FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Poli Iași - Steaua București

«13456710»
c.ronaldo1708.08.2008 18:39
norocul tine cu cei puternici. si CFR-ul etapa trecuta a primit cadou doua autogoluri...

ai ma dao dreaq de treaba cum poti sa zici asea ceva??? ghinionu lu popa nu norocu nostru , am fi avut noroc daca aveam vreo 5 mingi care intalneau bara sau pur si simplu mingea nu vroia sa intre in poarta nu asea :)))

 

Hai frate ca daca nu o dadea ieseanul ala in poarta o baga Szekely care era cu poarta goala.

 

Si terminati cu "nu jucam nimic". E la moda sa zici aceasta fraza, dar azi chiar jucam cum trebuie in deplasare. Ne mai strica Banel si lovni, dar macar incurajati`va si voi echipa, ce draq.

zloty08.08.2008 18:40
Hai frate ca daca nu o dadea ieseanul ala in poarta o baga Szekely care era cu poarta goala.

fratteee ai vazut reluarea?? era portaru langa el szekely era la 2 metri

 

10 luni , in 10 luni nici o sclipire de antrenor

Blue_mika08.08.2008 18:41

Daca nu o dadea ala in poarta ajungea mingea la portar si ciuciu

MoWeed08.08.2008 18:42

Si mai trist e ca Szekely e chinuit pe flancul stang pentru Banel...

SzabiStelistu08.08.2008 18:42

nu iese odata Banel???!!!si si Lovin!!!

fedora08.08.2008 18:43

Cate mingi trebuie sa mai puna pe tava adversarilor Banel si Lovin?

Nici Borcea daca ne antrena nu-i tinea atata pe teren pe-astia.

Blue_mika08.08.2008 18:45

Cand am castigat si noi ultimul meci la mai mult de un gol diferenta(exceptand kktul ala d meci cu buzau din ultima etapa) si fara sa ne tremure chilotii pentru 3 pcte??

SzabiStelistu08.08.2008 18:46

ala-i centrare frate =))=))...in sfarsit iese Banel....

MoWeed08.08.2008 18:47

In sfarsit a iesit Banel... :yeahh:

Pacat ca Ochirosii freaca banca de rezerve in continuare

LARI08.08.2008 18:47

A IEEEEESSSSSSIIIIIITTTT!!!!!!!!!!!!! :yeahh::punk:

 

Hai, Neaga!!!

zloty08.08.2008 18:49

Asta nu-i Steaua noastra asta e o gluma proasta

 

era un moment cand in Gheancea se scanda asea ceva da nici atunci parca nu jucam asea prost

LARI08.08.2008 18:50

Pacat ca au inceput astia sa ne domine... Nu-nteleg si pace de ce ne retragem....

 

Nu stam bine dpdv fizic, ce?

SzabiStelistu08.08.2008 18:51
Asta nu-i Steaua noastra asta e o gluma proasta

poate se prefac,pentru ca ii acolo antrenorul lui Galata :))=))...am glumit....da ii trist ce se intampla....pe astia ar fi trebuit sa batem cu 3-0.....sper ca nu s-a accidentat Szekely :-s X(

Blue_mika08.08.2008 18:52

Crek pana si cu Vochin pe banca jucam ceva...tipu asta chiar se pricepe la tactica...si nush dc am senzatia ca ii da clasa lu Laca.... Ah mishto crek s-a rupt si Szekely...ce putea fi mai frumos....

zloty08.08.2008 18:52
poate se prefac,pentru ca ii acolo antrenorul lui Galata :))=))...am glumit....da ii trist ce se intampla....pe astia ar fi trebuit sa batem cu 3-0

de 3 etape se prefac

s-a dus si szekely sa vedem acuma

MoWeed08.08.2008 18:53

Atata mai lipseste sa se accidenteze Szekely

LARI08.08.2008 18:53

Sper sa joace Szekely cu Galata ca altfel suntem mancati... :sad2:

fedora08.08.2008 18:54

Fara Janos mai bine nu dam banii pe drum la Istanbul.

DelPiero1008.08.2008 18:55

Bag **** in ea de viata!

LARI08.08.2008 18:56
Fara Janos mai bine nu dam banii pe drum la Istanbul.

 

Nu i-ai dat inca? :innocent::P

SzabiStelistu08.08.2008 18:57

Si fix Janos....de ce nu Lovin????sau Banel??off...iarasi nu plecam de la Iasi fara accidentari:-s

LARI08.08.2008 18:58

@SzabiStelistu

 

A fost si vina lui... Trebuia sa sara naibii peste ala!

MoWeed08.08.2008 18:59
Si fix Janos....de ce nu Lovin????sau Banel??off...iarasi nu plecam de la Iasi fara accidentari:-s

Exact, cum dracu de se accidenteaza numai jucatorii buni si leprele astea doua scapa de fiecare data?

LARI08.08.2008 19:00

@MoWeed

Pt ca "leprele" nu pun osu'... E simplu!

 

GOOOOOOOOOOOOOOOOLLLLLLLLL!!!!!!!!!!!

 

BV STANCULEEEE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

SzabiStelistu08.08.2008 19:00

INCREDIBIL DE FRUMOS!!!BV BOGDANE!!!CEA MAI FRUMOASA FAZA A PARTIDEI!!!

«13456710»