bleumarin, marimea S, 63
bleumarin, marimea S, 63
vreau si eu doua bleumarin marimea S 63
rectificare, radusteaua23 vrea un L si un M
As dori si eu un tricou rosu "63" marimea M.
ariven21 ,albastru XXL
Mihaita 85,albastru,M
navodarean 1 rosu,L
Monica 1 albstru S
axl 1 albastru L
Mi+za 1 albstru M
gabitzubrasov 1 albstru,M
MoWeed,1 albastru L
.Flo. 1 albastru,XL
radusteaua23 ,2 albastre, L si M
cRiss4Steaua , albastru , S
Edededi albastru,2 S
The Game, rosu, M
una bucata xxl albastru ... asa pentru grei ![]()
detalii de transport? eu sunt din Cluj. pardon traiesc in Cluj
Multumesc.
1 tricou albastru, masura M, pt un prieten.
putina rabdare pana luni cand vine cu detalii baiatul care se ocupa de transport
ms pt intelegere
una bucata xxl albastru ... asa pentru grei
detalii de transport? eu sunt din Cluj. pardon traiesc in Cluj
Multumesc.
putina rabdare pana luni cand vine cu detalii baiatul care se ocupa de transportms pt intelegere
avem avem... ![]()
63, albastru, XL
Va zic eu pana dati de Fredy, Andreea o cheama.
tu trebuia sa ne zici numere de telefon, adresa completa, CNP, nr. si serie carte identitate.
daca mai e sau nu.
sal,
as dori si eu un tricou "63albastru" marimea XL.
multumesc.
tricoul acela AISS cu Sempers Superiores pe spate..albastru e din bumbac?
e 100% bumbac, material polo
Un tricou 63, albastru, marimea M.
3 tricouri 63,albastre,L ,XL si XXL.multumesc!
vreaua si eu 2 tricouri marimea M, unul rosu si unul bleumarin. merci
cum intram in posesia tricourilor?
Prin posta in tara (daca esti din Bucuresti, probail personal).
Mai asteapta cateva zile. De luni se va anunta exact.
Vreau si eu tricou 63 si AISS marimea M astept rsp ![]()
cel cu 63 sa fie pe albastru sau rosu ?
te-am trecut pe lista...vom lua legatura cu toti de luni incepand
Pe albatru si as vrea sa stiu si eu preturile
albastru*
30 de ron, indiferent de culoare si model.
Pot fi aduse tricourile la meciul de hanbal al Romaniei pentru cei care vin?
Un tricou albastru, model "63", marimea M.