Vorbiti de parca Otelul joaca la nivel de Real Madrid. Otelarii nu fac altceva decat sa bubuie mingi, iar noi trebuie sa le punem jos si sa construim. Un meci urat din cauza fotbalului oribil practicat de gazde.
Asta nu scuza cu nimic dezastrul din atacul nostru: pase decisive complet ratate, centrari deosebit de slabe.
LE: Balaj e un cretin. Arbitrajul a fost penibil.
a`ti inceput cu scuzele penibile? ce e de vina Balaj ca noi avem o echipa de tot rasu?! nu suntem in stare sa marcam un gol..jucam penibil!!!!
