presimt ca le dãm un 4-1 ![]()
presimt ca le dãm un 4-1 ![]()
yo cred ca le vom da 2 boabe:)
meci extrem de greu,dar noi avem un lot mai valoros asa ca eu spun un 1-3!!!si sunt sigur ca Semedo va da iarasi gol:D:D:DFORZZA Steaua!!abia astept meciul:D:D:D ![]()
Ahahahahahaha....
Si-au dat drumul la joc cu Farul...o echipa varza.
cefereul nu poate spera la mai mult de un egal cu Steaua.
Are un antrenor varza.
Are jucatori varza.
Mai mult nu poate.
Sau poate spera ca toate echipele sa joace contra lor cum a jucat roma...
Sau macar la fel cum au jucat dinam0 si Rapid anul trecut cu ei...
Sa vedem daca va fi asa.Eu zic ca nu.
Da parca si anul trecut cantau varianta lor din "ce drog ciudat"
Si de la tigani au plagiat multe..
Niste ![]()
Si acum imi vin in minte imagini de acum 4-5 ani, la un meci in b cand toata peluza lor(singura), era ocupata in intregime de aia de la u.
eu zic ca batem si ne mentinem pe prima pozitei
Sunt din Radauti si as vrea sa vin la meci.Am vreo sansa sa intru la meci?Cu galeria Stelei binenteles.Bilet nu am de unde sa fac rost.La Vaslui nu au fost probleme sa intru la meci.
e posibil , dar totusi eu nu cred, ca daca era o gluma se apara![]()
Dorele...Dorele!!!
Unora le e frica de Fabiani, altora de Andone
mie insa mi-e frica de Lupescu & Co. In alta ordine de idei, acest meci permite toate cele 3 variante (1 x 2), cel care va face diferenta va fi antrenorul si tusierul.
s-au pus in vanzare biletele.....
Prețuri:
Tribuna 1 - sectoare 13 -16 60 RON
Tribuna 1 - sector 21 50 RON
Tribuna 1 - sectoare 17 - 20, 22 - 23 25 RON
Tribuna 2 - sectoare 37 - 40, 42 - 48, 51 - 53 30 RON
Tribuna 2 - sector 41, sectoare 49 - 50 50 RON
Peluza 1 10 RON
Peluza 2 20 RON
Le umplem frigideru' vineri. ![]()
![]()
acum vom dovedi daca avem fata de campioni sau nu. daca ne putem bate la titlu anul acesta. dar dupa cum joaca clujulin momentul de fata pot spune ca sunt favoriti. sa recunoastem in deplasare avem probleme. iar defensiva noastra scartaie rau de tot. si nu ne putem bate in pierpt ca suntem mari si tari atat timp cat am pierdut chiar daca cu ghinion cu bayern.
clujul vine cu moralul la maxim. iar la noi becali se implica iar in povestiri de a le lui. critica jucatorii si jocul Stelei ceea ce poate avea un efect invers asupra echipei. nu exact ceea ce isi doreste el, adica incurajare.
pronosticul meu 1 x
CFR 1907 Cluj - Steaua București
Prețuri bilete:
Tribuna 1 - sectoare 13 -16 60 RON
Tribuna 1 - sector 21 50 RON
Tribuna 1 - sectoare 17 - 20, 22 - 23 25 RON
Tribuna 2 - sectoare 37 - 40, 42 - 48, 51 - 53 30 RON
Tribuna 2 - sector 41, sectoare 49 - 50 50 RON
Peluza 1 10 RON
Peluza 2 20 RON
Perioada de vânzare: marți, 23.09.2008 - vineri, 26.09.2008
Programul de vânzare: 10:00 - 18:00
Locul: casele de bilete ale stadionului "Dr. Constantin Rãdulescu"
NOTÃ: - se vând maxim 4 bilete de persoanã!
- cumpãrãtorul trebuie sã prezinte un act de identitate!
de curiozitate...care e peluza 2 la astia?
Are un antrenor varza.Are jucatori varza.
Nu as putea zice ca un Cadu, Culio, Dubarbier, Muresan, Kone sau Didi ii gasesti pe strada. Iar dpdv al antrenorului, pare destul de bun, avand in vedere ca in primele 3 meciuri a obtinut 3 victorii, una dintre ele fiind pe Olimpico.
Eu nu vad CFR-ul ca pe o echipa varza, ci din contra, poate a doua contracandidata la titlu dupa Dinam0.
Meciul de la Cluj este asteptat cu mare interes de fanii clujeni, pentru ca de un asemenea eveniment major nu au parte decat o data pe an. Atata timp cat vor mai juc in Liga 1.
Conducatorii ceferisti se asteapta la incasari record si la disputarea meciului cu casa inchisa. Steaua face ca mai peste tot in tara, tribune pline pana la refuz.
Iata cum arata un bilet pentru meciul de vineri:
pe unde vor fi grupuri de Stelisti??
sau Stelist "pauza" cfrist???
Sa le stricam stadionu......,asa inainte de UCL
Ahahahahahaha....
Si-au dat drumul la joc cu Farul...o echipa varza.
de parca gaz metan era Manchester
CFR 1907 Cluj - Steaua București
Prețuri bilete:
Tribuna 1 - sectoare 13 -16 60 RON
Tribuna 1 - sector 21 50 RON
Tribuna 1 - sectoare 17 - 20, 22 - 23 25 RON
Tribuna 2 - sectoare 37 - 40, 42 - 48, 51 - 53 30 RON
Tribuna 2 - sector 41, sectoare 49 - 50 50 RON
Peluza 1 10 RON
Peluza 2 20 RON
astia de fotolii nu au auzit ?
de curiozitate...care e peluza 2 la astia?
aia suspendata ![]()
Eu nu vad CFR-ul ca pe o echipa varza...
cefere este o echipa "varza a la Cluj"...
Ii batem de o sa ne tina minte.Ca si in Ghencea ultima oara...
astia nu's moldoveni ....SUNT UNGURI ....
Pronostic...bate Steaua cu 2 la 1 steagro
sper sa`i batem pe "moldoveni" cu un sec 3-1 ![]()