FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

FC Steaua - Galatasaray 1 - 0 (0 - 0)

«15678920»
stelist nebun25.08.2008 08:17
Del piero for $each goal which galatasaray make you will feel a pressure in ur ass .Because we are coming to **** u.

You God-damn batty boy. We are not gay so you can **** each outher as a consolation for your defeat against Steaua Bucharest!

ca bine leai ziso=))))))..felicitarile mele!!!!

unuspecial25.08.2008 08:33
Normal, e de totul sau nimic. Iar mie mi-e tare teama de meciul asta...

 

 

Ne e teama tuturor weeezer.

Pana la terminarea celor 90 de minute, poate 120, sau poate pana la executarea loviturilor de departajare, toti vom strange, pardon, din buci. Valabil si pentru turci si chiar mai abitir decat noi. Ei au morcovul bagat jumate, in timp ce noi vom strange tare sa nu ne intre niciun pic. :))

 

Am incredere in baieti ca-si vor da sufletul pe teren, pentru inca o participare in CL. Motivatie exista. Gigi le-a promis o suma cat un salariu anual.

Nu cred ca exista motivatie mai mare decat intrarea in grupe pentru un astfel de meci.

DelPiero1025.08.2008 09:19
Ehe tata , daca nu mai e nici Sabri , eu zic sa nu mai veniti la Bucuresti...bateti drumu degeaba :))

asta e parerea ta..dar o sa joace bine si Bar?ș bine acolo...și nu auita ca șia revenit kewell și ümit karan...am auzit ca pe langa golanski nici Goian nu are multe sanse sa joace...asa ca lafel ca noi si voi aveti probleme cu accidentarile...o sa fie un meci la mijloc.

Pana sa ne fie noua frica de Kewell,sa va fie frica voua de Toja si de 'Motanu'(sper sa-l bage Laca)!Primul o va dea jucatorii cap in cap,iar al doilea va da gol(urile)! :naughty:

bodrumdan_barkahan25.08.2008 09:30
Ce tot atata kewell ma ? Lasati-ma dracu , ca m-ati inebunit cu kewell al vostru. Vorbiti de el de parca ar fi maradona.Bogdan Stancu de la noi e peste kewell al vostru.Si va spun eu , la Bucuresti nu s-a calificat Valencia ( dupa ce a batut 2-0 la ei acasa si ereau detinatorii cupei UEFA ) , nu s-au calificat mai toate echipele care au jucat returul in Ghencea , deci nu veniti voi astia shaormezii sa ne bateti pe noi in Ghencea.NU SE VA INTAMPLA ASTA NICIODATA ce nu intelegeti ? Bateti drumul degeaba , va batem de va suna apa in cap si o sa ne visati toata viata voastra asa cum l-ati visat si pe Mircea cel Batran !

auzi ma tu asta maldini.viseazama tu pe mine.ce mult stii tu de istorie si ce baiat complexiv esti de vorbesti aici de istorie in loc sa vorbesti despre meci.ce destept esti.teai facut popolar rau de tot.daca vrei atat de mult shaorma o sa-ti aduc eu.dar sa-ti spun ceva.shaorma nu e mancarea noastra e al arabilor.kebap este mancarea noastra.invata mai bine.nu ma intereseaza nici de valencia nici de alte echipe.o sa vedem noi pe 27 ce o sa fie.Bogdan Stancu bine ca a marcat 2 goluri in ıltimul meci.o sai vedem pe aman doi.sa fii sanatos...

 

Ehe tata , daca nu mai e nici Sabri , eu zic sa nu mai veniti la Bucuresti...bateti drumu degeaba :))

asta e parerea ta..dar o sa joace bine si Bar?ș bine acolo...și nu auita ca șia revenit kewell și ümit karan...am auzit ca pe langa golanski nici Goian nu are multe sanse sa joace...asa ca lafel ca noi si voi aveti probleme cu accidentarile...o sa fie un meci la mijloc.

