FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

FC Steaua - Galatasaray 1 - 0 (0 - 0)

«14567820»
dr.adrian923.08.2008 23:23

dupa meciul de la Bistrita ce sa cred???

neo luam rau pe coaja de la turcaleti.

s0r1n11123.08.2008 23:36
dupa meciul de la Bistrita ce sa cred???

neo luam rau pe coaja de la turcaleti.

 

Sau nu.

Niciun meci nu se compara cu altul.

Avem puterea necesara de a trece de Galata.Aveti putina incredere!

Galatasaray_190524.08.2008 00:09

hi Steaua !

We will pass you!

We will stay to the groups!

You will see all of you!

anti-f5

Harryy KEWELL! 19>>>

Raduccio24.08.2008 05:29

We will see!

Virgil24.08.2008 05:48

Ar fi o surpriza fantastica sa jucam cu Emeghara pe partea dreapta a liniei de fund. Am acest presentiment.

Si poate, cine stie, cu Plesan inchizator. Ar fi o surpriza de neimaginat si pentru turci.

murasaki4124.08.2008 06:29

Clar avem prima sansa,insa sa nu neglijim acest lucru.Daca iar o sa jucam cu Lovin si Ovidiu Petre la mijloc o sa vedem UCL la TV.Uitati-va ce faceam in 2006 in grupe cu Paraschiv si Radoi la mijloc,si cum pierdeam in fata Slaviei Praga cu Ovidiu Petre si Lovin la mijloc.Acolo e problema,la constructie...oricum dau un 3-1 pentru Steaua

Mircea2024.08.2008 06:35

Hmm... privind victoria lui Galatasaray cu 4-1 impotriva celor de la Denizlispor e adevarat au inscris primi Galatasaray dar pe urma cei de la Denizlispor au egalat si pe urma le-a fost eliminat un jucator si asa cu un jucator in plus pe teren Galatasaray abia a facut 2-1 in min.76 cu toate vedetele de milioane de euro , in plus apararea Galatei e una dintre cele mai slabe vazute de mine vreodata:)) ar trebui sa profitam de acest lucru deoarece daca marcam primi pe Ghencea s-ar putea sa vedem spectacol.Am incredere in baieti si in Lacatus si ca sa-l citez pe maestrul Emerich Ienei: "Trebuie sã-i cãlcãm în picioare în retur". Hai Steaua!!! fular-campionii

murasaki4124.08.2008 06:54

Sa-i calcam si sa-i jucam intre picioare!:))

bodrumdan_barkahan24.08.2008 10:16

o sa fie un meci greu si pentru voi si pentru noi.noi avem multe accidentati.ieri sa accidentat si sabri care nu o sa revina pana la meciul retur.nu avem nici un fundas dreapta in echipa.o sa joace barıș özbek acolo ca alta alternatif nu mai avem.o sa fie gru sa vedem.dar o sa fie greu pentru ambele echipe.dar eu am speranta si am incredere in echipa....

MALDINI24.08.2008 10:21

Ehe tata , daca nu mai e nici Sabri , eu zic sa nu mai veniti la Bucuresti...bateti drumu degeaba :))

MAD_KAT24.08.2008 10:54

Dupa cum decurg lucrurile se pare ca miercuri vor evolua doua echipe cu apararile in piuneze, dar cu atacuri f bune.....si cum turcii vor ataca ca disperatii se pare ca vom avea parte de un meci cu goluri multe (sper cat mai multe in poarta lor si cat mai putine in a noastra)...din pacate rezultatul din tur nu ne avantajeaza pt un asemenea meci, deschis.....vom vedea pana la urma ce s-o alege de meciul asta, pe mine unu insa apararea si forma lui zapata ma ingrijoreza :(

ilkaykandemir24.08.2008 11:14

Del piero for $each goal which galatasaray make you will feel a pressure

MoWeed24.08.2008 11:16
Del piero for $each goal which galatasaray make you will feel a pressure in ur ass .Because we are coming to **** u.

You God-damn batty boy. We are not gay so you can **** each outher as a consolation for your defeat against Steaua Bucharest!

ilkaykandemir24.08.2008 11:20

 

Del piero for $each goal which galatasaray make you will feel a pressure in ur ass .Because we are coming to **** u.

You God-damn batty boy. We are not gay so you can **** each outher as a consolation for your defeat against Steaua Bucharest!

 

dude in genral i dont swear but ur friend del piero always swear my team and fans i couldnt stand ok?

DelPiero1024.08.2008 11:32

Who swear u,little shaorma? :rolleyes: Is just my opinion that Galata will play in UEFA Cup,there is your place...maybe you will win it again,who know's... :rolleyes:

Stanici24.08.2008 11:39

Chill, are ban. Nobody fucks Steaua fans!

mihaifcs24.08.2008 13:17

cine mai are 2 bilete la meci la peluze dati add la id myhay_dulciku.va rog eu.O IUBIRE ROS-ALBASTRA PENTRUCAMPIONA NOASTA,I OUBIM SI O STIMAM,SPRE VITORII O PURTAM :steag_cruce_invers::steag_cruce_invers:fular-campioniifular-campioniifular-campionii

1uLy4Nn24.08.2008 14:44

iar au aparut turcaletii astia sa ne spuna cum o sa luam bataie? :))

SteauaToronto24.08.2008 16:16

Un anunt de la un prieten:

 

Un bilet la Peluza Nord ofera 1 milion e disperat omul...

 

Trimeti un privat daca aveti un bilet.

Ultrasss9124.08.2008 20:42

Are Cineva Un Bilet De Vanzare La Peluza Nord:) :rolleyes:

 

Intrati Pe id: master_byby ^ dak aveti vreun bilet forzateaua:steag_cruce_invers:

 

Canarya24.08.2008 21:05
Thanks!U just prove that Galata is shit!Fener and Steaua in CL groups... :thumbup:

 

:steag_cruce_invers:

se7en24.08.2008 21:07

haha I'm beginning to like Fener and their fans more and more. much respect :beer2:

MALDINI24.08.2008 21:19

Don't be fools guys ( galata fans ) ... we will win ! Be sure ! We will give you goals with "GalEata"

bodrumdan_barkahan25.08.2008 07:12
Ehe tata , daca nu mai e nici Sabri , eu zic sa nu mai veniti la Bucuresti...bateti drumu degeaba :))

asta e parerea ta..dar o sa joace bine si Bar?ș bine acolo...și nu auita ca șia revenit kewell și ümit karan...am auzit ca pe langa golanski nici Goian nu are multe sanse sa joace...asa ca lafel ca noi si voi aveti probleme cu accidentarile...o sa fie un meci la mijloc.

MALDINI25.08.2008 08:06

Ce tot atata kewell ma ? Lasati-ma dracu , ca m-ati inebunit cu kewell al vostru. Vorbiti de el de parca ar fi maradona.Bogdan Stancu de la noi e peste kewell al vostru.Si va spun eu , la Bucuresti nu s-a calificat Valencia ( dupa ce a batut 2-0 la ei acasa si ereau detinatorii cupei UEFA ) , nu s-au calificat mai toate echipele care au jucat returul in Ghencea , deci nu veniti voi astia shaormezii sa ne bateti pe noi in Ghencea.NU SE VA INTAMPLA ASTA NICIODATA ce nu intelegeti ? Bateti drumul degeaba , va batem de va suna apa in cap si o sa ne visati toata viata voastra asa cum l-ati visat si pe Mircea cel Batran !

«14567820»