FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Galatasaray Istanbul - FC Steaua București

«1345678»
kozwin13.08.2008 19:45

antena 1 are o transmisie in direct de tot rahatul

stelist nebun13.08.2008 19:48

doamne fereste:|::| ce meci e asta...Steaua cade pana la final de tot....2 2..sper sa mai inscriem ca sa mai avem vreo sansa..sau macar sa ramana asa scorul

dulcicutza13.08.2008 19:51

ooooo boro borooooooooooo :(

 

incep sa cred ca Laca nu e ce vrea sa para...o fi el emblema dar antrenor nu e....

1on13.08.2008 19:54

Ce prost e țiganu...

ros-albastru4ever13.08.2008 19:55
dao in mortii ei de minge ,ce a fost aia Banel??

 

a vrut sa dea mingea afara ca era ala intins pe jos ... poate asa se explic :|

greenyes13.08.2008 19:56
Ce prost e țiganu...

 

Are minte cant negru sub unghie

dulcicutza13.08.2008 19:56

da...ia o medalie pt fairplay.....

 

totusi o schimbare ceva mai face si antrenoru' minune?

White_R13.08.2008 19:59

Zici ca-s handicapati mintal asa greseli individuale nu am mai vazut nici la divizia c. Noroc ca si turci sunt varza. Intra Nesu se maresc sansele sa pierdem

stelist nebun13.08.2008 20:00

Banel..repriza a doua a fost penal...golu lui nu are nimeni ce comenta(cred eu)...toja nu prea are ce cauta in echipa la ora actuala...se vede ca e primul lui meci pt Steaua si sprea ghinionul nostru si al lui e unu de Champions League....ahhh si voi va plangeti de banelll??????? da Lovin nu am vazut o pasa calumea..

zloty13.08.2008 20:01
a vrut sa dea mingea afara ca era ala intins pe jos ... poate asa se explic :|

in meci de calificare ala face asea ceva?? daca eram in locu lu Laca ii trageam vreo 2 3 4 cinci sute de capace

 

aoleu iar ajunge mingea la Banel si el ce face?? foarfeca:)))=))

Banel si Lovin la finalizare dintre toti pe ei mi doream cel mai putin la finalizare

stelist nebun13.08.2008 20:02

a intrat nesu in locul lui golansky..se pare ca incepem sa ne aparam

dulcicutza13.08.2008 20:03

schimbam tot in defensiva ca atacul e super tare

zloty13.08.2008 20:04
schimbam tot in defensiva ca atacul e super tare

cred ca au fost schimbari cauzate de accidentari pacat

kozwin13.08.2008 20:04

ce naiba nu vede Laca... ca Toja inca nu stie pt cine joaca

dulcicutza13.08.2008 20:05

ei las ca nu avea nimic golansky...isi cauta scz pt greseli.....

ros-albastru4ever13.08.2008 20:05

ce-are frate Lacatus de face asa schimbari?? :|...ce cauta inca pe teren Lovin?...ce cauta arthuro pe teren? ... din 3 schimbari,2 s-au irosit cu fundasi :|

dulcicutza13.08.2008 20:06

poi ori e prost,ori face ce vrea oierul....

 

oare cum ar fi aratat meciul cu szekeli in locul lui Lovin sau Banel?

zloty13.08.2008 20:08

de ce nu intra Stancu?? arturo doarme in ghete

White_R13.08.2008 20:09

Toja e varza...Mendoza nu era de Steaua e clar Toja e

stelist nebun13.08.2008 20:11

da nu putea sa aisa Lovin in plmxdisper

 

Toja e varza...Mendoza nu era de Steaua e clar Toja e

scuze ca iti zick..dar toja a facut o faza buna ca Dayro...el macar are o scuza...e primu lui meci ca Steaua..ce vreti sa faca minuni..sa dea 5 goluri

ros-albastru4ever13.08.2008 20:12

Banel ?!?!!??...chiar ma miram ce s-a intampla intamplat cu el...da asta e Banel al nostru de 2 ani :|...si Lovin??? =))) ...el si calcaiele :))))

zloty13.08.2008 20:12

calcai da el domnule:))) nu esti in stare de o pasa de 2 metri si tu dai calcai??

kozwin13.08.2008 20:12

Lovin de toata .... :chair:

dulcicutza13.08.2008 20:13

m'au mancat astia.....disper......Dayro joaca singur sau ce?i'auzi au obosit =))) dc nu a jucat Stancu in locul lui arturo???????????????

ros-albastru4ever13.08.2008 20:15

saracu a obosit la cat a stat degeaba :|

«1345678»