FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Steaua - CS Otopeni 1 - 1

«123414»
LARI04.10.2008 18:50

Incredibil, nene...

 

Nici n-are sens sa ne mai gandim la vinovati. Cine spune ca Lacatus e vinovat, e pe dinafara!

 

La meciul asta, TOTI SUNT VINOVATI! TOTI!!!

 

Si daca nu erau 2 inchizatori, ce? Cand esti la 16 metri cu intreaga echipa, jucatorii poarta intreaga vina.

MD_4Steaua04.10.2008 18:50

suntem moca...

Nemessis04.10.2008 18:50

e clar...suntem degeaba..jucam ca si pe vremea lu zerOli ..

Marius04.10.2008 18:50

Doamne....

 

Pariu ca dam vina pe oboseala acumulata in Liga? :hai_steaua:

CoRsSo04.10.2008 18:51

bravo otopeni! bravo Lacatus! bravo tuturor fanilor marelui antrenor! asta e palma de care aveati nevoie, sa vedeti cat de bun este acest Lacatus!

micodo04.10.2008 18:52

Pai cum sa nu, dati dovada de intelegere, baietii tocmai au jucat in Liga

sa vedeti cfrul ce o sa zburde maine

din pacate de 4 ani nimic nou

Marius04.10.2008 18:52

Szekely e prastie... Centreaza la fel de prost ca Banel...

 

Goian varf impins, gluma anului! fular-campionii

c.ronaldo1704.10.2008 18:53

Asta e cea mai frumoasa zi din viata anti-Lacatusilor de pe forum.

MD_4Steaua04.10.2008 18:53

Si pe dracu... iar potaile prin joc mediocru probabil vor castiga si maine, si e deja-vu deja cu ce s-a intamplat acu' 2 ani..

Nemessis04.10.2008 18:53

Elton

Marius04.10.2008 18:53

Si tu esti extrem de off-topic Ronnie... te rog frumos.

c.ronaldo1704.10.2008 18:54

Ba puteam sa jur ca dam ma gol!

Piece of Mind04.10.2008 18:54

GOOOOOOOOOOOOOOOL!

 

Laca, RAMAI!!!!!!!!!!!!!

CoRsSo04.10.2008 18:54

Jucam cu 2 inchizatori ( cu otopeni- mare echipa). Ne batem joc de toja, nu suntem in stare sa dam 2 suturi la poarta din afara careului si jucam cu mingi "aruncate". Goian varf impins. Plesan, experimentul anului.

 

Bravo Kapetanos! Respect! Nu meritam egalul! RUSINE!

Joga Bonito04.10.2008 18:54
RUSINE!

 

2 inchizatori cu Otopeniul? Laca, LASA-NE!

 

Bati campii... Cu Brasovul, Pandurii, Gazul, Argesul si inca o echipa mica care imi scapa, am jucat cu 2 inchizatori. E irelevant.

Rahatul asta de Liga ne omoara. Goooooooool!

 

Forza Steaua! Alaturi de Lacatus!

korynna04.10.2008 18:55

Bun si un punct... :angry:

Marius04.10.2008 18:55

Ce praf e Kapetanos! Ce dracu' face asta pe teren? Io il vreau pe Stancu titular... :noexpression:

zloty04.10.2008 18:55
Asta e cea mai frumoasa zi din viata anti-Lacatusilor de pe forum.

esti un ***** ,crezi ca ,cuiva ii place ca Steaua sa se chinuie cu formatii de mana a 2 a?

MoWeed04.10.2008 18:55

Rusine sa le fie tuturor!

Nu conteaza ca am avut 2 inchizatori atata timp cat nici un jucator ofenisv care a jucat nu a facut absolut NIMIC!!!

 

Bravo Kapetanos, a dat gol la singura faza in care am facut ceva...

MD_4Steaua04.10.2008 18:55

macar asa

MyLove4R204.10.2008 18:56

si noi care credeam ca o sa dam vreo 4 goluri ca la gaz metan... :innocent:

CoRsSo04.10.2008 18:56
Bun si un punct... :angry:

 

bun si un punct? zici ca jucam cu Manchester.

 

mai bine pierdeam, nu meritam egalul.

Piece of Mind04.10.2008 18:56
RUSINE!

 

2 inchizatori cu Otopeniul? Laca, LASA-NE!

 

Bati campii... Cu Brasovul, Pandurii, Gazul, Argesul si inca o echipa mica care imi scapa, am jucat cu 2 inchizatori. E irelevant.

 

Esti praf. Si altceva pe deasupra!

 

 

threat04.10.2008 18:56

Nu se poaaaaaaaaaaaaaaaate !!!! Ne-a batut Dinamo 3 . Indolenta si lipsa antrenorului isi spun cuvantul . Mi-ati pus capac peste o saptamana de tot ******* . Da' las ca merge banu' la voi . Sa traiasca idolul dar sa traiasca pe alta functie . Antrenor pe viata ... Nu mai pot , arunc televizoru pe geam !

MD_4Steaua04.10.2008 18:56
Ce praf e Kapetanos! Ce dracu' face asta pe teren? Io il vreau pe Stancu titular... :noexpression:

marsh dupa Stancu!

«123414»