Pana sa ne fie noua frica de Kewell,sa va fie frica voua de Toja si de 'Motanu'(sper sa-l bage Laca)!Primul o va dea jucatorii cap in cap,iar al doilea va da gol(urile)! :naughty:

tu fati teama de capul jucatorilor tai si de al tau.lasa capul altilor.

MALDINI25.08.2008 09:32

Bai turcalete , invata sa pui si tu niste cratime , asa ... sa dea frumos la gramatica.Si sa-ti ramana kebapul in gat cand o sa marcheze Steaua !

bodrumdan_barkahan25.08.2008 09:36
Bai turcalete , invata sa pui si tu niste cratime , asa ... sa dea frumos la gramatica.Si sa-ti ramana kebapul in gat cand o sa marcheze Steaua !

mie imi ajunge romaneste cat stiu.macar stau de vorba aici nu?(tu nu meriti dar asta e) .tu nuti mai fa teama de kebapul meu ca eu stiu sa mananc.dami adresa sa-ti trimit si tie cand te uiti la meci sa vedem la cui ii ramane in gat

MALDINI25.08.2008 09:40

Din pacate pentru tine o sa fiu la stadion , nu o sa vad meciul la TV , dar lasa ca mai ai ocazia.Cat despre meci , mai bine nu te uiti ca te uiti degeaba , si asa luati bataie :))

bodrumdan_barkahan25.08.2008 09:42
Din pacate pentru tine o sa fiu la stadion , nu o sa vad meciul la TV , dar lasa ca mai ai ocazia.Cat despre meci , mai bine nu te uiti ca te uiti degeaba , si asa luati bataie :))

tu cred ca vezi viitorul?cumva nu esti un om os si piele ca noi?

MALDINI25.08.2008 09:46

Nu vad viitorul , eu doar sunt realist , si realitatea este ca nu o sa bateti in viata voastra in Ghencea !

bodrumdan_barkahan25.08.2008 09:51
Nu vad viitorul , eu doar sunt realist , si realitatea este ca nu o sa bateti in viata voastra in Ghencea !

in viata noastra????hıMM esti foarte realist.ok.dar eu zic ca nu esti realist.daca erai nu vorbeai asa.tu vorbesti cum iti vrea inima.dar asta nu e vorba de realitate.realitatea este ca sansele de calificare sun %50 %50 pentru ambele parti.poate voi aveti un avantaj de scor.dar asta nu va face cu nimic calificat %100.

unuspecial25.08.2008 09:56
Nu vad viitorul , eu doar sunt realist , si realitatea este ca nu o sa bateti in viata voastra in Ghencea !

in viata noastra????hıMM esti foarte realist.ok.dar eu zic ca nu esti realist.daca erai nu vorbeai asa.tu vorbesti cum iti vrea inima.dar asta nu e vorba de realitate.realitatea este ca sansele de calificare sun %50 %50 pentru ambele parti.poate voi aveti un avantaj de scor.dar asta nu va face cu nimic calificat %100.

ba brodurmbrjkak ... hai frate ai venit aici la noi sa faci impresii? cunvintele sunt de prisos in astfel de meciuri , acel 2-2 ne da ocazia sa pornim ca favoriti in meciul din retur insa nimic nu este castigat. te inteleg , esti turc , sustineti echipa pana la finele celor 90 de min si lasane pe noi sa ne facem griji . Nu vad rostul tau pe aici , hai sa vb mai bine dupa meci dar mi-e tare teama ca o sa cauti scuze si pretexte dupa ce o sa va batem!

bodrumdan_barkahan25.08.2008 10:10
Nu vad viitorul , eu doar sunt realist , si realitatea este ca nu o sa bateti in viata voastra in Ghencea !

