Nu va mai duceti fratilor la meci sa ii bagati cateva milioane de euro in buzunar acestui nemernic imputit. Cei care au dat deja o gramada de bani pe pachete ar trebui sa il injure 90 de minute.Inca o legenda a Stelei de care isi bate joc: "Nu are Iordanescu cum sa colaboreze cu mine, pentru ca nu prea il ajuta mintea. Ca fotbalist, da, a fost bun. Eu il iau in ras si cand il salut: <>. Cum sa fie el antrenor la mine? Sa-i dea Dumnezeu sanatate, dar el este labil psihic. Eu il iau in bascalie, cum sa colaboreze el cu mine? Ii facem statuie, ii facem si o cașchetã în cap, daca e nevoie. A fost un simbol, sa ramana in inima suporterilor, dar el tot labil psihic este"
Probabil ca asa ii va face si lui Lacatus cand nu va mai avea nevoie de el.
Vedea-te-as mort cimpanzeule!
Asta nu e atitudine de suporter...sa nu te duci la meci. Sau macar daca nu te duci tu, nu-i indemna si pe altii. Cine merge in TEMPLU merge pentru culori si echipa, nu pentru Becali.
Sper la un stadion plin si la un meci bun.
