Putina dreptate, multe vorbe.
Mai putine vorbe, mai multe idei...Nu-nteleg de ce esti asa de suparat
. Pan' la urma, Steaua a castigat cu 4-0, preferai un scenariu de gen ultimul meci din CL ?
Voi aveti habar cu cine am jucat?
Am jucat cu o echipa VARZA!
Ce se intampla daca jucam cu o echipa nu asa varza?
Ce s-ar fi intamplat daca jucam cu Otelul?Sau orice alta echipa de mijlocul clasamentului?
Orice alta echipa care nu ar fi avut fundasi asa de aiuriti si care nu ar fi venit la sinucidere?
Pai va spun eu ce s-ar fi intramplat.
Am fi pierdut puncte.
Vi se pare 4-0 cu Gazul asa de tare?
Am facut la greseli de te doare capul.
Uitati-va numai la meci iar si veti vedea de cate ori s-au aruncat aia peste noi si de cate ori ne-au bagat la noi in careu.
NE-AU CALARIT BAI!
PE Ghencea!!!
Inacceptabil!
Am zis de Dayro ca e cel mai bun si ca a fost cel mai bun.
Pai asa si e.
E printre putinii care se uita cand da pase.
Se uita unde da pasa si gandeste fiecare faza.
Spre deosebire de apucatii din jurul lui, ala gandeste!
E jucat mijlocas desi locul lui ar fi acolo unde a jucat Semedo azi, VARF!
Pe stanga, pe dreapta, pe stanga, pe dreapta.
O sa ajunga si Dayro un Banel Nicolita.
Voi considerati ca un jucator e bun doar daca da gol?
Atunci de ce l-ati pupat atat de mult pe Arthuro in fund?
Kapetanos i-a demonstrat lui Lacatus ca primul 11 nu e batut in cuie.
Ma bucur pt el.
Nu stiu daca are jucate 90 de minute la Steaua, dar deja are 2 goluri si un penalty scos.
Ma bucur si pt Tiago.Desi a pierdut cateva dueluri la mijloc si a fost foarte lipsit de concentrare in unele faze, a tras tare tot meciul.
A dat pase superbe!Verticalizari asa cum trebuie si pase lungi foarte precise.
A jucat cu mult tupeu si a rupt din adversar.Asa face un mijlocas central!(Asta pt cei care credeau ca nu era bine sa joace cu Bayern)
Ne bucuram ca meciurile din cupele europene vor da peste cap ritmul adversarilor si astia vor pierde puncte.
WRONG!
cefereul a umilit Farul acasa.
3-0 scurt!
La prima participare in cupe europene.
Noi cand am participat in CL in anii trecuti, pierdeam puncte in fiecare meci care urma unui meci de CL.
De ce?
De ce astia nu au pierdut?
Pt ca sunt seriosi!
Asta e toata treaba.
De aia m-am suparat.
Nu sunt seriosi azi, nu vor fi nici maine, nici poimaine si tot asa.