in viata noastra????hıMM esti foarte realist.ok.dar eu zic ca nu esti realist.daca erai nu vorbeai asa.tu vorbesti cum iti vrea inima.dar asta nu e vorba de realitate.realitatea este ca sansele de calificare sun %50 %50 pentru ambele parti.poate voi aveti un avantaj de scor.dar asta nu va face cu nimic calificat %100.

ba brodurmbrjkak ... hai frate ai venit aici la noi sa faci impresii? cunvintele sunt de prisos in astfel de meciuri , acel 2-2 ne da ocazia sa pornim ca favoriti in meciul din retur insa nimic nu este castigat. te inteleg , esti turc , sustineti echipa pana la finele celor 90 de min si lasane pe noi sa ne facem griji . Nu vad rostul tau pe aici , hai sa vb mai bine dupa meci dar mi-e tare teama ca o sa cauti scuze si pretexte dupa ce o sa va batem!

nu am nevoie sa fac impresii pentru nimeni.vezi spui si tu asta cuvintele nu are nici un rost.asta vroiam sai explic lui maldini.2-2 este un avantaj dar nu va califica de acum.asta zic.mie numi este teama despre asa ceva ce zici tu sa va caut cuvinte sau texte de scuze.este doar un meci.nu o sa ma plang foarte tare sau nu o sa ma omor pentru un meci.eu aici venisem ca sami fac noi prieteni dar in afara de cativa prieteni nu v-ati uitat bine la mine si la ceilalti turci.aici era vorba de ultraslan_romania...iti dai seama ca vreau sa castiga echipa mea cum vreti si voi cu echipa voastra.dar eu vroiam sa vorbim frumos aici.nu cum a inceput maldini cu visarea lui Mircea cel batran.daca o sa mai fie asa cred ca nu mai are rost sa stau aici sa va dau raspunsuri.eu ma asteptam sa vorbim doar despre meci

spider7125.08.2008 10:11

pentru seara de miercuri am doua dorinte:

1. atunci cand jucatorii stelisti sunt la incalzire tot stadionul, bineteles cu fularul sus fular-campionii , sa cante TRUP SI SUFLET PENTRU CULORI...macar 10 minute incontinuu ,astfel incat jucatorii sa simta ca au un stadion intreg in spate.

2.la sfarsitul celor 90 de minute ,120 de minute sau dupa loviturile dela 11 metrii Steaua sa fie in grupele UEFA CL

 

 

:steag_cruce_invers::yeahh::clap::drunk:

axl25.08.2008 10:53
1. atunci cand jucatorii stelisti sunt la incalzire tot stadionul, bineteles cu fularul sus fular-campionii , sa cante TRUP SI SUFLET PENTRU CULORI...macar 10 minute incontinuu ,astfel incat jucatorii sa simta ca au un stadion intreg in spate.

As vom face, dorinta iti va fi respectata.

 

 

 

 

 

@Bodrumdan

Acum am vazut c-ai venit aici sa-ti faci noi prieteni. Ce pot sa spun? Succes!

cRiss4Steaua25.08.2008 10:54
realitatea este ca sansele de calificare sun %50 %50 pentru ambele parti

50-50 ?

Avem avantajul scorului,

Avem avantajul ca jucam pe teren propriu ..

Cum poti spune 50-50 ? :))

 

@ spider..

decat s dai tu ordine suporterilor ce sa cante mai bine vi pe stadion ;)

bodrumdan_barkahan25.08.2008 10:57
realitatea este ca sansele de calificare sun %50 %50 pentru ambele parti

50-50 ?

Avem avantajul scorului,

Avem avantajul ca jucam pe teren propriu ..

Cum poti spune 50-50 ? :))

 

@ spider..

decat s dai tu ordine suporterilor ce sa cante mai bine vi pe stadion ;)

%50 %0 zic eu ca e.daca e sa o luam cu scorul hai sa va dau inca 10 %60-%40....dar nu calificati %100

 

1. atunci cand jucatorii stelisti sunt la incalzire tot stadionul, bineteles cu fularul sus fular-campionii , sa cante TRUP SI SUFLET PENTRU CULORI...macar 10 minute incontinuu ,astfel incat jucatorii sa simta ca au un stadion intreg in spate.

