FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Galatasaray Istanbul - FC Steaua București

«1234568»
dulcicutza13.08.2008 19:09

are niste reflexe dumnezeiesti rufayyyyyyyyyyyyy

ros-albastru4ever13.08.2008 19:12

dupa golul 2 nush ce s-a intamplat,s-au inmuiat de tot...sa vina odata pauza si sa terminam cu golu asta prima repriza...sa-i bage putin in priza Lacatus ca am o presimtire cam proasta daca sa mentine jocul asta si in repriza 2

greenyes13.08.2008 19:13

Inafara de gol Banel e Banel....de trecut trec toti de el...si faulteaza in prostie. Golul lor s a luat dupa o faza pierduta tot de el. Petre nu suta la suta apt pentru meci iar Lovin..haotic....rau de tot.

 

Cu doi fotbalisti in teren in loc lui Banel si Lovin ..nu aveau turcii nici o sansa astazi.

 

Inca o centrare marca Banel.....of...nu putea sa dea gol altul :)

dulcicutza13.08.2008 19:14

eu cred ca ar putea sa mizeze mai mult pe tineri...Stancu,Ochirosii...chiar dak nu au experienta au dorinta de joc....si poate scapam de lovinhooooooooooooo

zloty13.08.2008 19:14

doamne banelll ,din careu la galata ai ajuns aproape de mijlocu terenului unde te duceai???

 

cred ca mai bine fara Banel si toja (zic ca nu trebuia mizat pe el asea devreme, are executii da nu se gaseste neam cu coechipierii)

 

dulcicutza13.08.2008 19:15

sa culeaga floricele pt muma'sa

Mady_Stelist13.08.2008 19:16

Jocul merge cumva, dar inca mi-e frica! Prea repede dam pasul inapoi, meciul nu se joaca 13-14 minute!

Radoi e magnific, el ne-a scos si tot el ne trage spre drumul victoriei!

:steag_cruce_invers:

greenyes13.08.2008 19:17
hai ma baieti...va rog mult ziceti si voi unde se poate vedea meciu pe net...sa ne bucuram si noi astia care suntem plecati....va rog...

 

www.cool-TV.net restul e pe site

 

 

kosm1n13.08.2008 19:17

Lacatus sa faca ceva ca aia ne egaleaza

greenyes13.08.2008 19:19
ce gaura in aparare mah :( ... Ovidiu Petre mai mult a incurcat decat sa ajute :|

 

Se vede ca nu e apt 100%. In celelalte meciuri a jucat foarte bine.

zloty13.08.2008 19:19
Lacatus sa faca ceva ca aia ne egaleaza

poate tiago in locul lui Banel si Stancu in locul lui toja , sa fie un 4-3-3 :D dar nu cred

 

oricum ar fi sa batem

paraipan_2913.08.2008 19:19

pun pariu ca-n repriza a doua marcam repede!

ultrash13.08.2008 19:21

Lovin e catastrofa

baron13.08.2008 19:22

Din pacate avem niste maini moarte: Golanski, Lovin si Ov. Petre. La golul lor "ceasurile" noastre nu stiu pe unde erau, iar Golanski numai in aparare nu era. Polonezul a gresit aproape toate mingile. Ar fi bine daca ar intra Thiago.

enjoy13.08.2008 19:22

sa va fie rusine! din ce motiv ati sters postul meu dela ora 21.14? va credeam oameni seriosi dar vad ca semanati cu cenzorii lui ceasca! RUSINEEEEEEEEEEEE!

c.ronaldo1713.08.2008 19:23

Cred ca in repriza asta ar trebui sa ramana in fata Toja, Dayro si Arthuro. Restul, autobaza in poarta. Turcii vor fi pe noi!

 

HAI Steaua! VREAU O NOAPTE MAGICA!

barbubobby13.08.2008 19:24

Ma tem sa nu sun ca o moara stricata dar simt nevoia sa o spun:

Lovin + Nicolita nu fac fata in plus mai avem o mana moarta pe faza de atac: Toja... pare sa stie cu ele da are nevoie de timp indiferent de ce zic asa zisi specialisti.

Hai Mirele du-ne spre victorie fularsteaua2

greenyes13.08.2008 19:25
Din pacate avem niste maini moarte: Golanski, Lovin si Ov. Petre. La golul lor "ceasurile" noastre nu stiu pe unde erau, iar Golanski numai in aparare nu era. Polonezul a gresit aproape toate mingile. Ar fi bine daca ar intra Thiago.

 

Daca pierdem mijlocul suntem mancati. Toata cheia e la mijloc. Lovin e haotic rau de tot....iar Petre nu e refacut.

 

Dayro e masa. Cand am vazut ca pe el a cazut norocul am simtit un sentiment de liniste ca niciodata :))....daca era altul.....inima in gat ca de obicei...

 

Galata e slaba. Presingul nostru ii incomodeaza dar oricum joaca slab mai ales ca noi ne stim jocul practicat de ai nostri care inca mai poate fi imbunatatit. Daca era sa jucam peste ce presteaza Steaua acum...erau mancati.

1on13.08.2008 19:27
hai ma baieti...va rog mult ziceti si voi unde se poate vedea meciu pe net...sa ne bucuram si noi astia care suntem plecati....va rog...

 

www.cool-TV.net restul e pe site

http://www.myp2p.eu/index.php?part=sports

cool-TV.net

www.rojadirecta.com

TV-online.worldofseth.com

enjoy13.08.2008 19:28

apropo istetilor, vad ca dati sfaturi si in pauza! bravos natiune! cine v-a angajat? dati-i banii inapoi ca vorbiti prostii!

zloty13.08.2008 19:33
apropo istetilor, vad ca dati sfaturi si in pauza! bravos natiune! cine v-a angajat? dati-i banii inapoi ca vorbiti prostii!

calm calm, ne dam si noi cu parerea nu cere nimeni marea si cerul , totul e ca Steaua sa bata nu???

 

doamne de ce cerseste atata Banel?? cine dracu l-a invatat sa simuleze la toate fazele?

 

dao in mortiii masii de ce asea repede?:((

ros-albastru4ever13.08.2008 19:36

mda...naspa frate...iar middlesbrough? :(( ... tot n-au invatat nimik din cate infrangeri au avut :((

greenyes13.08.2008 19:37

Nu a, invatat ni,ic din toate meciurile in care am condus si am pierdut .................

zloty13.08.2008 19:40

o singura intrebare am:cum dracu de a ajuns Petre Marin sa tina la nonda??

ros-albastru4ever13.08.2008 19:44
o singura intrebare am:cum dracu de a ajuns Petre Marin sa tina la nonda??

 

 

=)) ... a batut vantu mai tare si l-a adus pe p. Marin langa nonda :))

 

Lacaaaa,avem pe banca si alte posibilitati mai bune pt lovica,cea mai viabila,tiago ... pt arthuro il avem p Bogdan Stancu ... ar fi cazu sa schimbam cv ca se clatina rau de tot echipa...

«1234568»