FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Gloria Bistrița - FC Steaua București. Formulã nouã

«123457»
DelPiero1023.08.2008 15:55

Nu jucam rau!Ati vazut ce preluare a facut Toja?Si la ce minge...

L.E.Stancuuuuuu!E atacant....nu gluma!

MoWeed23.08.2008 15:56

Gol frumos Stancu... A aratat un simt al portii iesit din comun!

 

Toja e fotbalist adevarat!

mache23.08.2008 15:56

este!!!! 1-1!!

 

 

Si multa m**e comentatorilor jezepijti...

LARI23.08.2008 15:57

Ce executie a avut Stancu... Ce pasa cu capul Arthuro... Ce centrare Nesu...

MALDINI23.08.2008 15:57

Sper sa castigam ... avem forta !

DelPiero1023.08.2008 15:58

Steaua joaca alt fotbal cu doar un singur inchizator!Am jucat binisor,se poate insa si mai bine!Mult mai bine...

stoicavlad4323.08.2008 16:00

1-1 forta Steaua fular-campionii:steag_sah_mic::steag_cruce_invers:

Roger23.08.2008 16:00

Hai cã am jucat bine, fațã de alte meciuri, chiar am vãzut fotbal. Ar fi fost total nedrept sã facã Bistrița 2-0. Mi-au plãcut Toja, Neaga și Tiago.

 

il_scorpio23.08.2008 16:00

S-a vazut ca dupa o pauza de vreo 3 -4 ani de zile nu mai este nici unul dintre cele 2 mascote de la centrul terenului, sconcsii de Ovidiu Petre si Lovin.

 

Bv Tiago si bv Toja!

MoWeed23.08.2008 16:00

@Pinturicchio

 

totusi jucam pe o temperatura ridicata; neobisnuita pentru marea majoritate a jucatorilor. De asemenea avem nenumarate improvizatii.

Pai daca inchizatorul ar fi Ov Petre sau Radoi am avea mai multa consistenta la mijlocul terenului.

Deci se poate, dar in mod sigur vom reveni la formula cu 2 inchizatori..

DelPiero1023.08.2008 16:02

@MoWeed:cu Galata sigur vom juca asa...pacat,Steaua are forta ofensiva mai mare decat in sezoanele trecute,trebuie exploatata.Toja e fotbalist,se vede la fiecare faza,insa cred ca locul lui e pe stanga...

EternalK23.08.2008 16:03

Inzaghi style la Bogdan Stancu :blush: :blush:

fsorini23.08.2008 16:04

Cand a dat gol Steaua s-a blocat severul. :bananadance:

Heart_For_Steaua23.08.2008 16:05

Am pierdut primele 7 minute din meci pana am gasit un site sa vad meciul, asa ca am ratat gafa lui Zapata... Am vazut insa restul reprizei si am observat ca jucam mult mai bine cu un singur inchizator. Am mai vazut un Toja care va fi unul din cei mai buni jucatori ai campionatului , la fel si Bogdan Stancu... Zapata si-a cam spalat pacatele la faza cand 2 jucatori ai gloriei au scapat singuri.

Oricum eu spun ca vom castiga astazi...

Forza Steaua...

stoicavlad4323.08.2008 16:05

toja mi se pare cel mai bun transfer din ultimi 5 ani

MALDINI23.08.2008 16:06

Nu inteleg de ce nu s-a facut pauza de hidratare desii cred ca sunt 30 de grade afara...in fine , nu e treaba mea.Sper sa castigam ! Forza Steaua!

stelist nebun23.08.2008 16:06

daca tot e pauza trebuie sa comentam:))))..zapata- a gresit si el,nul condamnati

Baciu-e km varza

rada- a uitat ca mingea

nesu-joaca bine ca deobicei

nicolitza...el alearga

arthuro sincer dupa cate meciuri am vazut cu el..ori nu sa adaptat..ori nu joaca mai nimik

Neaga-joaca bine...orice minge o vrea o are:)

toja-imi place!!!! ati vazut prluarea aia si sutul ..asta e fotbalist

Stancu-oare cand o sasi dea seama Lacatus ca Stancu trebuie pus in locul lui arthuo???felicitari pt go

Ghionea..ok ca intotdeauna

tiago..mult mai bun ca Lovin!!!!!........ahh si se vede lipsa lui ov Petre..orice ati zice voi..el recupereaza mult la mijlocl

MALDINI23.08.2008 16:08

Toja intr-adevar , este fotbalist , cel putin se vede cum preia mingea...cum suteaza...

MoWeed23.08.2008 16:08

@Pinturicchio

 

Cu Toja pe stanga, Szekely pe dreapta, Dayro si Stancu atacanti nu ne-ar rezista nici o aparare din Liga 1

Eu nu inteleg de ce se insista cu Arthuro cand Stancu este un jucator mai complet ca el(brazilianul nu e bun decat la mingiile inalte; nu are viteza sau tehnica iesite din comun) si pe deasupra e si intr-o forma mult mai buna

il_scorpio23.08.2008 16:09
Lacatus ca Stancu trebuie pus in locul lui arthuo???felicitari pt go

Ghionea..ok ca intotdeauna

tiago..mult mai bun ca Lovin!!!!!........ahh si se vede lipsa lui ov Petre..orice ati zice voi..el recupereaza mult la mijlocl

O recupereaza pe ma'sa s-a vazut ca nu sunt pe teren gemenii recuperarii.

MALDINI23.08.2008 16:09

@MoWeed Arthuro e atacant de careu...ai vazut .. el mai mult e cu devierile..cu pasele din prima...e bun si el de ceva pe acolo, atat cat poate :tongue:

AmuntBoy23.08.2008 16:10

sper sa castigam azi

chiar daca apararea noastra e praf - lenti si gafeori in acest meci deh...

MALDINI23.08.2008 16:11

@AmuntBoy ai dreptate..apararea cam lasa de dorit meciul asta..dar sa speram ca vom invinge ! Ne vedem dupa meci ..:)

DelPiero1023.08.2008 16:14
@Pinturicchio

 

Cu Toja pe stanga, Szekely pe dreapta, Dayro si Stancu atacanti nu ne-ar rezista nici o aparare din Liga 1

Eu nu inteleg de ce se insista cu Arthuro cand Stancu este un jucator mai complet ca el(brazilianul nu e bun decat la mingiile inalte; nu are viteza sau tehnica iesite din comun) si pe deasupra e si intr-o forma mult mai buna

Ah,sa te auda Laca!

aditud23.08.2008 16:15

Off topic: pe www.12tv.ro imi merge numai sonorul (am sopcast 3.0.3 instalat). Stie cineva ce se-ntampla? Merci!

«123457»