e timpu sa se auda din tribune DE MI SIA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
nu se mai poate nu mai suport aCELASI SISTEM de 2 lei 4-2-3-1
zapata iti bati joc de noi tati...
Laca la fel...
sa vina Petrescu sau Grigoras astia sunt atrenori cu performante pana la urma el ce performante are ca antrenor ?
sa ma gandesc la Oleg deja e prea mult no sa dea ciobanu din banii lui putini pentru noi,...
SUNT dezamagit ....
