FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Galatasaray Istanbul - FC Steaua București

«123458»
c.ronaldo1713.08.2008 18:05

Si la Kiew am jucat cu Paraschiv si Lovin, si nu a fost chiar asa de rau.

 

HAI Steaua!

AdrianUltras2513.08.2008 18:09

"cu Neaga, daca jucam, va fi ca otopeniu cu dinam0"(desi Rica a dat pasa de gol cu iasiul)

"eu nu am griji cu Radoi fundas central"

 

rezulta

 

Ov Petre si Toja titulari!

 

 

 

Sa vedem ce va fi.

Oricum,

 

 

I have a bad feeling about this!

 

 

Forza Steaua!

Bogdan113.08.2008 18:12

Unde putem vedea on line meciul cu Galatasaray?

 

Multumesc

AdrianUltras2513.08.2008 18:19

Galatasaray - Steaua live!

 

 

Pe linkul de mai sus puteti vedea meciul live.

Trebuie doar sa aveti sopcastul instalat.

 

Pt a functiona, e destul sa apasati pe butoanele Play din josul imagini.

Va dati voi seama.

 

Vizionare placuta.

 

 

Forza Steaua!

 

p.s. Programul Sopcast il puteti lua repede de pe net sau retele.Si se instaleaza usor.

 

 

 

Asteptati sa inceapa meciul si apoi va functiona!

1on13.08.2008 18:21

Se pare cã nu merge comentariul. :worthy:

 

LE: Retrag cele spuse. N-am știut cã o sã comenteze Grãdinescu&Cosmescu.

LARI13.08.2008 18:31

GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOLLLLLLLLLLLLLLLL!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Dragoshel13.08.2008 18:31

GOOOOOOOOOLL STEAAAAUUUAAAA

Raulredblue13.08.2008 18:33

meciu pe net.....unde???link va rog multtttt...plsssss...

zloty13.08.2008 18:36

Doamne cat bulan avem :D 1-0 hai baieti ca se poateeee

alessandro steaua13.08.2008 18:36

he he.... batem

LARI13.08.2008 18:37

Imi place ca ramanem fff sus in pressing! EXCELENT!

zloty13.08.2008 18:38

baneeel:)))))))))))))))))

executiile lu asta sunt ca eclipsele vin o data la cativa ani:))

LARI13.08.2008 18:39

BBBBBBBBBBAAAAAAAAAAAAAANNNNNNNNNNNNNNEEEEEEEEEEEEEEEELLLLLLLLLLLLLLL!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!GGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOLLLLLLLLLLLLLLLLLLL

LLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLL

Raulredblue13.08.2008 18:39

hai ma baieti...va rog mult ziceti si voi unde se poate vedea meciu pe net...sa ne bucuram si noi astia care suntem plecati....va rog...

crossman13.08.2008 18:40

2-0 imi bag **** in turci doamne ce fericit sunt bravo banele

ros-albastru4ever13.08.2008 18:42

Nu-mi vine sa cred :|...cum de s-a schimbat asa de mult jocul fatza de campionat...si Banel,cum de si-a dat seama care e poarta in care trebuie sa dea gol? :)))...bv mah,pana acu a fost o placere jocul :> ....haiiiide Steauaaaa :steag_cruce_invers:

LARI13.08.2008 18:45

Incredibil, bai, nene.... O ocazie, un gol. La fel ca in campionat... :cursing:

ros-albastru4ever13.08.2008 18:46

ce gaura in aparare mah :( ... Ovidiu Petre mai mult a incurcat decat sa ajute :|

1on13.08.2008 18:47

Seamãnã cu borogh. 2 goluri venite de nicãieri urmate de unul rapid dat de adversar. ªi suporterii care împing echipa gazdã de la spate.

 

Da' seamãnã oleacã și cu Kiev.

Mady_Stelist13.08.2008 18:49

sa nu patim ca la boro :((((((((

zloty13.08.2008 18:52

Banel zici cai din alt film jur. inafara de faza golului a gresit mai toate actiunile

zloty13.08.2008 19:02

cata neputinta pa Banel a incercat simularea aia de 3 ori

dulcicutza13.08.2008 19:05

cauta frate si tu pe google antena 1 online http://TV.itbox.ro/TV-online/antena-1-TV-live.htm

 

se cam inmoaie baietii nostri...sper sa'si erevina...FORZA Steaua!

ros-albastru4ever13.08.2008 19:07

bine Rufaayyy

crossman13.08.2008 19:09

zapata esti incredibil

«123458»