FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Otelul - Steaua

«12311»
fcsteaua.ro17.10.2008 09:29

Situl suporterilor stelisti fcsteaua.ro are placerea de a va comenta live scris meciul de azi dintre Otelul Galati si Steaua Bucuresti, meci contand pentru etapa XI a Ligii I.

Meciul va incepe la ora 15:00 si va fi transmis de GSPtv.

 

Steaua incepe meciul in urmatoarea formula: Zapata- Ogararu, Goian, Ghionea, P. Marin - Radoi, Lovin - Semedo, Tiago, Nicolita - Arthuro

 

Rezerve: Cernea, Ov Petre, Baciu, A. Ionescu, Pedriel, Plesan, Filip

 

Pentru a putea urmari comentariu meciului dati click pe bannerul de mai jos

 

http://www.fcsteaua.ro/index/section/live/stage_id/743910815'>1834155650_live_banner.jpg

 

fiara717.10.2008 10:14

Sau live video cu Sopcast sau Mediaplayer (canalul LiveSport 1 [RO])

http://www.myp2p.eu/broadcast.php?matchid=...amp;part=sports

maye17.10.2008 10:16

musai 3 pct

aleyanddru17.10.2008 10:54

care va fi oare primul 11? Sper sa joace si Pedriel ca pare a fi mai bun decit Arturo

Mircea17.10.2008 10:58

Parca vad acelasi joc batranesc marca Steaua in era Lacatus....sper sa ma insel

DelPiero1017.10.2008 11:02
Parca vad acelasi joc batranesc marca Steaua in era Lacatus....sper sa ma insel

Nu cred ca o sa te inseli.

ssilviu_1917.10.2008 11:36

imi zice si mie careva un site care sa mearga unde pot vedea meciul!pls!pentru ca momentam sunt in strainatate si nu am unde sa vad gsp TV :thumbdown: !cat mai repede pls!ms anticipat...

fiara717.10.2008 11:41
care va fi oare primul 11? Sper sa joace si Pedriel ca pare a fi mai bun decit Arturo

Trebuie sa il intrebi pe becali daca vrei sa afli primul 11. Daca il suni la pauza afli si schimbarile.

 

imi zice si mie careva un site care sa mearga unde pot vedea meciul!pls!pentru ca momentam sunt in strainatate si nu am unde sa vad gsp TV :thumbdown: !cat mai repede pls!ms anticipat...

 

vezi ce am scris mai sus, in primul post. Du-te pe linkul ala, instaleaza sopcast si merge sigur (acum e offline canalul, mai sunt 30 minute pana la meci)

uullttrraasss17.10.2008 11:43

forzZza Steaua mai e o ora jumateeee yupyyyyy , Mircea sincer iti spun , nu trebuia sa postezi comentariul tau , pe bune , mai bine te-ai fi abtinut

ssilviu_1917.10.2008 11:44
care va fi oare primul 11? Sper sa joace si Pedriel ca pare a fi mai bun decit Arturo

Trebuie sa il intrebi pe Becali daca vrei sa afli primul 11. Daca il suni la pauza afli si schimbarile.

 

imi zice si mie careva un site care sa mearga unde pot vedea meciul!pls!pentru ca momentam sunt in strainatate si nu am unde sa vad gsp TV :thumbdown: !cat mai repede pls!ms anticipat...

 

vezi ce am scris mai sus, in primul post. Du-te pe linkul ala, instaleaza sopcast si merge sigur (acum e offline canalul, mai sunt 30 minute pana la meci)

tocmai de asta m-am impacientat!am incercat pe linkul dat de tine si nu mergea!si nu stiam ce sa fac...acum o sa astept...ms pt raspuns!Forza Steaua!!! :steag_cruce_invers:

DelPiero1017.10.2008 11:46

Zapata- Ogararu, Goian, Ghionea, P. Marin - Radoi, Lovin - Semedo, Tiago, Nicolita - Arthuro

 

Ce echipa de impiedicati.Se putea mai rau?

dr.adrian917.10.2008 11:50
Zapata- Ogararu, Goian, Ghionea, P. Marin - Radoi, Lovin - Semedo, Tiago, Nicolita - Arthuro

 

Ce echipa de impiedicati.Se putea mai rau?

 

sigurat DA. cu 4 mijlocasi defensivi de la bun inceput. dar poate avem formula aceasta de la pauza.

fiara717.10.2008 11:52
care va fi oare primul 11? Sper sa joace si Pedriel ca pare a fi mai bun decit Arturo

Trebuie sa il intrebi pe Becali daca vrei sa afli primul 11. Daca il suni la pauza afli si schimbarile.

