FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Steaua - Galatasaray

«191011»
STARforce28.08.2008 06:45
Eu astept felicitarile amicilor turci. I'm waiting for congratulations from our turk paws. WHERE THE **** WAS ULTRASLAN?!

Ultraslan s-au desfintat din cauza capturii....heheheh

 

MALDINI28.08.2008 06:57

Pai ce au capturat stelistii nostri banerul ultrasan ? :D

«191011»