Double Jay
Eu cred ca e exemplul perfect.
Echipa nu mergea si totusi Bojan a reusit sa se impuna ca jucator mare.
Probabil ca daca echipa mergea, toata lumea ar fi zis de el ca a facut fata pt ca a avut in spate o masinarie perfecta.
Dar asa...
Imi scapa mie ceva sau cum? Cand s-a impus Bojan ca un jucator mare? Poate ca o tanara speranta care a confirmat. Cum a facut si Pato la Milan DAR in meciurile mari tot Inzaghi a fost titular. Dar de ce nu zici de Giovani dos Santos? Ca si el a fost promovat si ce a facut?
