Stimati tovarasi, nu va mai luati de Zapata.
Ia uite aici, stire pe Onlinesport : ""Mi-am dat seama ca avem nevoie de portar. Zapata a jucat bine pentru Steaua, dar gata. Ii multumim pentru ce a facut pentru noi, dar nu se poate sa pierdem atatea puncte din cauza lui. Din iarna, il vom lua pe Tatarusanu", a declarat Gigi Becali."
Imi pare rau s-o spun dar am senzatia ca exact asta se vroia. Zapata era singurul care ne mai scotea din ra*at. Ciobanu' s-a simtit lezat si de faptul ca Zapata a fost premiat de suporteri, in viziunea lui el e singurul care are voier sa premieze pe cineva, fireste, cu tot circul de rigoare.
Oricum, in ziua in care Zapata va pleca voi fi la aeroport. E un mare portar si poate ar fi putut ajunge mult mai departe daca n-ar fi venit in mizeria din Romania. Cat despre Tatarusanu ... la cate puncte a 'donat' el adversarilor Stelei ...
