FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Tricouri AISS

«17891011»
PrymarU18.06.2010 13:33

Am si eu intrb pt cei cu tricouri din Bucuresti a primit cineva pana acum ca eu nu am prmit nici un semn ?

Daniel-Ionut18.06.2010 15:17

De unde atata rabdare pe Nico? :no::D

DA_HOOL18.06.2010 20:35

Am si eu intrb pt cei cu tricouri din Bucuresti a primit cineva pana acum ca eu nu am prmit nici un semn ?

Vad ca esti din berceni,ia legatura cu userul Fane care se ocupa cu livrarea pe berceni si vei avea tricoul.Este ok tricoul fara nici un repros.

La mai multe AISS!

:steag_cruce_invers:

 

 

 

 

 

PrymarU19.06.2010 09:51

Ms :)

PrymarU19.06.2010 13:35

NicoSoulSteaua..................mi-am luat azi tricou cu 63 albastru de la fane ramane cel cu AISS sa ma anunti da ?

ariven2121.06.2010 15:08

am dat pm lui nico dar am zis ca hai sa anunt si pe forum...

 

am achitat suma pt tricou... XXL albastru

navodarean21.06.2010 19:47

Astept zilele astea tricoul. Sper sa vina... :)

navodarean22.06.2010 19:22

Cum imi trimiteti tricoul ? Posta/curier ?

NicoSoulSteaua22.06.2010 19:51

cum vrei ,doar ca taxele de transport,fie Posta fie curier sunt suportate de tine

din cate am vazut,ai achitat doar 30 ron

navodarean22.06.2010 20:43

Pai, nu 30 de ron era tricoul? :) Eu de unde sa stiu ca trebuiau bani de transport... Daca spuneati de la bun inceput... puneam cati trebuiau. In fine, cand o sa vina, o sa platesc. Sper doar ca saptamana asta sa vina.

Costi22.06.2010 21:27

momentan ne luptam sa punem la punct niste sisteme de gestiune a stocurilor precum si o platforma de magazin online. facem tot posibilul ca sa punem la vanzare tricourile pentru toata lumea, si sa ajunga cat mai repede la voi.

NicoSoulSteaua23.06.2010 06:20

sapt asta sigur nu-l vei primi,datorita Postei Romane

de trimis,ti-l trimit diseara

 

Pai, nu 30 de ron era tricoul? :) Eu de unde sa stiu ca trebuiau bani de transport... Daca spuneati de la bun inceput... puneam cati trebuiau. In fine, cand o sa vina, o sa platesc. Sper doar ca saptamana asta sa vina.
navodarean25.06.2010 16:31

MULTUMESC PENTRU TRICOU !

 

SE POTRIVESTE PERFECT.

NicoSoulSteaua25.06.2010 16:51

cu placere

 

Costi26.06.2010 13:32

ca sa protejati mai mult timp imprimeul de pe tricourile cu 63 aveti grija cum il spalati. din cate am inteles este destul de sensibil, asa ca incercati sa-l spalati preferabil manual sau in programe de spalare mai simple si la temperatura mai scazuta ( maxim 40 grade ).

Bogdan26.06.2010 14:42

Nu-l spalati la masina. Spalati-l la mana. E mult mai safe. la masina se cuteaza imprimeul si se face oarecum urat.

Daniel-Ionut26.06.2010 16:11

Cel mai bine pentru aceste tricouri cu imprimeuri, este sa le spalati la mana, pe dos...

whizah30.06.2010 13:38

In cel mai rau caz nu le spalam pana la anul,cand vin tricourile cu '64 :))

ares07.07.2010 04:11

Se mai pot cumpara tricouri cu AISS cu SEMPER SVPERIORES ?

NicoSoulSteaua07.07.2010 07:48

da,daca vrei una din marimile S,L sau M

 

ares07.07.2010 13:42

Pai S este cea mai mica marime banuiesc, nu ?

NicoSoulSteaua07.07.2010 18:28

exact

ares07.07.2010 18:46

Pai e vreo posibilitate de a-mi spune si mie dimensiunile la un S, pentru ca ele difera de la tricou la tricou...

The Game18.07.2010 21:19

Ce se mai aude de tricouri?

NicoSoulSteaua19.07.2010 10:11

la ce te referi ?

ce-ar trebui sa se mai auda in leg cu ele ?

 

Ce se mai aude de tricouri?
«17891011»