FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Steaua București - Olympique Lyon

«123459»
Virgil21.10.2008 18:17
Sper sa castigam si noi in sfarsit inca un meci acasa in CL. Ar cam fi timpul!

 

 

Corect. E deja 21 si 8 minute. :D

steaua_gloria21.10.2008 18:19

II batem peste umar, in special arturo.

Virgil21.10.2008 18:20
Primul 11:

 

Zapata - Ogãraru, Goian, Rãdoi, Petre Marin - Lovin, Ovidiu Petre - Nicolițã, Semedo - Dayro Moreno - Arthuro.

 

 

Nu Lari, echipa corecta e asta:

 

Zapata-Ogararu, Radoi, Goina, Marin-O. Petre, Lovin-Nicolita, Dayro, Semedo-Arthuro

 

Vom juca un 4-2-3-1.

 

Iar a francezilor asta:

 

Lloris-Reveillere, Cris, Boumsong, Grosso-Makoun, Toulalan,Juninho-Keita, Benzema, Ederson.

 

Vor juca un spectaculos 4-3-3.

 

:D

 

Va arbitra Grzegorz Gilewski, ajutat la tusa 1 de Maciej Werzbowski si la tusa 2 de Rafal Rostkowski.

 

Nici nu banuiesti cine va fi al patrulea arbitru. Jaroslaw Zyro. :)

morosanu'21.10.2008 18:31

eu tin cu francezii...

 

eu tin cu francezii...

...la meciul cu CFR...

kaymack21.10.2008 18:32

mamaaa numai incepe 1 data :(( numai pot tremur tot cand nu sunt pe stadion :((=(( :X:X:X:X:X:X:X forzza Steaua!!!!!!!!!!!!!!!!!!! SPRE 24!!!

bebeto21.10.2008 18:32

Semedo si Dayro.singurii care sunt de ,,creatie´´,mai ofensivi.pe Nicolita nu-l pun la socoteala fiinca baiatul asta nici daca ai dai 1mil de euroi pe meci tot n-ar fi in stare sa creeze ceva,arthuro,stie el ceva dar cam doarme pe el si cel mai important n-are ,,simtul portii´´.asa ca poate ne aparam eroic si scoatem un 0-0,ca o victorie eu nu prea vad de unde.

 

oricum: FORZAAAA Steaua !!!!!

kaymack21.10.2008 18:33
eu tin cu francezii...

 

eu tin cu francezii...

...la meciul cu CFR...

 

 

 

 

mhoaaaa haa haa dak nu corecta`i... te cam injura lumea :D:X ;)):P:X

maye21.10.2008 18:39

Forza Steaua!!!

Adrian21.10.2008 18:41

Problemele noastre vor aparea la mijloc, in zona centrala.

Daca cuplul Lovin-Petre nu poate sa faca fata(si nu cred ca va face) trioului Toulalan-Jouninho-Makoun, va fi de rau.

Va fi de rau pt ca ei folosesc in atac 3 jucatori de viteza: 2 extreme clasice si un golgeter.

 

Sa vedem cum se vor descurca oamenii nostri de banda.

 

Fata de meciul de acum 2 ani, vom pune mai putine probleme in atac.

Zic asta pt ca Dayro, in acest sistem, e mult mai retras decat era Dica in 4-4-2ul lui Oli.

Daca nu reusim sa ii tinem sus, si vin peste noi cu fundasii laterali la nivelul mijlocasilor ne-am cam supt.(scuzati-mi limbajul dar cam asa va fi)

NicoSoulSteaua21.10.2008 18:48

Nu mai am stare...Forza Steaua ...hai Doamne ajuta TREBUIE sa iesim invingatori din partida asta

 

 

:steag_cruce_invers:

raducelbun21.10.2008 18:49

Nimic nu pare a fi in favoarea noastra.

Doamne ajuta!!!

SzabiStelistu21.10.2008 18:51

hai baieti!! :steag_cruce_invers:

giovanutz21.10.2008 18:56
:steag_cruce_invers: SUUCES BAIETI :bananadance:
Flaviu8621.10.2008 18:59

hai baietzii !!!

SzabiStelistu21.10.2008 19:01

GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL ARTHUROOOOOOOOOOOOOOOOO!!!!!!!!!SIMTEAM SIMTEAAAAAAAAAM!!!

Dragoshel21.10.2008 19:01

E GOOOOOOLLLLL STEAAAUUAAAA ARTHUROO

giovanutz21.10.2008 19:02
:steag_cruce_invers: GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL.SUCCES BAIETII :bananadance:
Alex88pl21.10.2008 19:02

GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO

OOOOOOOLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLL

Flaviu8621.10.2008 19:02

bravo arthuro!! bravo George pt centrare

mikkke21.10.2008 19:04

Goooooooooollllllllllllllllllll

SzabiStelistu21.10.2008 19:04

GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL GOIAAAAAAAAAAAAAAN!!!!NU POT SA CRED!!!!!!INCREDIBIL!!!!VISEEEEEEEEEEEEZZ!!!!

Alex88pl21.10.2008 19:04

GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOLLLLLLLLLLL

LLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLL DIN NOU

NicoSoulSteaua21.10.2008 19:04

ATAAAAAAATTTTTTTT GOOOOOOOOOOOOOOOOLLLLLLLLLLLLLLLL

ros-albastru4ever21.10.2008 19:05

GOOOOOOOOOOOOOOOOLLLLLLLL GOEEEEEEEEEE :steag_cruce_invers:

Flaviu8621.10.2008 19:05

deci nu creeeeeeeeeeeeeeeeeed!

 

o singura rugaminte am: "Laca sa nu retragi echipa in aparare!!!!"

«123459»