Si la Kiew am jucat cu Paraschiv si Lovin, si nu a fost chiar asa de rau.
HAI Steaua!
Si la Kiew am jucat cu Paraschiv si Lovin, si nu a fost chiar asa de rau.
HAI Steaua!
"cu Neaga, daca jucam, va fi ca otopeniu cu dinam0"(desi Rica a dat pasa de gol cu iasiul)
"eu nu am griji cu Radoi fundas central"
rezulta
Ov Petre si Toja titulari!
Sa vedem ce va fi.
Oricum,
I have a bad feeling about this!
Forza Steaua!
Unde putem vedea on line meciul cu Galatasaray?
Multumesc
Pe linkul de mai sus puteti vedea meciul live.
Trebuie doar sa aveti sopcastul instalat.
Pt a functiona, e destul sa apasati pe butoanele Play din josul imagini.
Va dati voi seama.
Vizionare placuta.
Forza Steaua!
p.s. Programul Sopcast il puteti lua repede de pe net sau retele.Si se instaleaza usor.
Asteptati sa inceapa meciul si apoi va functiona!
Se pare cã nu merge comentariul. ![]()
LE: Retrag cele spuse. N-am știut cã o sã comenteze Grãdinescu&Cosmescu.
GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOLLLLLLLLLLLLLLLL!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
GOOOOOOOOOLL STEAAAAUUUAAAA
meciu pe net.....unde???link va rog multtttt...plsssss...
Doamne cat bulan avem
1-0 hai baieti ca se poateeee
he he.... batem
Imi place ca ramanem fff sus in pressing! EXCELENT!
baneeel:)))))))))))))))))
executiile lu asta sunt ca eclipsele vin o data la cativa ani:))
BBBBBBBBBBAAAAAAAAAAAAAANNNNNNNNNNNNNNEEEEEEEEEEEEEEEELLLLLLLLLLLLLLL!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!GGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOLLLLLLLLLLLLLLLLLLL
LLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLL
hai ma baieti...va rog mult ziceti si voi unde se poate vedea meciu pe net...sa ne bucuram si noi astia care suntem plecati....va rog...
2-0 imi bag **** in turci doamne ce fericit sunt bravo banele
Nu-mi vine sa cred
...cum de s-a schimbat asa de mult jocul fatza de campionat...si Banel,cum de si-a dat seama care e poarta in care trebuie sa dea gol?
)...bv mah,pana acu a fost o placere jocul :> ....haiiiide Steauaaaa ![]()
Incredibil, bai, nene.... O ocazie, un gol. La fel ca in campionat... ![]()
ce gaura in aparare mah
... Ovidiu Petre mai mult a incurcat decat sa ajute ![]()
Seamãnã cu borogh. 2 goluri venite de nicãieri urmate de unul rapid dat de adversar. ªi suporterii care împing echipa gazdã de la spate.
Da' seamãnã oleacã și cu Kiev.
sa nu patim ca la boro
(((((((
Banel zici cai din alt film jur. inafara de faza golului a gresit mai toate actiunile
cata neputinta pa Banel a incercat simularea aia de 3 ori
cauta frate si tu pe google antena 1 online http://TV.itbox.ro/TV-online/antena-1-TV-live.htm
se cam inmoaie baietii nostri...sper sa'si erevina...FORZA Steaua!
bine Rufaayyy
zapata esti incredibil