

ros-albastru4ever21.10.2008 19:26

pffffffffai...iar mah?? francezi jegosi :((

 

nu se poate frate sa-l lasi pe benzema liber???? :|

Flaviu8621.10.2008 19:26

mda...poate este altceva mai bun pe antena1 :(

Alex88pl21.10.2008 19:26

acum chiar am ramas fara glas...dar totusi..sa credem

ros-albastru4ever21.10.2008 19:34

offfff...s-au speriat de 2-0 ala si acu au inceput sa joace cum joaca de obicei...pase inapoi si gresite,posesie foarte mica...ce prime 10 minute de vis :|

ros-albastru4ever21.10.2008 19:38

gooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooollllllllllllllllll

llllllllllllllllll....fazele fixeeeeeeeeeeee

Alex88pl21.10.2008 19:38

GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO

OOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLL

LLLLLLLLLLLLLLLLL Ovidiu PETREEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE

Flaviu8621.10.2008 19:40

bravooooo !!! nu credeam...oricum inca 45 minute. DOAMNE AJUTA

Dragoshel21.10.2008 19:40

Perfect a picat golul, chiar inainte de pauza

Joga Bonito21.10.2008 19:41

Meci de meci fratilor. O victorie e de aur.

ros-albastru4ever21.10.2008 19:41

nu credeam ca mai marcam in prima repriza...dar ma bucur ca m-am inselat!!!!ce sa mai...primele 10 minute si ultimele 5 magistrale...restul,dominare totala Lyon...Goian imperial,Banel impecabil cu centrarile,Petre impecabil...Petre Marin...slab tata,slab...FORTA Steaua,HAI BAIETI :steag_cruce_invers:

giovanutz21.10.2008 19:42
:steag_sah_mic: HAI BAIETII HAI CA SE POATE.VA ROG NU VA MAI JUCATI CU INIMILE NOASTRE SI FACETI FINALUL DE MECI MAI LINISTIT.LUPTATI SI CASTIGATI.FORZA Steaua fular-campionii
mikutu21.10.2008 19:43

s-au demonstrat foarte multe in aceste 45 de minute! cine are ochii sa vada si creier sa judece ... intelege ...cine nu....

atat am avut de zis ... indiferent de cum se va termina aceasta partida!

micodo21.10.2008 19:44

Bai gata, nu avem voie sa mai comentam nimic la adresa echipei. Putem sa o luam cu 6-3 eu ii voi aplauda pentru ca in sfarsit au jucat. Cei care isi permit sa mai critice, indiferent de rezultat, sunt niste nesimtiti

Virgil21.10.2008 19:44

Mare echipa Steaua asta. Dar numai cand ii ajunge cutitul la os. Avem echipa si sper sa luam cele 3 puncte cu care sa trecem pe locul 2 in grupa.

alaturi de steaua21.10.2008 19:45

hai ca e bine

 

 

 

Forza Steaua

Alex88pl21.10.2008 19:46

DACA IL BAGA ACUM Laca PE SZEKELY SI IESE Semedo..SI MAI PE FINAL SA INTRE SI TOJA SI KAPETANOS..AVEM SANSE MARI SA LUAM PUNCTELE...FORZA Steaua.HAI BAIETI!

Marius21.10.2008 19:48

Doamne cat de praf sunt Ogararu si P. Marin...

 

Laca, hai cu pressingul ala, pune-i dracu' sa alerge!

Lari21.10.2008 19:48

Ma apuca durerea de cap cand vad ce joc de pase au aia! Dar sper din toata inima sa rezistam si sa ne aparam bine, ca e clar ca se vor arunca peste noi.

 

Ce bine-ar fi sa betonam mijlocul terenului. Emotiile noastre s-ar diminua mult!

 

HAAAAAI BAAAIIIEEEETTTIIII!!!!!

greenyes21.10.2008 19:50

Is curios cum o sa oprim morisca de pase de la mijlocul terenului a francezilor. Cand incep ai lor sa pasese mingea e pericol ... laser frate.....

 

Noroc cu fazele fixe....din pacate am pierdut primele 10 minute ale noastre.....si am vazut cum ne sufocau francezii prin jocul de pase.

 

Daca nu tinem mijlocul o sa marcheze astia din nou.

jkstelist21.10.2008 19:52

live pe http://trusthost.net/TV Steaua - Lyon

oop21.10.2008 19:52

pe benzile laterale bate vantul rau de tot ... sper sa se schimbe ceva la pauza pt ca Lyon ne-a aratat ca daca apasa putin pe pedala de acceleratie e de rau!

«1234569»