A spus cineva pe forum ca la meciul cheferistilor au cantat "ce drog ciudat"....linia melodica si unele versuri ca ale noastre...dupa celebrul plagiat : Steaua .... victorie...
aia cu "CFR (scandat de tribuna 1) victorie ( scandat de peluza) hai ca nu e neaparat plagiat, pana la urma sunt 2 cuvinte, insa "Ce drog ciudat" a fost preluat 99%, inclusiv introducerea, partea de dialog, totul... cu mici modificari la versificatie. L-au cantat doar o singura data, in repriza 1
