FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Steaua - Galatasaray

«15678911»
stelist24/2427.08.2008 20:01

uraaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa suntem in ligaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

mitzalovesteaua27.08.2008 20:01

yessssss ... sunt nou paiki da asta nu inseamna ca nu pot sa ma bucur :D:steag_cruce_invers: FORZZA Steaua ...

Roger27.08.2008 20:05

Cãtzeii plãnuiau sã sãrbãtoreascã cu turcii la Universitate. Sã se ascundã în Groapa lor acum!

suportera_nr.127.08.2008 20:05

Multumesc, Steaua! Multumesc Lacatus! Multumesc MIRELE, esti MARE! Multumesc Mihai Nesu, multumesc pentru tot ce ai facut pentru Steaua, multumesc si pentru determinarea si daruirea cu care ai jucat la ultimul tau meci in Ghencea, inca o data mii de multumiri Mihaita! Respect Nesu! Respect Steaua!

grgapitic2227.08.2008 20:07

deci Radoi varza, toate respingerile la adversari si acum vrea statuie. doamne ce tara de kkt.

fansteaua4627.08.2008 20:08

Bravo Laca! :steagcruce: :steagcruce: :steagcruce: :steagcruce: :steagcruce:

mitzalovesteaua27.08.2008 20:10
deci Radoi varza, toate respingerile la adversari si acum vrea statuie. doamne ce tara de kkt.

Tu la ce meci te ai uitat?

dEes27.08.2008 20:11

Radoi merita 15 mil Euro :X in sfarsit Steaua pe care o asteptam cu totii :X \:D/

Deliric127.08.2008 20:11
Multumesc, Steaua! Multumesc Lacatus! Multumesc MIRELE, esti MARE! Multumesc Mihai Nesu, multumesc pentru tot ce ai facut pentru Steaua, multumesc si pentru determinarea si daruirea cu care ai jucat la ultimul tau meci in Ghencea, inca o data mii de multumiri Mihaita! Respect Nesu! Respect Steaua!

 

da frate tre sa recunosc ca mia placut nesu , a jucat de parca vroia sa prinda lotu , nu a lasat nici un moment impresia ca e ultimul lui meci pentru Steaua , cred ca majoritatea jucatorilor ereau cu gandul departe daca ereau in locu lui .

felicitari Steaua ! Radoi A FOST MAGIC !

 

ingerasul_elena27.08.2008 20:12
deci Radoi varza, toate respingerile la adversari si acum vrea statuie. doamne ce tara de kkt.

 

 

Cred ca ai gresit locul unde sa scrii!Si cred ca,in cazul in care ai vazut meciul, ai uitat sa iti pui ochelarii!

xray_rom27.08.2008 20:13

Pentru:

1) TOTI cei care m-au blamat cand am luat apararea lui Banel, si in special acelui ciutan de pe aici a zis "Banael e cel mai prost forbalist din istoria Stelei" si m-a jignit cand am replicat.

2) TOTI cei care m-au combatut si l-au injurat pe Lovin si il voiau afara din lot.

3) TOTI care l-au blamat pe Lacatus ca e cel mai prost antrenor sau un zero batat!

 

CIOCU' MIC si sa va fie RUSINE!!!!

 

BRAVO Steaua!!!!!!!!!

 

Deliric127.08.2008 20:13
deci Radoi varza, toate respingerile la adversari si acum vrea statuie. doamne ce tara de kkt.

 

=)) Cum sa zici asa ceva ? :)) tu sti care e Radoi ?

 

MD_4Steaua27.08.2008 20:13
deci Radoi varza, toate respingerile la adversari si acum vrea statuie. doamne ce tara de kkt.

 

MARSH JAVRA DE AICI!

fansteaua4627.08.2008 20:13

Bravo ! :steagcruce: :steagcruce: :steagcruce: :steagcruce: :steagcruce:

grgapitic2227.08.2008 20:16

poate ca sunt mai stelist decat multi de aici dar uitativa inca o data la meci si vedeti in prima repriza unde respinge Radoi baloanele, si acum culmea ironiei cere statuie, deci incredibil nu credeam asa ceva din partea lui.

 

Lovin e fotbalist???????

ingerasul_elena27.08.2008 20:19
poate ca sunt mai stelist decat multi de aici dar uitativa inca o data la meci si vedeti in prima repriza unde respinge Radoi baloanele, si acum culmea ironiei cere statuie, deci incredibil nu credeam asa ceva din partea lui.

 

 

Daca intr-adevar ai fi "mai stelist decat multi de aici "nu ai critica!Un suporter adevarat isi iubeste echipa in orice moment!Cred ca ar trebui sa scrii in alta parte!Nu prea cunosti echipa Steaua!Si dc vrei sa revezi prima repriza, te invit sa te uiti maine pe GSP!Noi nu vrem!Ne bucuram de aceste momente!

mitzalovesteaua27.08.2008 20:19
poate ca sunt mai stelist decat multi de aici dar uitativa inca o data la meci si vedeti in prima repriza unde respinge Radoi baloanele, si acum culmea ironiei cere statuie, deci incredibil nu credeam asa ceva din partea lui.

 

Lovin e fotbalist???????

Au jucat bine !!! Si Radoi impecabil. Nu inteleg ce nu iti convine.In loc sa te bucuri tu critici.Ce oameni ... ce caractere

MD_4Steaua27.08.2008 20:21

Da' mai taca-ti fleanca mai natafletule si lasa-ne sa ne bucuram de aceasta calificare.

Bravo Steaua, bravo tuturor celor care au pus umarul la aceasta victorie. Nu ma intereseaza arbitrajul, nu ma intereseaza declaratiile sefilor, rivalilor, etc, ma intereseaza faptul ca Steaua a cistigat!

zloty27.08.2008 20:22
poate ca sunt mai stelist decat multi de aici dar uitativa inca o data la meci si vedeti in prima repriza unde respinge Radoi baloanele, si acum culmea ironiei cere statuie, deci incredibil nu credeam asa ceva din partea lui.

 

Lovin e fotbalist???????

incerci sa fi mai catolic decat papa .

LASO

TACI

BUCURATE

Irresistible23Steaua27.08.2008 20:26
deci Radoi varza, toate respingerile la adversari si acum vrea statuie. doamne ce tara de kkt.

 

 

Esti o varza murata...

Dute si te bucura impreuna cu CFR pentru o calificare in Liga pe spinarea Stelei.

 

FORZA Steaua, FORZA Laca...

 

Cea mai buna echipa !

grgapitic2227.08.2008 20:26

deci chiar nu critic!

dar sa auzi ca vrea statuie laso in p... goala.

stoicavlad4327.08.2008 20:27

deci sa nu al mai ziceti ceva de Lacatus ca va dat lectie .........cei mai multi mi-au placut Banel ,Lovin si Nesu si Radoi dak nu erau ei nu faceam nimika in meciu asta

grgapitic2227.08.2008 20:27

cati ani aveti apropo??

fansteaua4627.08.2008 20:27

Bravo ! :steagcruce: :steagcruce: :steagcruce: :steagcruce: :steagcruce:

xray_rom27.08.2008 20:28
deci Radoi varza, toate respingerile la adversari si acum vrea statuie. doamne ce tara de kkt.

Mai, admini!

Dati ban tembelului asta!Asta sa ma abtin sa nu-l jignesc cumplit!

«15678911»