trebuie insa sa stie lumea ca ei nu sunt o brigada ultras.sunt doar niste oameni platiti de club ca sa mearga in deplasari si acasa si sa sustina echipa.
din cate am inteles transportul e asigurat de club.si mai sunt si alte "servicii" de care beneficiaza ei prin bunavointa clubului cefere.
printre ei sunt si romani, nu doar unguri.
sunt doar suporteri platiti.atat!
Ca si cei de la dinamu.Suporteri de rahat.
Cred ca si nasoalele alea doua blonde ,pe care le vedeam la toate meciurile CFR-ului fac parte din respectiva "galerie"...
Vai de mama lor,astia de la Cluj cred ca banii fac totul.E greu,trebuie sa aiba multe performante sa ajunga macar la 10% din ce inseamna Steaua!...
