FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Tricouri AISS

«167891011»
Costi13.06.2010 12:52

o sa luam cateva tricouri la noi, pentru cei interesati

Edededi13.06.2010 19:30

sa anulati comanda mea de 2 tricouri cu 63 ca am luat azi de la costi. Mersi mult.

NicoSoulSteaua13.06.2010 19:34

s-a notat

daca mai sunt pers in aceeasi situatie va rog sa ma anuntati

spiridusu13.06.2010 20:19

Am luat si eu taiati masura M de la radusteaua23.Ramane doar L in continuare

navodarean14.06.2010 13:14

'nă ziua.

 

Să-mi spuneti cand să vă dau datele pentru a-mi trimite tricoul. Multumesc.

PrymarU14.06.2010 13:55

SI acum tot trebuie sa asteptam pentru intrarea in posesia tricourilor?

NicoSoulSteaua14.06.2010 15:52

nu

dati-mi un PM cu datele de contact

nr de tel pt cei din Bucuresti

adresa de corespondenta pt cei din provincie

 

pt membrii AISS,doar numele real

 

PrymarU15.06.2010 12:16

ti-am trimis pm si pana acum nimik la ora asta nimik

NicoSoulSteaua15.06.2010 12:45

da,am vazut pm-ul tau

am notat nr de tel...se va lua legatura cu fiecare in parte,ATUNCI cand se va putea

 

fara nicio suparare,ar trebui sa se-nteleaga ca membrii AISS care se ocupa cu astfel de actiuni mai au si familii ( copii,sotie/sot) mai au si serviciu ( platit,sau mai putin platit...dar cu siguranta il au zi de zi) ,mai au si facultate,cu examene ( unele mai grele,altele mai usoare)

 

se-ncearca o rezolvare a tuturor problemelor in timpul cel mai scurt posibil....de cele mai multe ori,s-a reusit lucrul acesta,si ar trebui sa se tina cont

 

multumim pt intelegere

daaani.15.06.2010 15:31

vreau si eu un tricou albastru 63 marimea S , multumesc :)

NicoSoulSteaua15.06.2010 16:17

notat

datele in PM,te rog

ViNdE pLeAkA mOrY15.06.2010 22:16

maine iei si tu legatura cu noi

PrymarU15.06.2010 22:18

Scz sunt tot am vb dupa celalalt cont scz :) astept rsp

Dragos_G16.06.2010 14:55

Asteapta, man.

AISS e o asociatie bazata pe voluntariat. Sper ca iti dai seama ce inseamna asta.

 

Voi stiti cata munca s-a depus pentru organizarea petrecerii? Au fost oameni care au lipit afise si la 3 dimineata.

Fane16.06.2010 16:51
maine iei si tu legatura cu noi

 

Care-i problema ?

 

Mi+za16.06.2010 19:41

Ti-am trimis PM Nico in legatura cu banii pentru tricou. Am pus si banii pentru cotizatia pe luna iunie si am primit 2 mailuri de confirmare a platii pe luna iunie si iulie. Cred ca a intervenit o greseala in baza de date.

NicoSoulSteaua16.06.2010 20:30

da

cotizatia pt luna iulie s-a sters

tricoul pleaca maine dim spre tine

navodarean17.06.2010 17:15

Am facut plata, ti-am trimis si PM, acum astept. :)

NicoSoulSteaua17.06.2010 18:00

ce pm ? :hmmm:

 

navodarean17.06.2010 21:23

Ti-am dat un PM, il mai trimit odata...

NicoSoulSteaua18.06.2010 06:46

e ok

am citit ...luni dim porneste spre tine

johnnieM18.06.2010 11:49

Te rog sa-mi spui daca PM-ul meu a fost primit.

NicoSoulSteaua18.06.2010 12:34

stii cate pmuri am primit eu ?

da,am primit pm-uri si de la tine...dar nu stiu daca ACEL pm

johnnieM18.06.2010 13:05
stii cate pmuri am primit eu ?

da,am primit pm-uri si de la tine...dar nu stiu daca ACEL pm

 

 

PM cu datele de contact pentru tricourile 63. (singurul PM)

NicoSoulSteaua18.06.2010 13:08

da,ti-a fost notat nr de baiatul care distribuie tricourile pt Bucuresti

 

«167891011»