pot sa cumpar si daca nu sunt membru ?
pot sa cumpar si daca nu sunt membru ?
da, oricine poate cumpara
ce modele mai aveti ?
ce modele mai aveti ?
cele cu 63 doar l, xl, xxl![]()
mai sunt si cu AISS cateva tricouri, s-m-l, sub 10 tricouri oricum
mai sunt si cu AISS cateva tricouri, s-m-l, sub 10 tricouri oricum
Si alea nu ar trebui pastrate pentru membri?
nu, oricine isi poate cumpara tricoul respectiv
aveti cu AISS polo sau de care?
aveti cu AISS polo sau de care?
Da ,au mai ramas si cateva tricouri albastre gen polo cu AISS
si cat costa cu tot cu transport?
tricourile costa 20 de lei bucata
reducere:2 tricouri 30 de lei
la asta se adauga transportul, 10 lei prin posta romana sau 15-20 prin curier
Ce se mai aude de magazinul online AISS?
Sau de modele noi de tricouri?
momentan nu dispunem de un sistem de distributie bine pus la punct care sa ne permita sa onoram comenzile in timp util, prin urmare magazinul online mai asteapta putin. cand vom rezolva aceste probleme il vom lansa, impreuna cu modele noi de materiale pentru suporteri.