Adriane, du-te tata si te plimba. M-am lamurit si cu tine. Te auzi ce spui? Cine sunt varzalaii de la Zenit? Aia care au luat Cupa UEFA si Supercupa invingand-o pe Manchester.
Si daca ai mai stii si tu ceva din fenomenul fotbalistic european, la care esti bata, ai cunoaste ca in Rusia se joaca campionat primavara - toamna, si ca o echipa ruseasca are un lot mult mai omogen fiind spre sfarsitul campionatului.
Stai jos, patru.
Altu' care nu a prins ironia.
Cititi bai oamenilor tot!!!
Ce face ma?
E mai omogen ce, cand?
Daca ai stii si tu cat de cat fotbal european, ai stii ca in Rusia astia sunt obligati sa foloseasa juniori in echipa.Sunt obligati sa foloseasca doar un anumit numar de straini.Etc,etc.
Se duce dracului omogenitatea.
Mi-ai zis ca joaca primavara-toamna.Asta stie toata lumea.
Ca nu ii cam tine pe aia sa joace fotbal in mijlocul iernii siberiene.
Stii insa care e problema cu sistemul asta?
Cand joci in primavara europeana, pornesti la drum neavand nici un meci oficial in picioare.
Asta e o problema destul de mare.
SSK
Cate cupe trebuie sa castigi la rand ca sa fii o echipa mare?
P.S. Arsenal nu are nici o cupa europeana din cate stiu.E o echipa mica?
MoWeed
Daca te intrebam anul trecut ce echipa are jucatori mai buni, Steaua sau Zenit, ce ai fi zis?
Sabin
Jocul de la Zenit i-a propulsat pe aia la nationala.
Nimeni nu iti poate spune ce poti si ce nu poti face.Daca vrei, daca muncesti, daca tragi tare, poti face orice.