FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Poli Iași - Steaua București

«18910»
enjoy08.08.2008 20:55

sunt bucuros sa constat ca acest meci e comentat cu prioritate de "cei mai buni profesori de fotbal" afiliati pe acest site. bogatia vocabularului, eleganta exprimarii, calitatea ideilor si valoarea axiomelor enuntate subliniaza avatarurile acestora. din pacate aceste "valori" raman nefructificate si in consecinta autorii lor nu pot fi recunoscuti la nivel national. problema se va rezolva insa odata cu trecerea timpului, perioada in care vor apare "noi valori" care le vor deturna pe cele de astazi. si uite asa va fi din ce in ce mai greu sa te impui si ca urmare vei posta mereu mai mult si mai nabadaios. e semnul normalitatii site-ului. haide Steaua!

zloty08.08.2008 20:56

a? ce ziceti facem un fotbal cu el?:))

banel..ai_juk_fotbal_ku_mn...jpg

DelPiero1008.08.2008 20:59
a? ce ziceti facem un fotbal cu el?:))

E un baiat bun...nu trebuie sa-l ucidem pt ca nu stie fotbal!Trebuie insa sa-si dea seama cei din staff-ul tehnic ca nu e jucator de Steaua...

AdrianUltras2508.08.2008 21:01
Hai ca nu mai dau cu ironii.

 

Atat zic.

La cum jucam, ne va umili Galata!

 

Sper sa nu se intample asa, dar si eu simt la fel.

Dar important este sa terminam pe locul 2, trebuie sa ne concentram pe obiectivul acesta. Trebuie sa ne concentram cu echipe puternice gen Pandurii, Poli Iasi, Farul, etc., sa ne sacrificam ca sa le smulgem eroic puncte si sa o lasam mai moale in meciurile cu Dinamo, Rapid, CFR, cat despre Champions League, Dumnezeu cu mila, poate o nimeri Becali si anul asta lozul de 10 milioane.

 

 

Clar!

 

Locul 2 e noul loc 1 ma.

 

Da-i in gheti pe dinam0,crapeed si cefere.

Ce conteaza ei, noi pe locul 2 sa ajungem.

 

Sa fim iar campioni!

MoWeed08.08.2008 21:02

Pai in curand nu vom mai fi capi de serie in turul 3 asa ca Becali se va vedea nevoit sa-si doreasca iar locul 1

«18910»