FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Otelul - Steaua

«14567811»
Fear17.10.2008 13:46
Vorbiti de parca Otelul joaca la nivel de Real Madrid. Otelarii nu fac altceva decat sa bubuie mingi, iar noi trebuie sa le punem jos si sa construim. Un meci urat din cauza fotbalului oribil practicat de gazde.

 

Asta nu scuza cu nimic dezastrul din atacul nostru: pase decisive complet ratate, centrari deosebit de slabe.

 

LE: Balaj e un cretin. Arbitrajul a fost penibil.

 

 

 

a`ti inceput cu scuzele penibile? ce e de vina Balaj ca noi avem o echipa de tot rasu?! nu suntem in stare sa marcam un gol..jucam penibil!!!!

SzabiStelistu17.10.2008 13:47

inca o bara X(X(X(X(incredibil ce ghinion avem vagamias picioru:-<

Saramago17.10.2008 13:47

Bourceanu mai bun decat toti mijlocasii nostri!!

onyx17.10.2008 13:48

Lacatus, fiara de plus, ne mai demonsteaza inca o data ca e fan inchizatori. Nu-i mai ajung acesti jucatori, noroc ca se intoarce Bicfalvi din iarna. Avem mari sanse sa vedem in retur o formula de echipa in care toti mijlocasii sa fie inchizatori de meserie. Singurul lucru care m-a surprins este ca Ov. Petre n-a intrat mai devreme. Dar trebuie sa avem rabdare nea Marius, ca e simbol. Poate prin 2012 sa se puna problema unui alt antrenor. Incercati sa va ginditi la urmatoarele saptamini, cind pe Steaua o asteapta meciuri f grele. Crede cineva ca Lacatus e in stare sa prinda locul 3 la finalul sezonului?

SzabiStelistu17.10.2008 13:48

2-0.........multumim frumos.......pana acum am fost langa Lacatus,dar acum Lacatus......DATI DEMISIA!!

ros-albastru4ever17.10.2008 13:48

pfffff...bai,nici noroc n-avem,ce naiba...azi nu luam niciun pct :(

ssilviu_1917.10.2008 13:49

s-a terminat!!!DEMISIA!!!!!!!!!!!!!!!

AlexV17.10.2008 13:49

demisia?

 

Mircea17.10.2008 13:49

Poate vrei sa spun acum ca Zapata a jucat superb astazi? El a prins doar o zi proasta..nu stiu cum altii prind ani intregi in care nu se remarca decat prin prostie

ros-albastru4ever17.10.2008 13:49

zapata greseala a 2-a...asta e fotbalu...am ratat faza aia,am pierdut meciul...pacat

bodanelu17.10.2008 13:49

ce-mi place ca se mai triaza suporterii stelisti

 

 

andrey_ptm_steaua17.10.2008 13:50

DAK FOTBAL NU JUKATI....VOI DIN Ghencea SA PLEKATI.....

MERCENARILOR !!!!!

Johnny123417.10.2008 13:50

Laca LASA-NE...toti il iubim dar nu este antrenor...fratilor nu le are de ce sa o mai dam cotita! Toti o stim dar nici unul nu o recunoastem!

Lari17.10.2008 13:50

Doua goluri din cauza portarului. Iar Otelul, in afara de fazele astea, nu a mai avut decat un sut de la distanta. Noi am avut 8 ocazii mari, din care doua bare.

 

Din pacate, ramane altceva pe tabela de marcaj.

grgapitic2217.10.2008 13:50

sa vina Lyon!

Marius17.10.2008 13:50

Za-pa-ta, Za-pa-ta! :cool:

micodo17.10.2008 13:51

pai si ce-ati vrea bai hahalerelor? ce ma intereseaza pe mine de campionat?. pe mine ma intereseaza sa scoatem un mare rezultat de egalitate in sampion lig

bgdb17.10.2008 13:51
ce-mi place ca se mai triaza suporterii stelisti

daca s-ar tria intr-adevar, nu ar mai ramane mai mult de 20 pe site-ul asta. Restul.... suporteri de rezultat!

Johnny123417.10.2008 13:51
prietene Mircea bine ai venit pe site-ul suporterilor stelisti. ai 10 postari si in 11 l-ai atacat pe Lacatus...

Hai sa recunoastem...Laca nu le are...nu este antrenor, nu are nici o idee

Fear17.10.2008 13:52

0-2 cu sportu 0-2 otelu urmeaza 0-4 Lyon.. suntem pe drumu cel bun!

stelistul_8617.10.2008 13:53

bai nu-i mai luati apararea lui Lacatus.....ca jucator jos palaria dar ca antrenor.....are multe de invatat. devine incet si el un fel de Oli.....adica ii face Jiji echipa, si cand nu i-o face Jiji, o face el prost! Am ajuns rau....sa-l pastram pe Arthuro ca e......prastie! FORZA Steaua!!!

Lari17.10.2008 13:53
ce-mi place ca se mai triaza suporterii stelisti

 

Daca s-ar tria ar fi bine, dar ei vor ramane si aici si in tribune. Si vor aparea mereu si mereu

 

Anakin17.10.2008 13:54

Nu se poate...astia sunt o rusine pentru culorile Stelei...RUSINE

David_Steaua200717.10.2008 13:54

Numai noi si cioroii de la crapid jucam asa de penibil!!Nu stiu de ce, da parca vad ca ajungem vecini de clasament cu ei! :(

Astia de la Dinamo, daca nu pierd diseara, au cam scapat in campioni anul asta(prietenii stiu de ce)!

 

Asta e!Asteptam anul viitor!!

Hai Steaua!

shack3r17.10.2008 13:55

Sa plece in plm toti sclavii astia de la Steaua

«14567811»