 

imi zice si mie careva un site care sa mearga unde pot vedea meciul!pls!pentru ca momentam sunt in strainatate si nu am unde sa vad gsp TV :thumbdown: !cat mai repede pls!ms anticipat...

 

vezi ce am scris mai sus, in primul post. Du-te pe linkul ala, instaleaza sopcast si merge sigur (acum e offline canalul, mai sunt 30 minute pana la meci)

tocmai de asta m-am impacientat!am incercat pe linkul dat de tine si nu mergea!si nu stiam ce sa fac...acum o sa astept...ms pt raspuns!Forza Steaua!!! :steag_cruce_invers:

acum merge livesport 1. Ala care emite da toate meciurile de pe gsptv

DonAndres17.10.2008 11:55
care va fi oare primul 11? Sper sa joace si Pedriel ca pare a fi mai bun decit Arturo

Zapata-Ogararu,Goian,Ghionea,Marin-Radoi,Lovin-Semedo,Tiago,Nicolita-Arthuro.

ssilviu_1917.10.2008 11:57

iarasi mergem sa ne aparam :thumbdown: !!!ce-o fi in mintea lui Lacatus...nu-l mai inteleg pe omul acesta...unde sunt toja si Dayro....singurii jucatori care stiu cu mingea nu joaca!!!deci e clar:nu scoatem mai mult de un egal azi la Galati!!!

Lari17.10.2008 12:01
care va fi oare primul 11? Sper sa joace si Pedriel ca pare a fi mai bun decit Arturo

Zapata-Ogararu,Goian,Ghionea,Marin-Radoi,Lovin-Semedo,Tiago,Nicolita-Arthuro.

Unde vedeti voi echipa defensiva? Doar Lovin este mijlocas la inchidere autentic. Radoi si Tiago au capacitatea de a urca bine in atac. Alti mijlocasi defensivi mai vedeti voi pe-aici?

 

4_ever_steaua17.10.2008 12:02

trebuie sa batem neaparat...LUPTA Steaua!

DonAndres17.10.2008 12:04
iarasi mergem sa ne aparam :thumbdown: !!!ce-o fi in mintea lui Lacatus...nu-l mai inteleg pe omul acesta...unde sunt toja si Dayro....singurii jucatori care stiu cu mingea nu joaca!!!deci e clar:nu scoatem mai mult de un egal azi la Galati!!!

Toja si Dayro astazi ajung in Romania pentru ca au fost selectionati la nationala Columbiei pentru meciul cu Brazilia!

MoWeed17.10.2008 12:04
Unde vedeti voi echipa defensiva? Doar Lovin este mijlocas la inchidere autentic. Radoi si Tiago au capacitatea de a urca bine in atac. Alti mijlocasi defensivi mai vedeti voi pe-aici?

Pai unii zic ca e defensiva, dar uita ce alte alternative aveam pe postul de mijlocas central.

Cine sa joace in afara de astia?

Hai, dati variante daca tot va plangeti de echipa...

bgdb17.10.2008 12:06
iarasi mergem sa ne aparam :thumbdown: !!!ce-o fi in mintea lui Lacatus...nu-l mai inteleg pe omul acesta...unde sunt toja si Dayro....singurii jucatori care stiu cu mingea nu joaca!!!deci e clar:nu scoatem mai mult de un egal azi la Galati!!!

toja si Dayro nu au ajuns inca din brazilia. Au avut meci!

Ar trebui sa va abtineti un pic de la criticarea lui Lacatus pt ABSOLUT tot ce nu merge bine

bodanelu17.10.2008 12:14

intr0un final Tiago joaca pe postul preferat al lui Adrian...

Lari17.10.2008 12:24

Incredibil cat de praf e Arthuro. Dar nu mai zdrente ca aia doi comentatori.

steaua_gloria17.10.2008 12:26

cine se uita pe net si unde ?

ssilviu_1917.10.2008 12:30
cine se uita pe net si unde ?

uita-te pe prima pagina pt ca a dat cineva acolo un link!

Mircea17.10.2008 12:30
forzZza Steaua mai e o ora jumateeee yupyyyyy , Mircea sincer iti spun , nu trebuia sa postezi comentariul tau , pe bune , mai bine te-ai fi abtinut

 

Sunt convins ca Steaua nu joaca bine din cauza comentariului/comentariilor mele.Probabil ca ii demoralizez.Cu cine sa dam noi gol ca avem 17 jucatori cu profil defensiv si pe marele Arthuro care este cel mai bun baschetbalist printre fotbalisti....

«12311»