FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Otelul - Steaua

«13456711»
steaua_gloria17.10.2008 13:19

Imi place de comentatori , foarte buni cunoscatori de fotbal ...Mari prosti .

malasorte1317.10.2008 13:22
Toata vina o poarta imputitul de Ogararu ........ unde-i Golanschi (aici ii blat ) toata problemele apar de pe partea dreapta si paseaza numai inapoi si faulteaza ca-i prost ca noaptea

 

Zapata nu are nici -o vina ia batut soarele in ochi

Datorita lui zapata nu am pierdut cu Fiorentina si nu am luat 8-0 cu Baern

 

 

Chiar simti nevoia sa jignesti un jucator trup si suflet stelist ?!? Nu mi se pare ca joaca asa de prost (in general vorbesc) incat sa merite asemenea cuvinte. Din tot lotul am putea numara pe degetele de la o mana jucatorii cu suflet stelist... Ogararu, Neaga, Ov. Petre, Radoi si lor li s-a putea adauga columbienii prin atasamentul pe care il arata cand saluta galeria si prin devotamentul cu care joaca... cred ca e o greseala sa-i jignim tocmai pe ei, altii sunt vinovatii !!!

andrey_ptm_steaua17.10.2008 13:24

LACAAAAAAAAAAAAAaaaaa noi cand facem schimbari??????????? dupa finalul meciului????????????? imputitu d Rednic cum vede ca javrele nu joaca imediat face 2-3 schimbari deodata indiferent ce min e.... :steag_cruce_invers:

Mircea17.10.2008 13:24

Si bineinteles marele antrenor isi face freza! De cate ori il filmeaza astia el isi face freza.O sa platesc 2 gealati sa-l prinda sa-l tunda sa vedem ce dracu' mai face dupa aia!

bgdb17.10.2008 13:25

mama ce de suporteri adevarati pe site-ul asta!!!!!!!!!!

HAI Steaua ati uitat sa spuneti? Am uitat, e muult mai importanta analiza voastra tehnica extrem de pertinenta!

Saramago17.10.2008 13:26

Sarghi, Salagean, Pena, Carja, Iovita s.a. - iata de cine nu pot trece baietii lui Lacatus!!!

Marius17.10.2008 13:26

Laca... mai schimbam si noi azi?

zoloz200517.10.2008 13:26
Si bineinteles marele antrenor isi face freza! De cate ori il filmeaza astia el isi face freza.O sa platesc 2 gealati sa-l prinda sa-l tunda sa vedem ce dracu' mai face dupa aia!

 

special pentru tine, ca tu nu te uiti la meci , tu te uiti ce face antrenorul

 

dr.adrian917.10.2008 13:27

nu-i asa ca ii sta lui Lacatus foarte bine freza???

Joga Bonito17.10.2008 13:27
Laca... mai schimbam si noi azi?

 

A intrat preferatul tau, Andrei Ionescu.

Fear17.10.2008 13:27
Laca... mai schimbam si noi azi?

 

ba da.. pe thiago cu Ovidiu Petre :noexpression:

SzabiStelistu17.10.2008 13:28

in sfarsit iese Lovin....hai Steaua!!hai ionescu!!

Mircea17.10.2008 13:29
Si bineinteles marele antrenor isi face freza! De cate ori il filmeaza astia el isi face freza.O sa platesc 2 gealati sa-l prinda sa-l tunda sa vedem ce dracu' mai face dupa aia!

 

special pentru tine, ca tu nu te uiti la meci , tu te uiti ce face antrenorul

Prietene,ar trebui si tu sa te uiti ce face antrenorul! Ca de aia te uiti la ceea ce numesti tu meci si eu il consider o gluma proasta

bodanelu17.10.2008 13:38

prietene Mircea bine ai venit pe site-ul suporterilor stelisti. ai 10 postari si in 11 l-ai atacat pe Lacatus...

Fear17.10.2008 13:38

ce rost mai are sa ne agitam pt prostii astia ************* care nu sunt in stare sa dea un gol sportului sau otelului..ce pretentii sa mai ai?!

grgapitic2217.10.2008 13:39

Echipa noastra nu este Steaua e o gluma proasta!

ssilviu_1917.10.2008 13:40

avem deja 5 meciuri consecutive fara victorie si greul de abia aum incepe...nici nu vreau sa-mi imaginez ce-o sa se intample in urmatoarele meciuri daca nu se schimba ceva(sau cineva) repede!!!

ros-albastru4ever17.10.2008 13:41

bai,dar Kapetanos unde este? :| ... el ne mai scotea in situatii de-astea de criza :|

bgdb17.10.2008 13:42
bai,dar Kapetanos unde este? :| ... el ne mai scotea in situatii de-astea de criza :|

accidentat.

entorsa

Lari17.10.2008 13:42

Vorbiti de parca Otelul joaca la nivel de Real Madrid. Otelarii nu fac altceva decat sa bubuie mingi, iar noi trebuie sa le punem jos si sa construim. Un meci urat din cauza fotbalului oribil practicat de gazde.

 

Asta nu scuza cu nimic dezastrul din atacul nostru: pase decisive complet ratate, centrari deosebit de slabe.

 

LE: Balaj e un cretin. Arbitrajul a fost penibil.

ros-albastru4ever17.10.2008 13:43
bai,dar Kapetanos unde este? :| ... el ne mai scotea in situatii de-astea de criza :|

accidentat.

entorsa

 

pffff...dupa ce ca avem atacanti vai de capu nostru,cei care sunt mai eficienti se accidenteaza :|

AlexV17.10.2008 13:43

O sa sara cineva ca ars daca indraznesc sa spun ca nu a facut Gigi echipa la meciu asta?

Shabalala17.10.2008 13:44
prietene Mircea bine ai venit pe site-ul suporterilor stelisti. ai 10 postari si in 11 l-ai atacat pe Lacatus...

 

pai si ce-ai vrea, sa-l aplaude? daca si-ar da demisia, ar fi cel mai bun lucru pe care l-a facut Lacatus intr-un an de antrenorat la Steaua.

Mircea17.10.2008 13:45
prietene Mircea bine ai venit pe site-ul suporterilor stelisti. ai 10 postari si in 11 l-ai atacat pe Lacatus...

Prietene,eu cand ma uitam la meciurile Stelei tu nu erai nascut.Am vazut echipa asta si cand a castigat Cupa Campionilor cand tu aveai vreo 2 anisori si in multe momente mai putin fericite...dar niciodata cu exceptia perioadei Piturca si a celebrului Oli nu am vazut-o jucand asa ca o musca fara cap.Asa ca imi dai voie sa spun ca Lacatus nu are nici o treaba cu antrenoratul? ce vrei sa spun? ca jucam superb? Sa tac pentru ca Lacatus este jucatorul cu cele mai multe realizari din istoria Stelei? Invata sa faci o distinctie intre fotbalistul Lacatus si antrenorul cu acelasi nume.

 

fedora17.10.2008 13:45

Si urmeaza... o serie neagra care incepe acum si ne va aduce probabil pe locurile 5-8 la finalul turului.

Acum incep meciurile serioase, noi n-am putut sa batem pe OTP...

«13456711»