Somanescule,lasa-ne sa ne bucuram de Steaua noastra,de legenda noastra numita Marius Lacatus si sustine-l tu pe Olaroiu sau pe cine mai vrei tu . A spus cineva mai sus,Steaua nu este o echipa mare,asa cum nici Steaua Rosie Belgrad,Dinamo Kiev sau Porto nu sunt echipe mari . Pe cine ati fi preferat in locul lui Toja ? Pe Tiago ?
Mai sunt 5 meciuri,mie cel putin mi-a placut cum a jucat Steaua,a fost primul meci pentru 6 dintre titulari in Liga Campionilor,au inceput crispati,exact ca CFR-ul . Diferenta intre noi si CFR tine de adversar .
Daca o sa terminam pe locul 4 inseamna ca intr-adevar exista o problema . Nu va mai grabiti cu articole . Dupa meciul cu Galatasaray de ce nu ai zis nimic ? Chiar asa misogini sunteti,va bucurati cand pierde Steaua doar ca sa il criticati pe Lacatus ?
