Ma, am recuperat noi ce am recuperat da' pana la urma tot dinam0 ne-a luat titlul si tot 1-0 era in ghiulesti in minutul 73.
Lacatus a facut multe pt echipa ca jucator.
Dar si Oli a luat un titlu si o super cupa.
Ne-a dus in CL.
A trecut de grupele CL in primavara UEFA.
A jucat o semifinala de Cupa UEFA.
Ma amuza ca faceti comparatie cu Steaua din 86.
Stiti de ce?
Pt ca Steaua din 86 juca fotbal.
Steaua din 2008 se chinuie!!!!
Ne-am chinuit in fiecare meci din acest campionat.
Cu galata am profitat de apararea lor proasta dar voi credeti ca in CL Lyonul sau Bayern vor lasa asa spatii?
De italieni nici nu mai zic nimic.
ps-meciul cu Dinamo nu l-a pierdut Laca ci Dica, Mendoza si Pepe care au jucat la misto
Hai ca e buna asta.
Scuza-ma.
Cine i-a bagat pe aia 3 in teren?
Cine refuza sa joace cu Dayro titular ca sa poata prinde Dica echipa nationala?
Eu am inteles ca voi sunteti Lacatusisti.
Ok.
Foarte bine.
Fiti Lacatusisti.
Pana una alta eu raman Stelist.
Si Steaua nu merge bine.
Asa ca nu ma simt nici eu bine.