Incredibil, nene...
Nici n-are sens sa ne mai gandim la vinovati. Cine spune ca Lacatus e vinovat, e pe dinafara!
La meciul asta, TOTI SUNT VINOVATI! TOTI!!!
Si daca nu erau 2 inchizatori, ce? Cand esti la 16 metri cu intreaga echipa, jucatorii poarta intreaga vina.
