FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

CFR Cluj - Steaua Bucuresti 1 - 1 (1 - 1)

«12348»
dee21.09.2008 21:48
A spus cineva pe forum ca la meciul cheferistilor au cantat "ce drog ciudat"....linia melodica si unele versuri ca ale noastre...dupa celebrul plagiat : Steaua .... victorie...

 

aia cu "CFR (scandat de tribuna 1) victorie ( scandat de peluza) hai ca nu e neaparat plagiat, pana la urma sunt 2 cuvinte, insa "Ce drog ciudat" a fost preluat 99%, inclusiv introducerea, partea de dialog, totul... cu mici modificari la versificatie. L-au cantat doar o singura data, in repriza 1

sabin130721.09.2008 21:50

iti intoarce stomacul..

Adrian21.09.2008 21:55

Baaaaaaaaa....

 

Relaxati-va!

 

Acest furt nu va scapa nepedepsit.

 

Daca nu mergeti la meci, aveti grija sa il vedeti macar la TV.

 

Jegurile vor plati!

O sa ii facem de rahat in ultimul hal!

GOD22.09.2008 06:32
Baaaaaaaaa....

 

Relaxati-va!

 

Acest furt nu va scapa nepedepsit.

 

Daca nu mergeti la meci, aveti grija sa il vedeti macar la TV.

 

Jegurile vor plati!

O sa ii facem de rahat in ultimul hal!

Mai mult decat sunt nu ii putem face,Romania TARA DE ROMANI.

 

MoWeed22.09.2008 06:34

Da parca si anul trecut cantau varianta lor din "ce drog ciudat"

RBK22.09.2008 10:26

Batem Vineri Seara sa avem Moralul pt ziua de Marti 2meciuri=6pct :x

bubylac22.09.2008 10:48

Salutare, suntem 3 baieti din Bucuresti, si am vrea sa facem deplasarea la Cluj, stie careva daca se pot cumpara bilete la meci de la stadionul lor, pt locul unse se afla galeria Stelei, sau cum sa procedam?

 

multam anticipat.

 

Yoyoyoi22.09.2008 10:52
Salutare, suntem 3 baieti din Bucuresti, si am vrea sa facem deplasarea la Cluj, stie careva daca se pot cumpara bilete la meci de la stadionul lor, pt locul unse se afla galeria Stelei, sau cum sa procedam?

 

multam anticipat.

din cate stiu biletele se pun in vanzare miercuri. In ziua meciului n-o sa mai gasesti bilete decat la bisnitari.

MALDINI22.09.2008 10:56

CFR - Steaua 1-4 asa se va termina fularsteaua2:clap:

bubylac22.09.2008 11:01
Salutare, suntem 3 baieti din Bucuresti, si am vrea sa facem deplasarea la Cluj, stie careva daca se pot cumpara bilete la meci de la stadionul lor, pt locul unse se afla galeria Stelei, sau cum sa procedam?

 

multam anticipat.

din cate stiu biletele se pun in vanzare miercuri. In ziua meciului n-o sa mai gasesti bilete decat la bisnitari.

 

 

ce am aflat de la niste prieteni, ca aia de la CFR, au casa speciala de bilete pentru oaspeti, noi o sa mergem oricum, sper sa nu ramanem pe afara, sau sa stam ascusi in tribune...

Mi+za22.09.2008 11:04

O sa fie multi stelisti din Ardeal la meci si cred ca vom avea o galerie de cel putin 1000 de oameni fara sa exagerez. Chiar daca nu ai bilete in peluza unde stau suporterii Stelei poti sa vii fiindca te vor lasa jandarmii. Cel putin asa am facut anul trecut.

bubylac22.09.2008 11:07
O sa fie multi stelisti din Ardeal la meci si cred ca vom avea o galerie de cel putin 1000 de oameni fara sa exagerez. Chiar daca nu ai bilete in peluza unde stau suporterii Stelei poti sa vii fiindca te vor lasa jandarmii. Cel putin asa am facut anul trecut.

 

 

Sa speram, multam oricum :thumbsup:

DelPiero1022.09.2008 11:27
Salutare, suntem 3 baieti din Bucuresti, si am vrea sa facem deplasarea la Cluj, stie careva daca se pot cumpara bilete la meci de la stadionul lor, pt locul unse se afla galeria Stelei, sau cum sa procedam?

 

multam anticipat.

din cate stiu biletele se pun in vanzare miercuri. In ziua meciului n-o sa mai gasesti bilete decat la bisnitari.

Cum dom'ne,in hiper civilizatul Cluj exista bisnitari?Nu-mi vine sa cred!!!

Yoyoyoi22.09.2008 11:35

pai crezi ca numai voi aveti afaceristi? Clujul e al doilea mare centru de afaceri dupa Bucuresti :laugh:

cristy.steaua2122.09.2008 11:37

galeria Stelei unde sta?? in peluza sau acolo in stanga tribunei I. :hai_steaua:

DelPiero1022.09.2008 11:49
pai crezi ca numai voi aveti afaceristi? Clujul e al doilea mare centru de afaceri dupa Bucuresti :laugh:

Ai vrut sa pui in ghilimele afaceristi,nu? :whistle:

Yoyoyoi22.09.2008 11:52

normal :D

stelistul stelist22.09.2008 13:52
Mie imi este foarte teama de Fabianni de la CFR. Si de Semedo,evident!

 

cred ca ai fost in coma omule sau doamne fereste ai probleme cu memoria

cRiss4Steaua22.09.2008 14:49

cred ca a glumit :)

stelistul stelist22.09.2008 14:55

e posibil , dar totusi eu nu cred, ca daca era o gluma se apara :D

David_Steaua200722.09.2008 15:56

Meci foarte greu!!

dax4722.09.2008 16:08

Galeria Stelei ar tb sa ia masuri contra plagiaturilor cheferiste !

CoRsSo22.09.2008 17:54

ce frumos ar fii sa continuam traditia cu 4 goluri marcate pe meci si in meciurile cu CFR si fiorentina...

Yoyoyoi22.09.2008 18:57

ce umed visezi :laugh:

RBK22.09.2008 19:04

desi e umed se poate intampla :)

«12348»