XRay
Ce sut bun cu dreptul ai vazut tu la Arthuro?Stie doar cu stangul.
Ce explozie?
Unde?
In ce meciuri?
Numai pt ca a zis un comentator ceva trebuie sa o iau de buna?
Tot un comentator a mai zis ca cica un fundas central trebuie sa lase mingea sa cada prima data in careu si abia apoi sa o loveasca, sa sa nu apara surprize.-baleanu
Si asta e adevarat?
Te rog frumos cauta pe Youtube meciuri in care a jucat Thereau si compara-l cu Arthuro.
Sa vezi daca seamana.
In primul rand, Thereau nu se folosea de forta, era mai agil.
Arthuro e greoi si se foloseste de forta mai ales.
Bodrumdan
E problema ta daca te multumesti cu putin.
De aia nu jucati in CL.
Nu ma intereseaza ca Steaua sa bata cu 4-0 echipe slabe, ma intereseaza ca Steaua sa bata fara probleme echipe cat de cat puternice.
