FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Tricouri AISS

«191011»
Bistriteanul12.05.2011 18:47

pot sa cumpar si daca nu sunt membru ?

Costi12.05.2011 21:56

da, oricine poate cumpara

Bistriteanul15.05.2011 17:59

ce modele mai aveti ?

axl15.05.2011 18:02
ce modele mai aveti ?

cele cu 63 doar l, xl, xxl ;)

 

Costi15.05.2011 18:06

mai sunt si cu AISS cateva tricouri, s-m-l, sub 10 tricouri oricum

Daniel-Ionut15.05.2011 18:28
mai sunt si cu AISS cateva tricouri, s-m-l, sub 10 tricouri oricum

 

Si alea nu ar trebui pastrate pentru membri?

Costi15.05.2011 20:45

nu, oricine isi poate cumpara tricoul respectiv

Bistriteanul16.05.2011 12:10

aveti cu AISS polo sau de care?

Fane16.05.2011 12:29
aveti cu AISS polo sau de care?

 

Da ,au mai ramas si cateva tricouri albastre gen polo cu AISS

 

Bistriteanul17.05.2011 16:56

si cat costa cu tot cu transport?

Costi18.05.2011 11:34

tricourile costa 20 de lei bucata

reducere:2 tricouri 30 de lei

la asta se adauga transportul, 10 lei prin posta romana sau 15-20 prin curier

Mi+za21.05.2011 09:58

Ce se mai aude de magazinul online AISS?

Sau de modele noi de tricouri?

Costi22.05.2011 12:58

momentan nu dispunem de un sistem de distributie bine pus la punct care sa ne permita sa onoram comenzile in timp util, prin urmare magazinul online mai asteapta putin. cand vom rezolva aceste probleme il vom lansa, impreuna cu modele noi de materiale pentru suporteri.

«191011»