Multe vorbe goale, fara de continut si sens. Conteaza faptele, iar astea vor decide cine merge mai departe si cine va sta acasa. Istoria pare sa se repete, si Steaua pare sa fie favorita. Important pentru toata lumea este sa avem parte de spectacol sportiv fair-play, nu intrari de K1 (precum ale turcilor), iar pentru suflarea romaneasca e foarte importanta si calificarea. Eu zic ca Steaua in Ghencea nu are cum sa piarda.
Vom juca si vom invinge ! Din respect pentru trecut !


