Bine ai revenit Carlos. Mi-era dor de baiatul asta =))
Mars la somn pustiu', sunt 10 clase diferenta intre cei doi. Se mai intampla sa ai si zile mizerabile, nimeni nu e perfect. Capul sus Rufay!
Batem cu 2-1!
cam multe zile mizerabile pentru zapata in ultima vreme!!!sa mai joace si Cernea ca pe vatca l-am vazut in cupa si nu are fata de Steaua!sau sa-l ia naibii odata pe tatarusanu ca nu-l plateste Jiji ca sa apere pt Bistrita!!
care multe bai debilule? te iei dupa cretinii de comentatori? a gafat cu vaslului si acum, cand avea soarele in ochi. uita-te la el cand il filmeaza, sa vezi cum sta tot cu ochii mijiti din cauza soarelui.
cu brasovul sau Bistrita nu tot el a aparat "debilule"!!!iar la meciul de azi putea sa-si ia si el o sepcuta cum fac alti portari cand au soarele in ochi nu sa ia un gol pe care nici bunica-mea nu-l lua!
