@bodrumdan_barkahan
Mie mi frica de spiritul vostru, pentru ca stiti sa va luptati pana in ultima clipa si nu renuntati niciodata, dovada este si Turcia la turneul european, si Galatasaray in meciul cu Steaua cand a revenit de la 2-0 ..
Dar e cam greu in Ghencea sa castigi, parerea mea .. acum vedem si dupa meci, e clar ca Steaua porneste favorita din cauza scorului si pentru ca joaca in Ghencea dar avem si jucatori accidentati, vedem ..
Nu cred ca stelistilor le e frica de G'saray, au jucat cu echipe mult mai mari ca sa le tremure picioarele in fata unor jucatori precum Kewell .. au jucat cu Robinho etc ..
Plus atmosfera pe care o vor face suporterii nostri, nu cred ca se poate compara cu atmosfera pe care voi ati facut`o la meciul din tur .. cand ati cantat mai mult la inceput primele 5 minute, pe urma v`ati stint si ati mai cantat cand si cum ..
Sa vezi atmosfera frumoasa in Ghencea..
Sanatate multa!