iarasi mergem sa ne aparam!!!ce-o fi in mintea lui Lacatus...nu-l mai inteleg pe omul acesta...unde sunt toja si Dayro....singurii jucatori care stiu cu mingea nu joaca!!!deci e clar:nu scoatem mai mult de un egal azi la Galati!!!
ar trebui sa te mai documentezi si tu putin inainte sa acuzi stafful tehnic.Laca joaca cu ce are.hai ca batem:D
