FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Tricouri AISS

«15678911»
cRiss4Steaua09.06.2010 09:19

bleumarin, marimea S, 63

Edededi09.06.2010 10:10

vreau si eu doua bleumarin marimea S 63

spiridusu09.06.2010 12:18

rectificare, radusteaua23 vrea un L si un M

The Game09.06.2010 12:42

As dori si eu un tricou rosu "63" marimea M.

NicoSoulSteaua09.06.2010 13:47

ariven21 ,albastru XXL

Mihaita 85,albastru,M

navodarean 1 rosu,L

Monica 1 albstru S

axl 1 albastru L

Mi+za 1 albstru M

gabitzubrasov 1 albstru,M

MoWeed,1 albastru L

.Flo. 1 albastru,XL

radusteaua23 ,2 albastre, L si M

cRiss4Steaua , albastru , S

Edededi albastru,2 S

The Game, rosu, M

ariven2109.06.2010 14:58

una bucata xxl albastru ... asa pentru grei :look:

 

detalii de transport? eu sunt din Cluj. pardon traiesc in Cluj

 

 

Multumesc.

mihaitza8509.06.2010 15:03

1 tricou albastru, masura M, pt un prieten.

NicoSoulSteaua09.06.2010 15:27

putina rabdare pana luni cand vine cu detalii baiatul care se ocupa de transport

ms pt intelegere

una bucata xxl albastru ... asa pentru grei :look:

 

detalii de transport? eu sunt din Cluj. pardon traiesc in Cluj

 

 

Multumesc.

ariven2109.06.2010 15:55
putina rabdare pana luni cand vine cu detalii baiatul care se ocupa de transport

ms pt intelegere

 

avem avem... :steag_cruce_invers:

Silviu3dfx10.06.2010 12:27

63, albastru, XL

Marius10.06.2010 15:00
Va zic eu pana dati de Fredy, Andreea o cheama.

 

tu trebuia sa ne zici numere de telefon, adresa completa, CNP, nr. si serie carte identitate.

 

daca mai e sau nu.

iri10.06.2010 15:55

sal,

as dori si eu un tricou "63albastru" marimea XL.

multumesc.

Ro.OBert10.06.2010 16:04

tricoul acela AISS cu Sempers Superiores pe spate..albastru e din bumbac?

Costi10.06.2010 16:38

e 100% bumbac, material polo

Tz3pI10.06.2010 18:46

Un tricou 63, albastru, marimea M.

godsaveultras11.06.2010 08:18

3 tricouri 63,albastre,L ,XL si XXL.multumesc!

johnnieM11.06.2010 10:02

vreaua si eu 2 tricouri marimea M, unul rosu si unul bleumarin. merci

radusteaua2311.06.2010 16:37

cum intram in posesia tricourilor?

Dragos_G11.06.2010 16:43

Prin posta in tara (daca esti din Bucuresti, probail personal).

Mai asteapta cateva zile. De luni se va anunta exact.

PrymarU12.06.2010 19:09

Vreau si eu tricou 63 si AISS marimea M astept rsp :)

NicoSoulSteaua12.06.2010 20:01

cel cu 63 sa fie pe albastru sau rosu ?

te-am trecut pe lista...vom lua legatura cu toti de luni incepand

PrymarU12.06.2010 22:48

Pe albatru si as vrea sa stiu si eu preturile

 

albastru*

Lari12.06.2010 23:30

30 de ron, indiferent de culoare si model.

spiridusu13.06.2010 11:40

Pot fi aduse tricourile la meciul de hanbal al Romaniei pentru cei care vin?

Dragos_G13.06.2010 12:43

Un tricou albastru, model "63", marimea M.

«15678911»