FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Poli Iași - Steaua București

«14567810»
zloty08.08.2008 19:00

A a fost bun in faza asta tiago ?? bn Laca tinel rezerva lu Lovin

MoWeed08.08.2008 19:00

Bravo Stancu, s-a vazut ca esti mai bun ca Arthuro....

fedora08.08.2008 19:01

Ce comentatori de kkt... Bravo Janos pt gol (dupa ei!)

Blue_mika08.08.2008 19:02

geniala faza ...facuta de 3 rezerve :|:|:| ..Tiago Neaga si Stancu :| :| :|... cum draq stau ashtia rezerve in fata lu Banel Lovin sau king arthur :| :| :|???

MoWeed08.08.2008 19:02

@fedora

 

Nu numai asta, daca nu au zis ca au venit multi jucatori in Romania de la Estrella Amadora de vreo 20 de ori.

Cand comenteaza Vochin mai bine te uiti cu televizorul pe "mute"

fedora08.08.2008 19:03

@MoWeed: si mor cand vad tonele de admiratori ale acestui impostor numit Vochin.

stelist nebun08.08.2008 19:03

wow..deci asta a fost gol din actiune..bv Stancu

MoWeed08.08.2008 19:04
@MoWeed: si mor cand vad tonele de admiratori ale acestui impostor numit Vochin.

Si eu la fel, din pacate sunt multi care-l vad un mare ziarist

AmuntBoy08.08.2008 19:05

aoleo capul meu

inca un joc de tot rasul pt noi

 

nush ce vom face ...

 

zloty08.08.2008 19:05

Nush mie incepe sami placa mult acest jucator Tiago , recupereaz ,paseaza bine mai face si un dribling (te si intrebi cu cineva poate sal prefere pe Lovin in locul lui) faza golului a fost prea tare

recuperare tiago pasa demarcare iar pasa Neaga Stancu si gol

 

 

Ps:astept acum sal vad pa Meme cum incearca sa ne convinga ca fara Banel nu se poate , hai Mihae chiar nici tu no crezi pasta

MALDINI08.08.2008 19:06

Dai Doamne sa nu fie grava accidentarea lu' Szekely :((

DelPiero1008.08.2008 19:06

Tiago are 2 clase pete Lovinho!Doamne,cat o sta Szekely?

MALDINI08.08.2008 19:08

Si mie mi-a placut Tiago ... sper sa fie Szekely bine :( asta e tot ce conteaza

 

Si mie mi-a placut Tiago ... sper sa fie Szekely bine :( asta e tot ce conteaza

@dy_00708.08.2008 19:08
Nush mie incepe sami placa mult acest jucator Thiago faza golului a fost prea tare

recuperare thiago pasa demarcare iar pasa Neaga Stancu si gol

Faci o confuzie. Thiago este jucatorul lui Dinamo . TIAGO este jucatorul Stelei . Referitor la joc este o imbunatatire fata de meciul de la Vaslui. Asteptam cu sufletul la gura meciul de la Galata si sper sa fie recuperat si Janos . :steag_cruce_invers:

 

Marius08.08.2008 19:08

Jenant... 30 de minute in care Steaua s-a aparat si a tras de timp cat a putut, parca eram ultima clasata... in fine... forta Laca... bla-bla....

MALDINI08.08.2008 19:09

Si mie mi-a placut Tiago ... sper sa fie Szekely bine :( asta e tot ce conteaza

c.ronaldo1708.08.2008 19:13

Frate, nici cand castigi 0-2 la Iasi nu sunteti multumiti. Iasul nu a avut nici macar un sut periculos la poarta lui Zapata, in timp ce noi am mai avut inca 4,5 ocazii bune de gol.

 

MIREL6RADOI08.08.2008 19:15

Degeaba..a fost destul sa ne enerveze Banel si Lovin....de 3 ani jucat in 9 pe teren.La naiba,cum de-am reusit sa ne calificam in CL....

bruno castellano08.08.2008 19:16

Am invins.Maigreu dar, am invins. Zapata a facutun meci bun. in aparare parca am fost mai atenti ca altadata.

mijlocul a avut de suferit la constructie. poate ca, daca D. Moreno ar avea mai multa libertate pe teren altfel ar sta jocul Stelei... Banel cu toate ca, ajucat putin mai bine de cit in media ultimelor meciuri, a facut din nou greseli la centrari sau pase simple. Szekely a fost putin cam sters si ma tem sa nu se fi accidentat mai grav...

cel mai mult Steaua sufera in atac. Arthuro nu prea a aratat nimic. Neaga cred ca, ar trebui folosit titular. Odat cu introducerea lui Steaua a crescut in viteza si a avut citeva sclipiri de echipa mare. B. Stancu trebuia sa arate si el ca, nu degeaba s-au dat atitia bani pe el. Sper sa se integreze mai bine in echipa. totusimie unulnu-miplace acest joc "pragmatic" dar, sper ca daca tot se practica acest joc barem sa nu mai pierdem niciunul.

zloty08.08.2008 19:16
Frate, nici cand castigi 0-2 la Iasi nu sunteti multumiti. Iasul nu a avut nici macar un sut periculos la poarta lui Zapata, in timp ce noi am mai avut inca 4,5 ocazii bune de gol.

aoleu 2-0 la Iasi??? sa scoatem sampania ,ce dracu ? astia trebuiau calcati in picioare , daca nu dadeau autogolu ala stateam noi mult si bine fara gol , golu 2 a fost rezultatul tentativei jenante a iasiului de a egala

ultrash08.08.2008 19:19

Nu stiu ce ati vazut voi,dar eu nu am vazut mai nimic. 2-0 si atat,un autogol intamplator al Iasiului(cum se`nvarte roata Doamne ) 3 puncte platite scump cu accidentarea(cam grava pare`se) lui Iani care nu va juca la Istambul...

Lovin calca pe minge...Arthuro slab...

Ce ma supara e jocul. Din ideea caruia lipseste cu desavarsire sclipirea. Adica e un angrenaj care macina in gol. Fara suparare dar nu asta e Steaua pe care ne`o dorim,nu cu jocu` asta o sa izbutim. Eu nu`s multumit! Si o spun cu toata raspunderea

f234567k08.08.2008 19:19

La Istanbul prefer sa-l vad pe Toja in stanga decat pe "pufosul" de Banel.

zloty08.08.2008 19:21

Sa il vedem pe Banel (joaca 100 % ) la Galata

zloty08.08.2008 19:23
mars in tiganie...sa fii fericit..nenorocitule!!!!!

vorbeste ba frumos ca nu esti la tara

eduardo_stelist08.08.2008 19:24
Slabe sperante sa trecem de Galata cu jocul asta.....

Poate ca Laca ar trebui sa plece pana nu va ajunge sa fie injurat pe Ghencea

 

n`ai sa ai tupeul in viata ta nici u nici alt [..] sa faceti asta...nu`l puteti injura

«14567810»