FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Tricouri AISS

«1891011»
stk7423.08.2010 08:51

Imi poti da un nr. de telefon pentru tipul care se ocupa de livrari in zona Militari?

O zi buna.

NicoSoulSteaua23.08.2010 09:10

nu se mai ocupa nimeni de livrari in nicio zona din Bucuresti

tricourile se dau doar prin Posta

TeASeR26.08.2010 09:22

As dori si eu un Tricou Masura S , mai sunt ? Daca da sa imi spui si mie sa pot achita suma.

 

Si inca ceva , nu am inca 18 ani , as dori sa discuut cu cineva despre inscrierea in AISS , un id de mess prin PM , orice.

NicoSoulSteaua26.08.2010 09:34

da,mai sunt

ma anunti dupa ce-ai achitat tricoul sa ti-l trimit

ce anume vrei sa stii despre inscriere ? chiar daca nu ai 18 ani,te poti inscrie in Asociatie,doar ca nu vei avea statut juridic ...daca vrei sa afli si altceva,da-i un PM lui Costi

stk7429.08.2010 08:33

Ce marimi sunt disponibile si care tricouri in afara de 63?

Cat trebuie sa virez in contul AISS pentru tricou plus taxe? Si care e contul?

NicoSoulSteaua29.08.2010 08:53

in afara de tricourile "63" mai sunt mai sunt tricouri AISS...pe undeva prin acest topic sunt postate poze cu ambele modele

masurile disponibile pentru tricourile AISS : S,M si L

pretul este de 30 ron iar contul in care poti depune acesti bani este : RO89BRDE410SV85158214100

GotSkeet30.08.2010 08:33

poze cu tricouri? pozele din urma nu prea mai merg

Sud194717.09.2010 20:54

trimiteti si prin posta cu ramburs? As vrea 2

Costi17.09.2010 22:39

nu trimitem ramburs...se platesc in avans, in contul AISS, iar dupa confirmarea platii vor fi trimise la adresa respectiva

Sud194730.09.2010 12:09

S albastru si rosu (63) aveti? :D Daca da , maine depun banii.

Costi30.09.2010 23:55

sunt ambele

Elvis01.10.2010 06:34

Tricouri AISS, masura XXL, aveti ?

Daca da , azi depun banii .

:yeahh:

Lari01.10.2010 07:45

Baaah, sunt tricouri astea, nu prosoape de plaja... :gathering:

Fane01.10.2010 08:01
masura XXL, aveti ?

 

Nu, foi de cort n`avem :D

Costi01.10.2010 08:57
Tricouri AISS, masura XXL, aveti ?

Daca da , azi depun banii .

:yeahh:

tricouri 63, masura xxl, da

tricouri polo, AISS, nu

Sud194701.10.2010 10:30
S albastru si rosu (63) aveti? :D Daca da , maine depun banii.

 

Ok , atunci azi sau maine depun banii ;)

 

L.E.: Scuzati, un S albastru (63) + AISS Polo tot S se poate ? :oops: (polo e pentru un prieten , la fel si cel rosu care il vroiam , dar s-a razgandit)

pytycrys26.10.2010 12:49

Mai sunt tricouri cu 63? Marimea.... M cred, am pe la 1.70m.

Plata se poate face doar prin banca, face 2 face nu se poate si sa mi se dea si tricoul? Pentru costurile transportului cand platesc?

Fane26.10.2010 13:01

@pytycrys

 

Lasa-mi un nr de telefon pe pm si vorbim

csa2308.12.2010 19:25
Cum pot achizitiona tricouri, sau materiale promotionale cu sigla AISS ? Am inteles ca este contra-cost, dar cum si de unde ?

 

 

fular ultras Steaua cum e pe ultras.ro cine cineva unde pot gasi ?

AG08.12.2010 19:53

lasa un mesaj pe site, poate iti va raspunde cineva.. cu ceva noroc

uvictor31.03.2011 04:03

Ce modele de tricouri sunt disponibile (in timp util) pentru mitingul de pe 17 aprilie?

Fane31.03.2011 05:42
Ce modele de tricouri sunt disponibile (in timp util) pentru mitingul de pe 17 aprilie?

 

Probabil ultimele care au fost facute cu ocazia a 63 ani.

MihaibZ12.05.2011 11:15

Minori mai pot cumpara in continuare ? si daca DA ce tricouri mai sunt ?

Fane12.05.2011 11:17

Cele cu 63 - toate marimile si culorile ( adica rosii si albastre )

 

Cum zice Costi mai jos :thumbsup:

Costi12.05.2011 11:39

rectificare...cele cu 63 doar l, xl, xxl ;)

«1891011»