FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Steaua - Galatasaray

«13456711»
stelist24/2427.08.2008 18:02

sa fie intr-un ceas bun

 

p.s. sincere felicitari lui arthuro

stelist nebun27.08.2008 18:13

prima pasa buna care am vazto de la Lovin!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

stelist nebun27.08.2008 18:17

pana in minutul 20 meciul este ok...deokmdata Steaua joaca mai bine..si asa ar trebui sa fie pana la final;..Forza Steaua!!!!!!!!!!111

stelist nebun27.08.2008 18:24

arthuroooooooooooooooo:((((((((((((((((

steaua 4 ever and ever27.08.2008 18:32

ii batem cu 2-1 fara probleme :steagcruce::steag_sah_mic::steag_cruce_invers:

adevaru e ca numai stelistii sunt fular-campionii adevarati

:hai_steaua:

hai ca ma duc la o bere cu prietenii

greenyes27.08.2008 18:38
Hai ca batem.

Forza Steaua!

 

Esti multumit de ce vezi???? Laca joaca cum ai zis tu, cu 2 inchizatori. Inteleg ca este meci de calificare dar tare imi este frica ca si in grupe o sa jucam la fel de constipat, pardon "tactic"....stau si ma plictisec......

stelist nebun27.08.2008 18:40

batem batem..dar sa vina si un gol... ca aja stau ca frika in boxeri:D

zloty27.08.2008 18:43

cat rahat mananca comentatoru asta , auzi tu cea mai mare problema a noastra sunt sudamericaniiX(X(X taci dreaq de sclav

stelist24/2427.08.2008 18:45
cat rahat mananca comentatoru asta , auzi tu cea mai mare problema a noastra sunt sudamericaniiX(X(X taci dreaq de sclav

 

+1111111111

stelist nebun27.08.2008 18:47
cat rahat mananca comentatoru asta , auzi tu cea mai mare problema a noastra sunt sudamericaniiX(X(X taci dreaq de sclav

zloty...ce draku sa le zici ma la astia de la antena 1...astia trebuiesc batuti pana raman mutzi..de ce nu transmite Pro TV meciul aia au comentatori buni!!!...revenind la meci..Radoi si Lovin au scoscele mai multe mingi periculoase din prima repriza.,...vreau sa se termine ca o victorie..ca nu rezist la 0 0 pana in minutul 94

 

maye27.08.2008 18:49
cat rahat mananca comentatoru asta , auzi tu cea mai mare problema a noastra sunt sudamericaniiX(X(X taci dreaq de sclav

da da`i drecu mah...ca is niste cretini ...nu vezi kte laude le aduc alora..mai dai si in mortii lor de sclavi felixieni...

danimarcu27.08.2008 18:51

O prima repriza crispata.

Se pare ca idiotul de Jiji a reusit sa puna o presiune mai mare decat era cazul pe jucatorii nostri.

Toja-invizibil.Sper sa intre Ochirosii in locul lui.

Banel-se zbate bine,pacat de faza in care ,in loc sa-l lase pe Dayro,care nu era in ofsais,a continuat el...

Lovin -nu-i prea vad rostul pe teren.Sper sa intre Tiago in locul lui.E mai eficient in atac,iar faza defensiva o face destul de bine.

Arthuro-sper sa iasa.Sa intre Bogdan,un jucator mai de viteza,capabil sa dea un gol din juma' de faza.

Desigur,aceste observatii isi pierd rostul daca am marca repede in a doua repriza...

Meci urat,greu,oribil.Asa sunt meciurile de calificare,in care joci cu sabia deasupra capului.

Sper sa marcam un gol ,ca altfel nu stiu cum rezist tensiunii... :worthy:

CaTaLiNsm StElIsTu27.08.2008 18:54

Ce penibil transmite Antena1...'tuva-n gura de rahati voiculescieni si motanei convertiti.I-s de tot rahatul!!!Pe langa tansmisiunile Pro TV din CL sunt zero barat......

In rest eu zic ca sansele de calificare sun50-50dupa cum a aratat prima repriza.

Forza Steaua!!!!!!!!!

c.ronaldo1727.08.2008 18:54

@danimarcu

 

Lovin a jucat foarte bine in prima repriza, nu cred ca ar fi o idee foarte buna sa iasa. La fel si O.Petre, pacat de galbenul gratuit pe care l`a primit.

 

Sa speram ca isi va reveni Toja.

Verssace27.08.2008 18:55
cat rahat mananca comentatoru asta , auzi tu cea mai mare problema a noastra sunt sudamericaniiX(X(X taci dreaq de sclav

pt comentator : .. u si Dan voiculescu xD ,hai ca a inceput repriza IIa :steag_sah_mic:

zloty27.08.2008 18:56
@danimarcu

mai degraba Banel cu tiago , 3 mijlocasi defensivi care sa rupa tot jocu turcaletilor si toja + Dayro pe contraatac

danimarcu27.08.2008 18:57
@danimarcu

 

Lovin a jucat foarte bine in prima repriza, nu cred ca ar fi o idee foarte buna sa iasa. La fel si O.Petre, pacat de galbenul gratuit pe care l`a primit.

 

Sa speram ca isi va reveni Toja.

Asta in ideea in care singurul nostru gand este sa ne aparam...

Din partea mea sa ramana,dar sa ne calificam. :naughty:

Sper sa jucam in a doua repriza mai dezinvolt.Nu-mi place ca Galata joaca mai bine decat noi... :no:

stelist nebun27.08.2008 19:09

doamneeeee ce baraaaaaaaaaa

steaua 4 ever and ever27.08.2008 19:11

GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLL BANEEEEEEEEEEELLLLLLLLLLLLLLLL

stelist nebun27.08.2008 19:12

banelllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllll goooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooollllllllllllllllllllllll v-am zis eu ca o sa marcheze goooooooooooollllllllll

Inteleptul27.08.2008 19:12

GOOOOOOOOL Banel Nicolita!!!!Inscrie pt Steaua Banel Nicolita!!! :steag_cruce_invers: SPRE CALIFICARE!!!

zloty27.08.2008 19:13

gooooool banele unde mata te duceai erai la 5 metri in ofsaid cand ai cerut prima oara mingea:)) bine ca ai dato mancatias pana ta de indian cu executii din Barcelona ce esti:))=))

ros-albastru4ever27.08.2008 19:16

ma intreb din nou,cu Banel in asa forma,unde mai joaca Szekely? :( ... imi place mai mult decat Banel si parca vad ca o sa-si bata joc de el Jiji si Lacatus :(

stelist nebun27.08.2008 19:17

doamen..oare sunt eu singurul care vrea sa se termine meciul mai repede...nu mai pot..inca un gol i ma linistesc

ros-albastru4ever27.08.2008 19:22

Lacatus baga autobaza in fata portii :|

«13456711»