FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

CFR Cluj - Steaua Bucuresti 1 - 1 (1 - 1)

«1678»
sabin130727.09.2008 10:43

@s0r1n111

Au fost putine ocazii si de o parte si de alta tocmai pentru ca echipele s-au blocat reciproc foarte bine. Clujul ca ne place sau nu e o echipa in forma foarte buna, iar pe unele posturi au jucatori mai buni decat ai nostri. Dupa mine meciul a fost foarte tacticizat, fiecare a incercat atacul si apoi ¨statul la cutie¨ dupa care contra´atac.

cristy.steaua2127.09.2008 12:27
Marius gata cu P.Marin nu mai poate baiatul

este depasit de 4 ori din 5 incercari

nu se mai poate

 

in rest rezultat bun pentru noi dupa parerea mea

 

 

ai alta solutie???

Khalid27.09.2008 14:30

Golanski poate juca pe stanga, la fel si Ogararu. De Emeghara ce se mai aude?

RBK27.09.2008 14:31

potrivit celor scrise in presa cei de la u au vrut sa intre in perimetrul de langa noi la meciul de aseara dar au fost descoperiti inca o data au pierdut tzaranii :)))la sapa cu voi :D

AmuntBoy27.09.2008 16:15
Marius gata cu P.Marin nu mai poate baiatul

este depasit de 4 ori din 5 incercari

nu se mai poate

 

in rest rezultat bun pentru noi dupa parerea mea

 

 

ai alta solutie???

 

 

dap Golanski si Ogararu in acelasi timp

din ce stiu Golo mai joaca si stanga la nationala lui

eu asa am auzit

Marin efectiv nu mai poate: cu bayern si CFR a fost praf rau

el mai merge in partide gen Gaz acasa.. atat

 

si totusi nu e vina mea ca s-a vandut un FS Nesu si am luat un FD Ogararu

dar deh ...

weeezer27.09.2008 21:59

Mi-a fost mereu simpatic Ogararu, insa de la revenirea lui in Ghencea nu a dat nici o secunda senzatia ca l-ar putea scoate din echipa titularilor pe Golanski.

«1678»