o sa luam cateva tricouri la noi, pentru cei interesati
o sa luam cateva tricouri la noi, pentru cei interesati
sa anulati comanda mea de 2 tricouri cu 63 ca am luat azi de la costi. Mersi mult.
s-a notat
daca mai sunt pers in aceeasi situatie va rog sa ma anuntati
Am luat si eu taiati masura M de la radusteaua23.Ramane doar L in continuare
'nă ziua.
Să-mi spuneti cand să vă dau datele pentru a-mi trimite tricoul. Multumesc.
SI acum tot trebuie sa asteptam pentru intrarea in posesia tricourilor?
nu
dati-mi un PM cu datele de contact
nr de tel pt cei din Bucuresti
adresa de corespondenta pt cei din provincie
pt membrii AISS,doar numele real
ti-am trimis pm si pana acum nimik la ora asta nimik
da,am vazut pm-ul tau
am notat nr de tel...se va lua legatura cu fiecare in parte,ATUNCI cand se va putea
fara nicio suparare,ar trebui sa se-nteleaga ca membrii AISS care se ocupa cu astfel de actiuni mai au si familii ( copii,sotie/sot) mai au si serviciu ( platit,sau mai putin platit...dar cu siguranta il au zi de zi) ,mai au si facultate,cu examene ( unele mai grele,altele mai usoare)
se-ncearca o rezolvare a tuturor problemelor in timpul cel mai scurt posibil....de cele mai multe ori,s-a reusit lucrul acesta,si ar trebui sa se tina cont
multumim pt intelegere
vreau si eu un tricou albastru 63 marimea S , multumesc ![]()
notat
datele in PM,te rog
maine iei si tu legatura cu noi
Scz sunt tot am vb dupa celalalt cont scz
astept rsp
Asteapta, man.
AISS e o asociatie bazata pe voluntariat. Sper ca iti dai seama ce inseamna asta.
Voi stiti cata munca s-a depus pentru organizarea petrecerii? Au fost oameni care au lipit afise si la 3 dimineata.
maine iei si tu legatura cu noi
Care-i problema ?
Ti-am trimis PM Nico in legatura cu banii pentru tricou. Am pus si banii pentru cotizatia pe luna iunie si am primit 2 mailuri de confirmare a platii pe luna iunie si iulie. Cred ca a intervenit o greseala in baza de date.
da
cotizatia pt luna iulie s-a sters
tricoul pleaca maine dim spre tine
Am facut plata, ti-am trimis si PM, acum astept. ![]()
ce pm ? ![]()
Ti-am dat un PM, il mai trimit odata...
e ok
am citit ...luni dim porneste spre tine
Te rog sa-mi spui daca PM-ul meu a fost primit.
stii cate pmuri am primit eu ?
da,am primit pm-uri si de la tine...dar nu stiu daca ACEL pm
stii cate pmuri am primit eu ?da,am primit pm-uri si de la tine...dar nu stiu daca ACEL pm
PM cu datele de contact pentru tricourile 63. (singurul PM)
da,ti-a fost notat nr de baiatul care distribuie tricourile pt Bucuresti