Lacatus baga autobaza in fata portii![]()
doamne da era magistral Mirel ca fundas ,de ce sa stricam asta?? Ghionea nesigur ultimele meciuri ,mai bn il baga pe tiago
Lacatus baga autobaza in fata portii![]()
doamne da era magistral Mirel ca fundas ,de ce sa stricam asta?? Ghionea nesigur ultimele meciuri ,mai bn il baga pe tiago
Lacatus baga autobaza in fata portii![]()
doamne da era magistral Mirel ca fundas ,de ce sa stricam asta?? Ghionea nesigur ultimele meciuri ,mai bn il baga pe tiago
mda...il baga pe Ghionea care a gresit la greu cu Bistrita...e mai mult obstacol pt Radoi ![]()
Lacatus baga autobaza in fata portii![]()
mai bine aja..Ghionea ar trebui sal tina pe umit karan....hasan sas
futui MM de kkt de arbitru...ce nasol la lovit umit karan pe Petre
si km se zicea de kewel..l-au tot laudat si a facut o mare pl....bravo lui:)
Lovin o centreaza in fata portii (noastre) 8-|
thuamne....disper cand vad ca ne aparam asa..mingi bubuite sper in victorie
ba ce fazaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa morrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr...arthurooooooo
bv plesan
tre sa primeasca si el prima pentru tragere de timp:D
macar intra Stancu
bv plesantre sa primeasca si el prima pentru tragere de timp:D
da a fost tare faza..ce jmecher e plesan
zicetimi si mei...delirez eu ..sau arbitrul tine cu ei klumea spre sfarsit acum
deci Mirel e magistral,extraordinar,fantastic,eram morti fara el ![]()
ce-areeee ma frate Dayro azi????
:| .... 98% din mingi a sutat aiurea
ce a facut tiago baaaaaaaa
incredibil,deci am avut in 7 minute 5 faze de poarta aproape singuri cu portarul si niciuna fructificata
... asta nu prea e bn ![]()
Ne-am calificat Forza Steaua!!! ![]()
![]()
5 minuteeeeeeeeeeeeee ma morrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr
forta steauaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
Calificareeee
:D ... ole ole ola,sa moara din nou Borceaaaa \:D/ ![]()
![]()
Eu am zis primu cuvantul magic!!!! ![]()
![]()
![]()
bravvooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo..bravo Radoi...cel mai bun jucator...banele felicitari pt gol..bravo......am ramas fara cuvinte desi eu eram sigur ca ne vom califica
uraaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
aaaaaaaaaaa
un meci anost la inceput cu mari emotii dar puteam sa facem scor cu turcaletii chiar si asea neam pishat pe eiii cu tot cu baskanii lor ingamfati
yeeeeeeeeeeeeeeeesssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssss
Bravo baieti!Bravo Lacatus!Bravo Steaua!
Mandra ca sunt stelista!
oleeeeeeeeeeeeeeee oleeeeeeeeeeeeee oleeeeeeeeeeeeee ![]()
![]()
sa maora borceaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa ca oile lu Becali in brateeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee.............steauaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
UUUUUURRRRRRRRRRRRRAAAAAAAAAAAAA !!!!!!!!!!!
:steag_cruce_invers:
:steag_cruce_invers: ![]()
Contestatorii lui Lacatus sa iasa in fata sa le dau cate un sut in fund !!
MUHAHAHAHA
FORZA STEAUAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA.... IN SEARA ASTA MA FAC MUCIIIIIIIIII !!!
:steag_cruce_invers:
:steag_cruce_invers:
Super Nicolita , Super Lovin, SUPER Mirel Radoi.
Nesu a demonstrat ca are caracter, suntem din nou in grupe.
HAI Steaua ! ![]()
Bravo LACAAAA! Recunosc ca nu credeam ca poti gestiona o astfel de calificare dar imi pare atat de bine ca m-am inselat!
Trebuie sa-l felicit si pe Banel (care tot nu prea are nimic in comun cu fotbalul desi a avut o executie de C.Ronaldo sau Rooney, fara ironie, la gol) pentru efortul depus si .......daruire, logic!
Chiar si pe Lovin, acest non-fotbalist trebuie sa-l felicit!
Bravo Laca, dar mai ai mult de invatat!