Suntem cea mai previzibila si cea mai lenta echipa din Liga.
Toti jucatorii stau pe loc cand primesc pase si o fac de fiecare data cu spatele la poarta.
A jucat Stancu titular, a fost bagat isa joace cu spatele la poarta si s-a jucat iar numai cu mingi pe sus.
Oare cat de prost trebuie sa fii sa nu vezi ca Stancu nu stie cu spatele la poarta?
Dayro iarasi, numai in careu nu joaca.
Si daca tot am vorbit despre mingi pe sus si centrari, ce aia a calului tot jucam pe benzi?
Caca-m-as pe ele benzi.
Nu ar juca perpendicular pe poarta nici sa le tai gatul.
Nu vezi o pasa printre, pe pozitie viitoare, nimic.
Numai pase telefonate.
2 inchizatori intr-un meci jucat acasa cu otopeniul, echipa cu cea mai slaba aparare din Liga.
De schimbari nu mia zic nimic.
Mi-e rusine sa ies din casa.
DEMISIA!