As vom face, dorinta iti va fi respectata.

 

 

 

 

 

@Bodrumdan

Acum am vazut c-ai venit aici sa-ti faci noi prieteni. Ce pot sa spun? Succes!

ms....

cRiss4Steaua25.08.2008 11:00

:laugh: vorbim dupa meci :)

stii ce greu ii este unei echipe sa castige in Ghencea ? in fata suporterilor ? :laugh:

bodrumdan_barkahan25.08.2008 11:05
:laugh: vorbim dupa meci :)

stii ce greu ii este unei echipe sa castige in Ghencea ? in fata suporterilor ? :laugh:

stiu.cum e la fiecare stadion.o sa vedem dupa meci ce o sa fie

MALDINI25.08.2008 11:08

Dar promiti sa intrii dupa meci ? Pentru ca vei fi suparat atunci :)) Oricum noi nu o sa-ti mai raspundem vreo 2-3 zile ca ne imbatam de bucurie :))

cRiss4Steaua25.08.2008 11:09

@bodrumdan_barkahan

Mie mi frica de spiritul vostru, pentru ca stiti sa va luptati pana in ultima clipa si nu renuntati niciodata, dovada este si Turcia la turneul european, si Galatasaray in meciul cu Steaua cand a revenit de la 2-0 ..

Dar e cam greu in Ghencea sa castigi, parerea mea .. acum vedem si dupa meci, e clar ca Steaua porneste favorita din cauza scorului si pentru ca joaca in Ghencea dar avem si jucatori accidentati, vedem ..

Nu cred ca stelistilor le e frica de G'saray, au jucat cu echipe mult mai mari ca sa le tremure picioarele in fata unor jucatori precum Kewell .. au jucat cu Robinho etc ..

Plus atmosfera pe care o vor face suporterii nostri, nu cred ca se poate compara cu atmosfera pe care voi ati facut`o la meciul din tur .. cand ati cantat mai mult la inceput primele 5 minute, pe urma v`ati stint si ati mai cantat cand si cum ..

Sa vezi atmosfera frumoasa in Ghencea..

Sanatate multa!

axl25.08.2008 11:09

Poate dupa meciul asta ne facem niste prieteni noi.

bodrumdan_barkahan25.08.2008 11:22
@bodrumdan_barkahan

Mie mi frica de spiritul vostru, pentru ca stiti sa va luptati pana in ultima clipa si nu renuntati niciodata, dovada este si Turcia la turneul european, si Galatasaray in meciul cu Steaua cand a revenit de la 2-0 ..

Dar e cam greu in Ghencea sa castigi, parerea mea .. acum vedem si dupa meci, e clar ca Steaua porneste favorita din cauza scorului si pentru ca joaca in Ghencea dar avem si jucatori accidentati, vedem ..

Nu cred ca stelistilor le e frica de G'saray, au jucat cu echipe mult mai mari ca sa le tremure picioarele in fata unor jucatori precum Kewell .. au jucat cu Robinho etc ..

Plus atmosfera pe care o vor face suporterii nostri, nu cred ca se poate compara cu atmosfera pe care voi ati facut`o la meciul din tur .. cand ati cantat mai mult la inceput primele 5 minute, pe urma v`ati stint si ati mai cantat cand si cum ..

Sa vezi atmosfera frumoasa in Ghencea..

