sunt bucuros sa constat ca acest meci e comentat cu prioritate de "cei mai buni profesori de fotbal" afiliati pe acest site. bogatia vocabularului, eleganta exprimarii, calitatea ideilor si valoarea axiomelor enuntate subliniaza avatarurile acestora. din pacate aceste "valori" raman nefructificate si in consecinta autorii lor nu pot fi recunoscuti la nivel national. problema se va rezolva insa odata cu trecerea timpului, perioada in care vor apare "noi valori" care le vor deturna pe cele de astazi. si uite asa va fi din ce in ce mai greu sa te impui si ca urmare vei posta mereu mai mult si mai nabadaios. e semnul normalitatii site-ului. haide Steaua!
