La buzau nu din noroc am pierdut 3 puncte.
Am pierdut 3 puncte pt ca nu i-am incarcat pe aia.
de le dadeam 3 degeaba dadea bunica gol.
Ronaldo de ce nu te uiti si la meciul cu vasluiul sau cu Pandurii.
sau cauta linkul de la meciul cu FC Arges.
ca ne-am chinuit cu ratatii aia desi 60 de min au avut un om in minus.
1on
Imi face placere sa discut cu tine pt ca stii sa ataci problema cum trebuie.
Ai perfecta dreptate.
Dupa ce a iesit Arthuro nu a mai mers atacul.
De ce?
Pt ca tactica e facuta ca Steaua sa joace cu un atacant masiv care sa intoarca mingi(nu ii pot spune pivot pt ca pivotul pivoteaza si trage la poarta.ori Arthuro nu face asta), mingi care vin pe sus.
Cand Stancu a fost mutat varf impins el nu a mai putut intoarce nici o minge.
Si s-a dus totul dracului.
Asa face o echipa mare?
Peste tot in lume echipele mari sunt capabile sa schimbe sistemul de joc din mers in functie de nevoi.
Doar noi nu putem.
Asta nu e datorita jucatorilor.
Bodanelu
Nu am zis ca trebuie ignorate cupele europene.
Pur si simplu te concentrezi mai mult pe campionat.
E asa de greu?
In cupe europene joci relaxat.
In campionat joci la max.
Cat despre faza cu Piturca, mai vrei sa mai treci iar prin asa ceva?