Imi poti da un nr. de telefon pentru tipul care se ocupa de livrari in zona Militari?
O zi buna.
Imi poti da un nr. de telefon pentru tipul care se ocupa de livrari in zona Militari?
O zi buna.
nu se mai ocupa nimeni de livrari in nicio zona din Bucuresti
tricourile se dau doar prin Posta
As dori si eu un Tricou Masura S , mai sunt ? Daca da sa imi spui si mie sa pot achita suma.
Si inca ceva , nu am inca 18 ani , as dori sa discuut cu cineva despre inscrierea in AISS , un id de mess prin PM , orice.
da,mai sunt
ma anunti dupa ce-ai achitat tricoul sa ti-l trimit
ce anume vrei sa stii despre inscriere ? chiar daca nu ai 18 ani,te poti inscrie in Asociatie,doar ca nu vei avea statut juridic ...daca vrei sa afli si altceva,da-i un PM lui Costi
Ce marimi sunt disponibile si care tricouri in afara de 63?
Cat trebuie sa virez in contul AISS pentru tricou plus taxe? Si care e contul?
in afara de tricourile "63" mai sunt mai sunt tricouri AISS...pe undeva prin acest topic sunt postate poze cu ambele modele
masurile disponibile pentru tricourile AISS : S,M si L
pretul este de 30 ron iar contul in care poti depune acesti bani este : RO89BRDE410SV85158214100
poze cu tricouri? pozele din urma nu prea mai merg
trimiteti si prin posta cu ramburs? As vrea 2
nu trimitem ramburs...se platesc in avans, in contul AISS, iar dupa confirmarea platii vor fi trimise la adresa respectiva
S albastru si rosu (63) aveti?
Daca da , maine depun banii.
sunt ambele
Tricouri AISS, masura XXL, aveti ?
Daca da , azi depun banii .
![]()
Baaah, sunt tricouri astea, nu prosoape de plaja... ![]()
masura XXL, aveti ?
Nu, foi de cort n`avem ![]()
Tricouri AISS, masura XXL, aveti ?Daca da , azi depun banii .
tricouri 63, masura xxl, da
tricouri polo, AISS, nu
S albastru si rosu (63) aveti?Daca da , maine depun banii.
Ok , atunci azi sau maine depun banii ![]()
L.E.: Scuzati, un S albastru (63) + AISS Polo tot S se poate ?
(polo e pentru un prieten , la fel si cel rosu care il vroiam , dar s-a razgandit)
Mai sunt tricouri cu 63? Marimea.... M cred, am pe la 1.70m.
Plata se poate face doar prin banca, face 2 face nu se poate si sa mi se dea si tricoul? Pentru costurile transportului cand platesc?
@pytycrys
Lasa-mi un nr de telefon pe pm si vorbim
Cum pot achizitiona tricouri, sau materiale promotionale cu sigla AISS ? Am inteles ca este contra-cost, dar cum si de unde ?
fular ultras Steaua cum e pe ultras.ro cine cineva unde pot gasi ?
lasa un mesaj pe site, poate iti va raspunde cineva.. cu ceva noroc
Ce modele de tricouri sunt disponibile (in timp util) pentru mitingul de pe 17 aprilie?
Ce modele de tricouri sunt disponibile (in timp util) pentru mitingul de pe 17 aprilie?
Probabil ultimele care au fost facute cu ocazia a 63 ani.
Minori mai pot cumpara in continuare ? si daca DA ce tricouri mai sunt ?
Cele cu 63 - toate marimile si culorile ( adica rosii si albastre )
Cum zice Costi mai jos ![]()
rectificare...cele cu 63 doar l, xl, xxl ![]()