"A fost un joc psihologic, sa le iau putin din tensiune, spunand ca nu e o drama daca nu ne calificam. Daca sunt incarcati psihic, plus galagia din tribunele alea... am vrut sa-i linistesc. Au nevoie de relaxare, nu de incrancenare, e miza mare. Am spus sa-i linistesc, ca nu e niciun fel de problema daca nu ne calificam. E galagie mare pe Ali Sami Yen, dar nu se compara cu Santiago Bernabeu. Jucatorii nici nu prea mai aud cand intra in teren, sunt concentrati",Fecali nu se dezminte:"Nu ar fi o tragedie dacã nu ne calificãm în grupele Ligii"
(sursa prosport)
Va dati seama ce concentrare, ce determinare in joc si ce dorinta de calificare vom vedea la Lovinho&comp, dupa asa o declaratie a celui care le plateste salariile.
=))))))...schimbare de planuri....Becali in actiune:-J

