nu mai vin la meciuri pe Ghencea si in deplasari in tara de vreo 2-3 ani.
deasta nu mai vazut la Bistrita.
distanta mare, servici,familie, copil, scarba fata de Gigi, dar cine stie poate ne vedem in deplasare in cl.ultimul meci la care am fost pe bernabeu.
parerea mea e ca Radoi a exagerat cu statuia si faza cu sa vina banii m-a scarbit pur si simplu.
Pe Bernabeu am fost si eu.
Pacat ca nu ne-am vazut.
Scarba fata de Gigi e mare prietene, dar cand ajungi pe stadion, strigi "Steaua", nu "Gigi"!
Mai faci un banner ceva anti oier.O scandare ceva.
Dar daca toti oamenii pe care ii scarbeste acest personaj aleg sa stea acasa, atunci cine sa se auda?
Acei putini care vin si care sunt acoperiti de toti gornistii?(am boala pe aia imensa.cand i-am vazut la TV acum m-a luat cu dureri de cap)
Nu poti sta frate cu mainile in san si sa te plangi tot timpul.
Ori faci ceva, ori taci.
Doar femeile se tot plang.
Cat despre Radoi, a exagerat cand a vorbit despre Statui.
Era un pic ironic la adresa fotbalului Romanesc.
Din cate se vede doar Steaua e capabila sa se califice corect in CL.Restul someaza sau paraziteaza de pe Steaua.
Cand a zis ca merita sa le fie facute statui se referea la ceilalti membrii ai fotbalului romanesc.
borcica-care probabil plange acum.
mureszan-care probabil tremura de frica si ciuda, ca simte ca se va face de rusine in CL.
Copos-care doarme, ca nu are nici o treaba cu fotbalul.
Astia ar trebui sa le faca lor statuie.
Iar in ceea ce priveste banii, mi se pare normal sa vrea bani.
Un fotbalist are cariera scurta.La 34-35 de ani ai terminat.Asta daca nu te accidentezi.
Aduni bani cat poti ca sa iti poti intretine familia.
Nu trebuie judecat omul pt ca vrea ca familia lui sa duca o viata mai buna.