norocul tine cu cei puternici. si CFR-ul etapa trecuta a primit cadou doua autogoluri...ai ma dao dreaq de treaba cum poti sa zici asea ceva??? ghinionu lu popa nu norocu nostru , am fi avut noroc daca aveam vreo 5 mingi care intalneau bara sau pur si simplu mingea nu vroia sa intre in poarta nu asea
)
Hai frate ca daca nu o dadea ieseanul ala in poarta o baga Szekely care era cu poarta goala.
Si terminati cu "nu jucam nimic". E la moda sa zici aceasta fraza, dar azi chiar jucam cum trebuie in deplasare. Ne mai strica Banel si lovni, dar macar incurajati`va si voi echipa, ce draq.
