bine ca e Lacatus problema Stelei..adu pe cine vrei la Steaua si daca Lovin nu mai da cu calcaiul aiurea si Banel devin inteligent eu ma inchi. daca intra Stancu e evindent ca era 4-2 pentru Steaua ? tot egal era tot retardat era Banel, tot haplea Lovin, tot cauta muste zappata la golul 2 pe mijloc, tot ca un betiv juca Goian si tot o echipa de tzaranoi de 2 lei ramaneu ...da bine ca toti observa cate ceva gresit la Lacatus si gata cum descopera unu o chestie isi imagineaza ca a si descoperit solutia si el stie ceva ce nimeni nu mai stie si vai ce prost e Lacatus