Sanatate multa!

nici eu nu am zis ca este usor.dar nu este imposibil.euurmaresc meciurile Stelei in europa si am vazut si meciurile contra robinhosau altii..deci nu am zis ca este usor.este greu.nu spun ca sunteti echipa mai proasta sau asa ceva.dar nici voi sa nu e vedeti ca o echipa din azerbaican sau o echipa de nu stiu ce.atmosfere e adevarat ca nu era bine in meciul tur.dar asta e datorita de faptul ca era primul meci si nu cred ca se intorsese lumea de la plaja:)..eu nu spun ca nu o sa fie o atmosfera.dar sunt obijnuiti fotbalistii nostri la atmosfere grele.aveti avantaj.dar nu sunteti calificati.si noi avem accidentari grele ca voi.dar si fotbalistii care o sai inloculasca sunt tot de valoare.sa vedem.o sa fie greu pentru noi.o sa fie un meci frumos.bafta la toti

 

@bodrumdan_barkahan

Mie mi frica de spiritul vostru, pentru ca stiti sa va luptati pana in ultima clipa si nu renuntati niciodata, dovada este si Turcia la turneul european, si Galatasaray in meciul cu Steaua cand a revenit de la 2-0 ..

Dar e cam greu in Ghencea sa castigi, parerea mea .. acum vedem si dupa meci, e clar ca Steaua porneste favorita din cauza scorului si pentru ca joaca in Ghencea dar avem si jucatori accidentati, vedem ..

Nu cred ca stelistilor le e frica de G'saray, au jucat cu echipe mult mai mari ca sa le tremure picioarele in fata unor jucatori precum Kewell .. au jucat cu Robinho etc ..

Plus atmosfera pe care o vor face suporterii nostri, nu cred ca se poate compara cu atmosfera pe care voi ati facut`o la meciul din tur .. cand ati cantat mai mult la inceput primele 5 minute, pe urma v`ati stint si ati mai cantat cand si cum ..

Sa vezi atmosfera frumoasa in Ghencea..

Sanatate multa!

nici eu nu am zis ca este usor.dar nu este imposibil.euurmaresc meciurile Stelei in europa si am vazut si meciurile contra robinhosau altii..deci nu am zis ca este usor.este greu.nu spun ca sunteti echipa mai proasta sau asa ceva.dar nici voi sa nu e vedeti ca o echipa din azerbaican sau o echipa de nu stiu ce.atmosfere e adevarat ca nu era bine in meciul tur.dar asta e datorita de faptul ca era primul meci si nu cred ca se intorsese lumea de la plaja:)..eu nu spun ca nu o sa fie o atmosfera.dar sunt obijnuiti fotbalistii nostri la atmosfere grele.aveti avantaj.dar nu sunteti calificati.si noi avem accidentari grele ca voi.dar si fotbalistii care o sai inloculasca sunt tot de valoare.sa vedem.o sa fie greu pentru noi.o sa fie un meci frumos.bafta la toti

am uitat de baiatul de mai sus care imi zice ca nu o sami raspunda 2-3 zile ca o sa fie beat.nu o sai mai raspund la topicuri.pentru ca nu merita.raspund la cine merita.la OAMENİ ADEVARATİ...nu la cine are chef de mistouri.;):thumbsup:

stoicavlad4325.08.2008 11:22

ole ola batem galata in Ghencea

MALDINI25.08.2008 11:24

Dar ala nu erea misto , chiar o sa fim beti dupa meci :D

Virgil25.08.2008 11:32

Meciul va fi foarte echilibrat, iar rezultatul pe muchie de cutit. Am incredere in linia de mijloc si in atac, dar apararea va fi in suferinta atata vreme cat nu-i avem pe Golanski sau Emeghara pe banda dreapta.

Solutii ar fi. Baciu a jucat si la Bistrita pe banda dreapta si cred ca poate fi introdus si cu Galata. Pe banda stanga il prefer pe Nesu, desi nu stiu daca va da totul pentru victorie in acest meci. Petre Marin cred ca reprezinta tot mai mult o solutie de avarie.

Daca nici Goian nu va putea fi folosit, vor fi probleme si in centrul apararii. Sper insa ca la ora inceperii meciului, multe din aceste necunoscute sa se rezolve si sa facem un meci mare.

 

«15678920»