FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Steaua București - Olympique Lyon

«1345679»
Virgil21.10.2008 19:54

Alte rezultate:

 

Zenit - Bate 1-1 final

 

Juventus - Real Madrid 1-0 la pauza, gol Del Piero, min. 5

 

Villarreal - Aalborg 2-2

 

Manchester Utd - Celtic Glasgow 1-0 la pauza, gol Berbatov, min 30.

 

Bayern - Fiorentina 2-0 la pauza, goluri Klose si Schweinsteiger in min 4 si 25.

 

Fenerbahce - Arsenal 1-3 la pauza, Silvestre 19', autogol/ Adebayor, Walcot. Diaby, min 10, 11 si 22.

 

Porto - Dinamo Kiev 0-1, Aliev min 27.

ros-albastru4ever21.10.2008 19:59

bine zapataaa :kisstogether:

Alex88pl21.10.2008 19:59

Arbitru asta e nesimtit rau...

greenyes21.10.2008 20:03

A dat si Lovin o pasa buna si respectivul a stat pe loc....

 

Cat il mai indura Lacatus pe Semedo....pierde orice minge pe care o jaoca.....

Alex88pl21.10.2008 20:09

Semedo se cere singur afara...dam iar gol?:D guess not:(

ros-albastru4ever21.10.2008 20:10

clar...si-a revenit Banel :>

Flaviu8621.10.2008 20:13

Laca, ar trebui sa incerci cu Szekely in locul lui Semedo !

 

Sau Toja???? sper sa fie o schimbare inspirata...desi Toja nu prea face faza defensiva

Alex88pl21.10.2008 20:14

in sfarsit...

greenyes21.10.2008 20:15

In sfarsit......

giovanutz21.10.2008 20:19

:steagcruce: SE VEDE DIN NOU VALOAREA LUI Radoi,IMEDIAT S-A ECHILIBRAT MIJLOCUL TERENULUI.HAI BAIETI REZISTATI CA SE POATE. :hai_steaua:

 

DOAMNE CE FAZA AU FACUT .SUNTEM PRAFFFFFFFFFFFFFFFF

 

 

Alex88pl21.10.2008 20:19

mda...

ros-albastru4ever21.10.2008 20:21

incredibil frate,incredibil...NO COMMENT :|

Alex88pl21.10.2008 20:21

incredibil...

Flaviu8621.10.2008 20:21

Laca...ne pare rau, dar cred ca ne despartim

SzabiStelistu21.10.2008 20:22

nu se poate asa ceva......de la 2-0 2-2......3-2...3-3......3-4 acuma......nu-l mai suport pe Petre Marin.......

AlexV21.10.2008 20:22

Lacatus out.

A facut o echipa care aro o posesie gen 30% intr-un meci

 

Dragoshel21.10.2008 20:23

da, Petre Marin, ca Toja a jucat perfect de cand a intrat

CoRsSo21.10.2008 20:24

Suntem praf. Lacatus si-a batut joc de rezultat. Pacat, mare pacat.

giovanutz21.10.2008 20:24
fular-campioniifularsteaua2 CAM ASTA A FOST TOT.PACAT MERITAM SA CASTIGAM.SA RAMANEM CU VISELE NOASTRE SI CU RESPECTU PT CEI PUTERNICI.FORZA Steaua fular-campionii
ros-albastru4ever21.10.2008 20:24

ce inseamna sa fii echipa mare si sa mai ai si noroc...intra tot...si de-asemenea sa mai ai si unii jucatori in fatza care fac mingii cadou,misiunea se usureaza...

greenyes21.10.2008 20:25
da, Petre Marin, ca Toja a jucat perfect de cand a intrat

 

Nu inteleg de ce la trimis in partea dreapta........

zevzec21.10.2008 20:25

Steaua... :)) un mare nimic :)) nu sunt in stare sa lege 5 pase numarate!! :) nu prea sunt ei de CL.. mai au de invatat, poate cu putin noroc sa treaca vreodata de grupe.. pacat de Lacatus si de Zapata..

giovanutz21.10.2008 20:26

Laca DE CE DRACU L-AI BAGAT PE TOJA??????SE PLICTISEA TROMPETA DE Dayro MORENO PE TEREN SI SA AIBA CU CINE SA STEA DE VORBA.LASA-NE LASA-NE :thumbdown:

Sunnyblack21.10.2008 20:26

Lyon joaca fotbal nu gluma, o echipa extraordinara.

 

nu cred ca se putea mai mult am vazut si la nationala.

 

SzabiStelistu21.10.2008 20:27

arbitrii sunt praf!

«1345679»