FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Steaua - Galatasaray

«14567811»
zloty27.08.2008 19:24
Lacatus baga autobaza in fata portii :|

doamne da era magistral Mirel ca fundas ,de ce sa stricam asta?? Ghionea nesigur ultimele meciuri ,mai bn il baga pe tiago

 

ros-albastru4ever27.08.2008 19:25
Lacatus baga autobaza in fata portii :|

doamne da era magistral Mirel ca fundas ,de ce sa stricam asta?? Ghionea nesigur ultimele meciuri ,mai bn il baga pe tiago

 

mda...il baga pe Ghionea care a gresit la greu cu Bistrita...e mai mult obstacol pt Radoi :|

stelist nebun27.08.2008 19:28
Lacatus baga autobaza in fata portii :|

mai bine aja..Ghionea ar trebui sal tina pe umit karan....hasan sas

 

futui MM de kkt de arbitru...ce nasol la lovit umit karan pe Petre

 

si km se zicea de kewel..l-au tot laudat si a facut o mare pl....bravo lui:)

ros-albastru4ever27.08.2008 19:29

Lovin o centreaza in fata portii (noastre) 8-|

stelist nebun27.08.2008 19:33

thuamne....disper cand vad ca ne aparam asa..mingi bubuite sper in victorie

 

ba ce fazaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa morrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr...arthurooooooo

zloty27.08.2008 19:33

bv plesan :D tre sa primeasca si el prima pentru tragere de timp:D

stelist nebun27.08.2008 19:35

macar intra Stancu

 

bv plesan :D tre sa primeasca si el prima pentru tragere de timp:D

da a fost tare faza..ce jmecher e plesan

stelist nebun27.08.2008 19:39

zicetimi si mei...delirez eu ..sau arbitrul tine cu ei klumea spre sfarsit acum

ros-albastru4ever27.08.2008 19:42

deci Mirel e magistral,extraordinar,fantastic,eram morti fara el :|

 

 

ce-areeee ma frate Dayro azi???? :|:| .... 98% din mingi a sutat aiurea

stelist nebun27.08.2008 19:44

ce a facut tiago baaaaaaaa

ros-albastru4ever27.08.2008 19:44

incredibil,deci am avut in 7 minute 5 faze de poarta aproape singuri cu portarul si niciuna fructificata :| ... asta nu prea e bn :|

Inteleptul27.08.2008 19:45

Ne-am calificat Forza Steaua!!! :steag_sah_mic::steag_cruce_invers:

stelist nebun27.08.2008 19:50

5 minuteeeeeeeeeeeeee ma morrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr

 

forta steauaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

ros-albastru4ever27.08.2008 19:51

Calificareeee :D:D ... ole ole ola,sa moara din nou Borceaaaa \:D/ :drunk::steag_cruce_invers:

Inteleptul27.08.2008 19:52

Eu am zis primu cuvantul magic!!!! forzateaua:steag_sah_mic::steag_cruce_invers:

stelist nebun27.08.2008 19:52

bravvooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo..bravo Radoi...cel mai bun jucator...banele felicitari pt gol..bravo......am ramas fara cuvinte desi eu eram sigur ca ne vom califica

stelist24/2427.08.2008 19:53

uraaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

aaaaaaaaaaa

zloty27.08.2008 19:54

un meci anost la inceput cu mari emotii dar puteam sa facem scor cu turcaletii chiar si asea neam pishat pe eiii cu tot cu baskanii lor ingamfati

maye27.08.2008 19:54

yeeeeeeeeeeeeeeeesssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssss

ingerasul_elena27.08.2008 19:54

Bravo baieti!Bravo Lacatus!Bravo Steaua!

 

Mandra ca sunt stelista!

stelist nebun27.08.2008 19:55

oleeeeeeeeeeeeeeee oleeeeeeeeeeeeee oleeeeeeeeeeeeee :steag_cruce_invers::steag_sah_mic:fular-campionii sa maora borceaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa ca oile lu Becali in brateeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee.............steauaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

fansteaua4627.08.2008 19:55

UUUUUURRRRRRRRRRRRRAAAAAAAAAAAAA !!!!!!!!!!! :steag_cruce_invers: :steag_cruce_invers: :steag_cruce_invers: :steag_cruce_invers: :steag_cruce_invers:

Irresistible23Steaua27.08.2008 19:58

Contestatorii lui Lacatus sa iasa in fata sa le dau cate un sut in fund !!

 

 

MUHAHAHAHA

 

FORZA STEAUAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA.... IN SEARA ASTA MA FAC MUCIIIIIIIIII !!!

 

:steag_cruce_invers: :steag_cruce_invers: :steag_cruce_invers: :steag_cruce_invers:

steaua_gloria27.08.2008 19:58

Super Nicolita , Super Lovin, SUPER Mirel Radoi.

Nesu a demonstrat ca are caracter, suntem din nou in grupe.

 

HAI Steaua ! :steagcruce:

alexmk1727.08.2008 19:59

Bravo LACAAAA! Recunosc ca nu credeam ca poti gestiona o astfel de calificare dar imi pare atat de bine ca m-am inselat!

 

Trebuie sa-l felicit si pe Banel (care tot nu prea are nimic in comun cu fotbalul desi a avut o executie de C.Ronaldo sau Rooney, fara ironie, la gol) pentru efortul depus si .......daruire, logic!

 

Chiar si pe Lovin, acest non-fotbalist trebuie sa-l felicit!

 

Bravo Laca, dar mai ai mult de invatat!

«14567811»